Radny opozycji punktuje burmistrza Oleśnicy: 35 tysięcy za zlecenie dla "osoby niewiarygodnej"?!

  • 13.10.2021, 08:48
  • rpr
Radny opozycji punktuje burmistrza Oleśnicy: 35 tysięcy za zlecenie dla…
Paweł Bielański z klubu Oleśnica Razem odniósł się do oświadczenia Jana Bronsia w sprawie sądowych zeznań Andrzeja Sowy. Oto post radnego i wymiana zdań z Damianem Siedleckiem z klubu Koalicji Obywatelskeij w Radzie Miasta Oleśnicy.
"Przypomnę, że Pan Andrzej Sowa należał do najbardziej zaufanych osób w komitecie wyborczym Jana Bronsia. Świadczy o tym wiele faktów. Niezaprzeczalnym faktem są m.in. wysokopłatne zlecenia z Urzędu Miasta Oleśnicy, które tuż po wyborach otrzymała firma Andrzeja Sowy. Czyli niecałe 3 lata temu dla Jana Bronsia był to wiarygodny partner i zleceniobiorca usług z zakresu strategii i promocji miasta. Obecne zaklęcia i pokrętne tłumaczenia Jana Bronsia nie są w stanie tych faktów zmienić, a są jedynie nieudolną próbą odwrócenia uwagi od meritum sprawy.
Polecam lekturę dzisiejszej Panoramy Oleśnickiej , która relacjonuje zeznania pana Andrzeja Sowy w sądzie. Zeznania pokazują prawdziwy obraz i standardy obecnej władzy...
 
 
 

 

TU OŚWIADCZENIE JANA BRONSIA

ZAPOWIEDŹ PUBLIKACJI ZEZNAŃ ANDRZEJA SOWY

TU ARTYKUŁ O ZLECENIU DLA ANDRZEJA SOWY

rpr

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (37)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

kra
kra 17.10.2021, 07:42
Wiarygodność? Jaka to ulotna warotość najlepiej wie Pan Damian. Jeszcze 3 lata temu gorliwy i lojalny uczestnik kampanii obecnego burmistrza. Już 5 miesięcy po zajęciu miejsca w radzie - bo wyborcy nie docenili - pokazał co to wiarygodność - niszcząc zdecydowane zwycięstwo w wyborach. Zdaje się w poprzedniej kadencji było podobnie? Trochę pokory by się przydało ale w tym przypadku to niemożliwe!
Mr Ed (koń który mówi)
Mr Ed (koń który mówi) 15.10.2021, 11:21
Herr Christo na 'nudziarza roku 2021'!
Po
Po 14.10.2021, 15:55
Brawo panie Pawle . Celnie. Hipokryzja i obłuda Bronsia pokazana jednym przykładzie.
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 14.10.2021, 00:36
Jak zawsze: punkt widzenia od miejsca siedzenia - Paweł Bielański twardo trzymał się dwóch stołków: przewodniczącego komisji rewizyjnej i stanowiska kierowniczego w miejskiej spółce, a jakże zażarte spory wiódł z Damianem Siedleckim, który gorliwie wspierał Jana Bronsia w kampanii wyborczej.
Gucio
Gucio 14.10.2021, 18:40
Panie Krzysztofie. Rzucono panu rękawicę. Czy ją pan podniesie czy wymamrota za chwilę monolog o anonimowych tchórzach.
Amen
Amen 13.10.2021, 21:35
Trafiła kosa na kamień!
Kokodżambo
Kokodżambo 13.10.2021, 19:58
czy ktos jeszcze wierzy grupie radnych od pana Jana, grupie kobiet olesnica jest kobietą oraz panu Janu? zapraszam do dyskusji i odpowiadam za siebie: ja nie.
Ehhh
Ehhh 14.10.2021, 18:26
Wierzy może już tylko pani Irenka, ale i ona ucichła.
Gucio
Gucio 14.10.2021, 18:42
Ehhh . Zapomniałeś o wnuczku z takimi samymi ....
Mieszkaniec
Mieszkaniec 13.10.2021, 21:50
Kompromitacja na całej linii.
Zastanawiam się ile brudów wyjdzie na jaw... bo ze wyjdą tego jestem pewien.
Gucio
Gucio 13.10.2021, 19:02
Jasiu. W mediach społecznościowych możesz sobie nawet napisać, że lecisz w kosmos. Zgodnie z prawem prasowym możesz zażądać od Panoramy Oleśnickiej sprostowania. Jeśli MO i Kurier nie podawały treści zeznań świadka Sowy to sam zareklamowałeś czytanie Panoramy.
DD
DD 13.10.2021, 18:20
Bronś tym swoim żałosnym oświadczeniem tylko potwierdził, że Sowa powiedział w Sądzie prawdę. Panorama nie interpretowała tylko napisała co powiedział koordynator kampanii wyborczej. A że był to najbliższy i jednen z najważniejszych ludzi Bronsia w kampanii celnie przypomniał ten radny. Oczywiste jest 35 tysięcy złotych nie wypłaca się ludziom przypadkowym a tym bardziej niewiarygodnym. Bronś się tylko pogrążył tym oświadczeniem . Tego wątku ratuszowe portal MO i skazana KK już nie przypomina. To też wiele mówi
Tyśme
Tyśme 13.10.2021, 16:58
Jan Bronś od dawna udowadnia Oleśniczanom, że jego czas bezpowrotnie minął. Prłna kompromitacja.
Będzie się działo
Będzie się działo 13.10.2021, 14:29
Zaczynają wypływać ciekawe informacje. Zaczyna być naprawdę interesująco. Podobno prawdziwe kwiatki dopiero przed nami.
Killer
Killer 13.10.2021, 12:28
A mówią, że curva curvie łba nie urwie...
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 13.10.2021, 11:38
Pamiętać też trzeba jak Damian Siedlecki gorliwie wspierał Jana Bronsia w jego kampanii wyborczej.
zw-kowalski
zw-kowalski 13.10.2021, 15:18
A Ty Krzysztof startowałeś z komitetu Kazika i go wspierałes. Nawet liczyłeś, że zainicjuje referendum. Może czas skupić się na tym co istotne dziś.
Uuuuuu, nieładnie
Uuuuuu, nieładnie 13.10.2021, 16:15

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

ernest hemingway
ernest hemingway 13.10.2021, 10:35
Krzysiu to, 'stary człowiek i może'!
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 13.10.2021, 10:45
Jesteś tchórzem, internetowym trollem. Współczuję Tobie - stłamsiłeś w sobie podmiotowość, godząc się na przedmiotowość. Żal mi Ciebie - Ty niewiele możesz.
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 14.10.2021, 00:40
Wstydzę się, że jestem tchórzem!
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 15.10.2021, 10:36
Jest to draństwo, gdy tchórzliwy Internauta dokonuje takiej mistyfikacji.
Purysta
Purysta 13.10.2021, 12:47
Panie Krzysztofie, zalecałbym używanie poprawnej formy „ci” zamiast „tobie” w środku zdania. Nie po raz pierwszy się to Panu zdarza…
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 14.10.2021, 00:32
Wstydzisz się tego, co napisałeś? Anonimowy Tchórzu? Współczuję Ci braku podmiotowości i ucieczki w przedmiotowość.
Koko
Koko 13.10.2021, 22:23
A taki erudyta....
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 15.10.2021, 10:38
Napisz tchórzu to samo, podpisując się swoim imieniem i nazwiskiem. Nie potrafisz, bo nie masz charakteru podmiotu, zamknąłeś się w anonimowości, w przedmiotowości - zgodziłeś się na bycie nikim - współczuję.
dobre
dobre 13.10.2021, 11:00
'Podmiotowość' starego nudziarza aka 'łącznika'.
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 13.10.2021, 10:25
No, to panowie oleśnickiej opozycji do dzieła i rozpoczynajcie procedurę, prowadzącą do referendum o odwołanie Jana Bronsia. Pokażcie, że nie tylko pisać potraficie, ale i być konsekwentni.
Gucio
Gucio 14.10.2021, 09:19
Panie Krzysztofie. I vice versa. Zamiast pisać zainicjuj Pan referendum. Zrób Pan coś pożytecznego oprócz tego , że wspominasz jakim łącznikiem byłeś między Saksonią a Dolnym Śląskiem. Ja 20 lat temu byłem młody i miałem włosy mając 67 kg. Dziś mam 80 kg i resztki włosów. Nie żyję tym jak wyglądałem 20 lat temu.
Bolesław
Bolesław 14.10.2021, 09:07
Dzień dobry. A po co referendum? Autorytet totalnej opozycji w osobie BOLKA oświadczył, że wystarczy zebrać więcej podpisów niż władza w wyborach (tu byłby to Bronś) i to ma wystarczyć, w przypadku, gdyby nie chciała sama dobrowolnie ustąpić, do obalenia jej siłą. Wiem, że jaka opozycja taki i autorytet, ale Bronś na taczce .... :-) :-)? Hmmm.... Brzmi interesująco. :-) :-) :-)
.
. 13.10.2021, 10:57
Czekaj Pan Sowa przejmuję stery w PO i wkrótce rozpocznie
wyborca
wyborca 13.10.2021, 09:50
Mnie tylko śmieszy fakt, że niedawni piewcy cnót wszelakich Jana Bronsia teraz na niego plują. A jaki jest Jan Bronś wiadomo do dawna, tylko niektórzy, dla własnych korzyści, próbowali tego nie zauważać. Ale skończyło się korytko i ...
Gucio
Gucio 14.10.2021, 09:21
Wyborca. Święta racja. Sam , osobiście, i z rodziną doświadczyłem jego "cnót".
Zw-kowalski
Zw-kowalski 13.10.2021, 09:50
Ale fajnie macie w Oleśnicy. Ciągle coś się dzieje. U nas w gminie Övik same nudy.
Taka prawda
Taka prawda 13.10.2021, 09:34
Radny Bielański poraz kolejny celnie pokazuję fałsz , obłudę i hipokryzję Bronsia. Bronś mówi o wiarygodność , a są ma wiarygodność zerową, po zawarciu koalicji z PiS
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 13.10.2021, 10:32
Ale dlaczego Ty, anonimowy Internauto, wstydzisz się tego? Podpisz się swoim imieniem i nazwiskiem! Radny Paweł Bielański też nie jest kryształowy. Trzeba pamiętać, że w poprzedniej kadencji uporczywie trzymał się stanowiska przewodniczącego komisji rewizyjnej mimo, że był zatrudniony na stanowisku kierowniczym w miejskiej spółce. Polecam: https://olesnica.naszemiasto.p…
Ekonomista
Ekonomista 13.10.2021, 09:06
Taaaak - Pani Skarbnik , to odrębną historia. Najwyższy czas na zmianę.

Pozostałe