Burmistrz Oleśnicy z medalem XL-lecia Związku Żołnierzy Wojska Polskiego

  • 21.07.2021, 08:48
  • OAI
Burmistrz Oleśnicy z medalem XL-lecia Związku Żołnierzy Wojska Polskiego
Oto komunikat Urzędu Miasta Oleśnicy:

"Takie wyróżnienia są bardzo cenne...Prezydium Zarządu Głównego ZŻWP wyróżniło burmistrza Jana Bronsia ZŁOTYM MEDALEM XL-lecia Związku Żołnierzy Wojska Polskiego. Burmistrz z dumą i zadowoleniem przyjął to odznaczenie i gości specjalnych!".

"

OAI

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Stawka większa niż życie
Stawka większa niż życie 21.07.2021, 19:51
Gruppenführer Bronś .....
Przyznacie, bardzo niesmaczne.
Przyznacie, bardzo niesmaczne. 21.07.2021, 12:26
Oleśnica tonie w syfie, menele zalewają miasto , strach wieczorem wyjść, w Atolu dramat jakiego nie było a Bronś po medale pierś wypina.
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 21.07.2021, 11:44
Żenujące widowisko. Czy Jan Bronś odbywał służbę wojskową? Czym zasłużył się dla polskich żołnierzy? Tym, że przez dziesięciolecia palcem nie kiwnął dla ratowania "Czerwonych koszar"! Tym, że przyczynił się do tego, by muzycy niegdysiejszej wojskowej orkiestry odeszli z Oleśnicy do Namysłowa! Tym, że przez dziesięciolecia, w rocznice POLSKICH wydarzeń, staje przed pruskim pomnikiem! Tym, że przed laty wyśmiewał oficera - płk Wiesława Kiryka - za jego poglądy w zakresie rozwoju infrastruktury sportowej w Oleśnicy!
Burmistrz Pruski
Burmistrz Pruski 21.07.2021, 19:55
- A co to? Co to jest?!
- To ten znajomy od Hochwandera.
- Propozycja na dziedzica...
- Ochudzki.
- Ale co on ma na sobie?
- No... To ewentualnie można zdjąć.
- O, to jest bardzo dobra koncepcja...
- Ona jest bardzo dobra ta koncepcja ale dlaczego on ma pruski mundur na sobie?!
- Pruski, bo to jest dziedzic pruski. O! Mam napisane w scenopisie - "wchodzi dziedzic pruski".
- Pruski, pruski... Bo on się nazywa Pruski! Wawrzyniec Pruski! Polski dziedzic!
- No to mogę go przepasać po prostu.
- Zdjąć to! To jest profanacja! To jest policzek w twarz dla całej ekipy!
- Uspokój się... Przecież to jest... sanacyjny dziedzic. Pamiętaj z kim oni się wtedy kumali. A zresztą, niech zdejmie...
.
. 21.07.2021, 10:17
Czy to jest tęczowa flaga?
Kabaret trwa
Kabaret trwa 21.07.2021, 09:08
JAN BRONŚ człowiek MEM.
Medal za "walkę" z PiS 😄
hasek
hasek 21.07.2021, 09:07
Typowy wojak szwejk z tego waszego 'dumbo'!

Pozostałe