Zbiórka na leczenie Olka Kwietnia

  • 21.11.2019, 10:42
  • OAI
Zbiórka na leczenie Olka Kwietnia
"Kochani - możemy pomóc, ile wlezie, na maksa wykazać się wielkim serduchem i włączyć do akcji ,,Olek- jedziesz!'' - informują organizatorzy.

"Co robimy? DOBRO!!! Każdy z nas ma coś, co może przekazać na ten cel! To może być Twój produkt, usługa, książka którą już przeczytałeś, pamiątka z podróży czy autograf piosenkarza- pomysłowość Wasza nie zna granic! Wystawiamy to wszystko na licytację, określamy czas jej trwania i cenę od której zaczynamy. Każdy może wstawić swój post ze zdjęciem i opisem danej rzeczy czy usługi! Każdy może przyczynić się do spełnienia marzeń Olka- a potrzeba jest kwota niebagatelna, bo niemal 30 000 zł!

Damy radę? Jasne, że tak! Włączajcie się do akcji, zapraszajcie znajomych, licytujcie! Szukamy wielkich serc, które pomogą nam w uzbieraniu niezbędnej kwoty na terapię Olka. Olka poznałam jak się urodził i znamy się do dziś. Obiecał mi dawno temu, że zabierze mnie na wycieczkę do Krakowa różowym Jaguarem- jak będzie duży. To wciąż jest do spełnienia, bo Olek już teraz pięknie jeździ na dwóch kółkach, do tego też tych mechanicznych! Czyli chce zrealizować nasze marzenie sprzed wielu lat" - napisali organizatorzy zbiórki.
 
"Postanowione - Zespół Pieśni i Tańca Bierutowianie Bis również chce pomóc Olkowi! Z tej okazji na licytację wystawiamy nasz występ sceniczny. Licytację rozpoczynamy od 250 zł. Czas trwania występu 40 min. Termin i miejsce realizacji występu do uzgodnienia z osobą, która wygra licytację. Zakończenie licytacji 30.11.2019 o godz. 21.

Jeśli uwielbiasz lokalny folklor i chcesz abyśmy swoim występem uświetnili Twoje wydarzenie - nie czekaj licytuj! Pokaż, że masz wielkie serce i kochasz pomagać - bo my tak właśnie mamy i dla Olka zaśpiewamy i zatańczymy z przytupem! Pozytywna energia gwarantowana! Czas start!" - poinformował z kolei Grzegorz Zmarzły, dyrektor OKiS.

 

 

 

OAI

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Bartek Kuleczka
Bartek Kuleczka 22.11.2019, 16:37
Świetni Ludzie. Pozdrawiam

Pozostałe