W ROM Oleśnica ognisko koronawirusa [AKTUALIZACJA]

  • 09.10.2020, 19:12
  • OAI
W ROM Oleśnica ognisko koronawirusa [AKTUALIZACJA]
Zakażonych jest 6 pracowników.

- Sześć osób z wynikiem dodatnim mamy w firmie ROM w Oleśnicy. Trzy są z Oleśnicy , trzy z Wrocławia. Wszystkie pracują w administracji -  poinformowała portal olesnica24.com Urszula Kozioł, dyrektor PSSE w Oleśnicy.

- Te osoby zostały wyizolowane (przebywają w domach i są pod opieką lekarza pierwszego kontaktu). Jesteśmy w ciągłym kontakcie z nimi. Ich stan zdrowia jest dobry. 9 osób z bezpośredniego kontaktu z ww. pracownikami zostało skierowanych na testy i mają wynik negatywny, co nas bardzo cieszy. Nie mamy żadnego przypadku zachorowania na produkcji

- mówi portalowi olesnica24.com Marta Janicka z ROM Oleśnica.

OAI

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

zw-kowalski
zw-kowalski 09.10.2020, 22:12
A pamiętacie jak na początku epidemii kierownik ROM żalił się na jednym z portali, że nie konkretów na temat pomocy od państwa ? czy może publicznie powiedzieć teraz jakie wsparcie ROM otrzymał od rządu czyli od tych co płacą podatki. Bo rząd ma g..... Morawiecki to ma to co zarobił jako bankowiec. Gowinowi ledwie starcza od pierwszego do pierwszego kolejnego miesiąca.
zw-kowalski
zw-kowalski 09.10.2020, 22:06
Morawiecki jest z sektora finansowego. A eksperci już dawno pisali, że system się przegrzał i czeka świat kryzys. I akurat wirus przykrył kryzys spowodowany przez banki i korporacje międzynarodowe. Finał. kapitał zagraniczny nie płacący podatków w Polsce został wspomożony na maksa. Wirus jest ale trzeba było to zrobić jak Szwedzi. Mamy najmniejszy wzrost od marca. Ponoć Szwecja z wirusem wygrała. Gospodarka spowolniła w tym moja branża ale nie padliśmy na ryja jak wy. Macie deficyt 108 mld w tym roku. W następnym ok 88. razem prawie 200 mld. Jak chcecie to odrobić jak kapitał zachodni i KK nie płacą podatków. Podatki płaci wydawca PO i Oleśnica24 a jakie podatki płaci wydawca z kapitałem zagranicznym ?
zw-kowalski
zw-kowalski 09.10.2020, 22:04
Pisałem o tym wcześniej. W marcu Morawiecki pozamykał bary na kilka osób a nie pozamykał molochów typu Amazon, GKN, Toyota, ROM. Gdzie prawdopodobieństwo zarażenia jest większe w barze z 2-4 klientami czy w firmie zatrudniającej setki czy tysiące pracowników ? W klasie w której jest 18-20 uczniów czy w pociągu, autobusie, tramwaju mającego setki pasażerów. W autobusie miejskim, tramwaju kilku wsiada, kilku wysiada.
...,..
...,.. 09.10.2020, 19:43
Czas na GKN
Jacek
Jacek 12.10.2020, 16:44
Z czego się baranie cieszysz, nie życz nikomu złego, ludzie muszą pracować by normalnie żyć.
lipa
lipa 09.10.2020, 19:24
Kto następny w kolejce?

Pozostałe