Chce unieważnienia decyzji wojewody w sprawie uchwały o drastycznych treściach w Oleśnicy

  • 20.04.2021, 11:52
  • rpr
Chce unieważnienia decyzji wojewody w sprawie uchwały o drastycznych treściach…
"Zwróciłem się do przewodniczącego Rady Miasto Oleśnica w sprawie odwołania od stwierdzenia nieważności uchwały dotyczącej prezentowania treści drastycznych na terenie miasta" - poinformował Arkadiusz Kembłowski, pomysłodawca dokumentu. Szeroko obecna sytuację prawną analizuje dzisiaj "Panorama Oleśnicka".

 

rpr

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

móżyn-albinos
móżyn-albinos 22.04.2021, 10:11
Panie Kembłowski! A może od razu z tą swoją petycją do TSUE, Komisji Weneckiej, KE, PE, KBWE, ONZ, Watykanu, do Kremla, Bundestagu, Bundesratu, Kapitolu, Białego Domu, Pałacu Elizejskiego,...Ha, zapomniałem o Tusku!. Co się Pan tak będziesz rozdrabniał i tracił czas na kolejne poziomy odwołań!
22446
22446 22.04.2021, 05:59
Ale marsze gołych zboków to dzieci nie gorszą. Prawda:)?
móżyn-albinos
móżyn-albinos 21.04.2021, 14:39
NIKT nie ma obowiązku patrzeć na te zdjęcia, natomiast zwolenniczki aborcji - jeżeli mają nieczyste sumienia - mają zagwarantowane prawo nie zwracać na te zdjęcia swojej uwagi.
We mnie moc
We mnie moc 20.04.2021, 16:20
Potrzebujesz aborcji: kolektyw Ciocia Ana, Ciocia Czesia, Ciocia Wienia pomogą. Legalna aborcja prawem człowieka! Nigdy nie będziesz szła sama.
.
. 20.04.2021, 16:14
Czy ktoś z tych radykalnych aktywistów z jednej i drugiej strony potrafi czytać i interpretować prawo?
zw-kowalski
zw-kowalski 20.04.2021, 17:19
Kropka. Nie interpretuj prawa tylko ze względu na tę akcję. To dlaczego dzieciom nie można sprzedawać aktów czy promować seks ?
Lewo
Lewo 20.04.2021, 16:21
Nie, a o co chodzi?
Maria Valle Gonzales
Maria Valle Gonzales 20.04.2021, 15:23
działaczka aborcyjna, 23l, zmarła po powikłaniach wymarzonej aborcji; pozostaje modlitwa
zw-kowalski
zw-kowalski 20.04.2021, 17:18
A wiesz ile kobiet zmarło rodząc dzieci spłodzone przez księży ? Jeden już skazany słuchał muzyki gdy jego partnerka rodziła. Co nie jest dowodem, że wszyscy księża są rozwięźli lub homoseksualistami czy pedofilami. Ale dla ciebie to pewnie argument. Czy wiesz ile katoliczek modli się, daje na msze aby mieć dzieci i nie może ? Przy budowie kościołów też giną ludzie co nie jest argumentem aby ich z tego powodu nie budować.
Zakazać
Zakazać 20.04.2021, 15:21
aborcji, a nie zdjęć ofiar
Gucio