PILNE! Zaginiona pasjonatka i badaczka historii odnalazła się! [AKTUALIZACJA]

  • 24.01.2022, 13:42
  • OAI
PILNE! Zaginiona pasjonatka i badaczka historii odnalazła się! [AKTUALIZACJA]
Eksploratora schronów, pasjonatka historii, badaczka historycznych ruin nie dawała znaku życia od 20 stycznia. Po komunikacie policji nawiązała kontakt!

Oto komunikat  KPP Oleśnica, wydany dzisiaj o godz 13.30:

"Zaginęła mieszkanka Oleśnicy. 20 stycznia wyszła z domu i do tej pory nie nawiązała kontaktu ze swoimi bliskimi. 

Paulina Frątczak 
Lat - 32 
Wzrost - 162 cm
Włosy - długie, czarne, splecione w warkoczyki 

W dniu zaginięcia ubrana była w
czarne skórzane buty zimowe, spodnie typu jeans, kurtkę zimową krótką koloru czarnego, apaszkę na szyi w kolorze różowo-szaro-białym".

AKTUALIZACJA

- W zwiazku z faktem, ze zaginiona nawiązała kontakt z rodziną oraz policją, odwołujemy poszukiwania. Bardzo dziękuję za udostępnienie na portalu informacji. Dzięki temu poszukiwana nawiązała kontakt

 - powiedziała o godz. 18.40 portalowi olesnica24.com asp. Bernadeta Pytel, oficer prasowa powiatowej policji.

OAI

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (24)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

promo
promo 28.01.2022, 11:23
Co się nie robi dla promocji.
M
M 26.01.2022, 07:03
Znamy Paulinę 😁😋 z innych czasów i portali👍👍👍 fajnie że jest znowu z Nami
saw
saw 25.01.2022, 17:40
I gdzie była, coś więcej?
Maślana
Maślana 25.01.2022, 20:12
zajkoski, nie interesuj sie bo kociej mordy dostaniesz
 cichy wielbiciel
cichy wielbiciel 25.01.2022, 13:03
Joanna Lamparska THE BEST!
Sido-dido
Sido-dido 25.01.2022, 11:42
👌X 👈👈+🐕 🙉🙉🙉🙉
Bez-Troska
Bez-Troska 25.01.2022, 09:12
Dobre pytanie. Kto poniesie koszty poszukiwań?
bezcenne
bezcenne 25.01.2022, 08:57
Komentarze piso-katolibstwa!
kid
kid 30.01.2022, 09:57
biedny jesteś...
tunel
tunel 25.01.2022, 08:01
Koszty poszukiwań kto poniesie i czy ta Pani coś znalazła ?
aaa
aaa 24.01.2022, 20:22
Aśką Lamparską nigdy nie będziesz "Julia".
Waldek
Waldek 25.01.2022, 07:46
Dlaczego głupim tekstem zabijasz w ludziach pasję i mówisz kim mają być a kim nie? A Ty co osiągnęłaś/osiągnąłeś i kim jesteś?
pisiolud
pisiolud 25.01.2022, 08:01
Szkoda gadać, to napewno 'piso-katolib'!
antylewak
antylewak 25.01.2022, 08:50
Strasznie ciasny umysłowo jesteś..
Rogaź z Doliny Roztoki
Rogaź z Doliny Roztoki 24.01.2022, 20:12
Ale jazda bez trzymanki
niko
niko 24.01.2022, 19:34
Aparatka
Jolka
Jolka 24.01.2022, 19:24
Całe szczęście, ze się znalazla
Głuszyca
Głuszyca 24.01.2022, 18:58

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Darek
Darek 24.01.2022, 19:25
No i co w związku z tym? W 2022 roku próbujesz kogos zawstydzać jego życiem seksualnym? Jedyny wstyd to dla ciebie za takie żałosne teksty.
Tomek
Tomek 24.01.2022, 18:56

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Warszawiak
Warszawiak 24.01.2022, 17:44

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Tomasz
Tomasz 24.01.2022, 19:00

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Xd
Xd 24.01.2022, 19:26

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

pop
pop 24.01.2022, 15:49
oby gdzies w jakims eksplorowanym schronie nie utknela.

Pozostałe