Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 9 czerwca 2025 23:29
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kierowco, tych miejsc unikaj

Trwają tam prace remontowe.
Kierowco, tych miejsc unikaj

Kończą się prace remontowe drogi przy skrzyżowaniu ulic Kilińskiego/Sinapiusa/Lwowskiej - skrzyżowanie jest wyłączone z ruchu, prócz prawoskrętu z ul. Lwowskiej w kierunku Kilińskiego

 5 czerwca zaczyna się kolejny etap prac w zakresie zjazdu z ronda 750-lecia Oleśnicy w ulicę Sinapiusa (przy hotelu Perła). Roboty będą prowadzone przy zastosowaniu wyłączenia ruchu w obrębie pasa ruchu od ronda w kierunku ulicy Kilińskiego. Zostaną wyznaczone objazdy w tym dla komunikacji autobusowej. Przystanki z ulicy Sinapiusa zostaną tymczasowo przeniesione na ulicę Skłodowskiej.

 Utrudnienia w obrębie ulicy Sinapiusa potrwają do 7 czerwca.

W ramach prac zostanie wymieniona warstwa ścieralna jezdni. Zakres robót obejmuje sfrezowanie nawierzchni, ułożenie warstwy wyrównującej i ułożenie nowej warstwy ścieralnej z mieszanki bitumicznej oraz częściową wymianę warstwy podbudowy.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Redakcja Oleśnica24.com

Olpress s.c. 56-400 Oleśnica, ul. Młynarska 4B - zobacz szczegóły

Redaktor naczelny: Krzysztof Dziedzic