Dzisiaj na sesji absolutoryjnej Rady Miejskiej w Bierutowie burmistrz Piotr Sawicki otrzymał potężne poparcie.14 obecnych radnych jednogłośnie udzieliło mu wotum zaufania oraz absolutorium z wykonania budżetu.
Sesja upłynęła pod znakiem pozytywnej oceny pracy burmistrza i kierowanego przezeń urzędu. Radni po szczegółowej analizie raportu o stanie gminy oraz wykonania budżetu nie mieli żadnych wątpliwości – realizacja zadań i gospodarowanie pieniędzmi publicznymi zasługują na najwyższe noty.
Zarówno burmistrz, jak i radni podkreślali znaczenie dalszej, konstruktywnej współpracy między samorządem, radnymi i mieszkańcami dla rozwoju gminy.
