Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 8 maja 2025 07:34
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Zamiast pisać maturę, poszedł do aresztu

Maturzysta z Oleśnicy handlował narkotykami na dużą skalę.
Zamiast pisać maturę, poszedł do aresztu

Policjanci, którzy na co dzień zajmują się zwalczaniem przestępczości kryminalnej, ustalili, że jeden z mieszkańców Oleśnicy, 19-latek, może mieć znaczne ilości narkotyków.

Podczas realizowania czynności przy mężczyźnie oraz w jego miejscu zamieszkania funkcjonariusze ujawnili blisko 400 gramów mefedronu, 10 gramów kokainy oraz ponad 4 gramy klefedronu. Dodatkowo zabezpieczono ponad 200 gramów marihuany, blisko 30 gramów grzybów halucynogennych, 2 sztuki tabletek Xanax oraz 102 tabletki nieznanego pochodzenia, które poddane zostaną dalszym badaniom. 

W toku postępowania zgromadzono także dowody świadczące o tym, że młody mężczyzna nie tylko posiadał nielegalne środki, ale również zajmował się ich sprzedażą. 

Tym samym nastolatka ominie egzamin maturalny, do którego miał podejść w tym roku, gdyż na wniosek prokuratora, sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. 

Za popełnione przestępstwa, zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii, grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Magna Polonia 07.05.2025 22:36
Banda idiotów, uchodzących za dziennikarzy niezależnych mediów głównego nurtu, skoncentrowała się na subtelnym analizowaniu kwestii chorągiewki w polskich barwach, którą pan Karol Nawrocki miał przez roztargnienie zostawić na stole po zakończeniu poprzedniej “debaty” w Końskich. Pan Trzaskowski Rafał, z pierwszorzędnymi korzeniami jerozolimskimi i bezpieczniackimi wyciągał z tego daleko idące wnioski co do odwagi pana Nawrockiego, a z kolei pan Nawrocki Karol utrzymywał, że chorągiewkę pozostawił na stole w geście zwycięstwa. Gdyby takie przekomarzania odbywały się między pacjentami oddziału psychiatrycznego jakiegoś szpitala, to byłoby to naturalne. Tymczasem były to palavery między kandydatami na stanowisko prezydenta całkiem sporego europejskiego państwa. Jeśli to widowisko obserwowali jacyś cudzoziemcy, to czyż nie mogli dojść do wniosku, że Polacy nie powinni mieć własnego państwa, że dla dobra Europy, a także dla ich dobra, powinni zostać poddani jakiejś zewnętrznej kurateli?

zw-kowalski 07.05.2025 23:22
Z roztargnienia zapomniał też podać info na debacie o drugim mieszkaniu ? Z roztargnienia nie podał, że przy rzekomym zakupie mieszkania nie przekazał kwoty 120 tysięcy ale że przekazywał to wcześniej i później w różnych formach ? Że przez roztargnienie nie mógł odnaleźć Pana Jerzego od grudnia ? Co jeszcze nie zrobił z roztargnienia ?

Gabriel Różański 08.05.2025 01:58
Komentarz zablokowany

Łowca obrońców życia 08.05.2025 03:08
Komentarz zablokowany

Achtung! Wnimanije! 07.05.2025 21:56
TEATR KOSMICZNYCH RYZYK Według bieżących prognoz Kosmos 482 wejdzie w atmosferę Ziemi pomiędzy 9 a 11 maja. Eksperci intensywnie pracują, próbując precyzyjnie przewidzieć moment upadku oraz miejsce lądowania, jednak ze względu na wiele czynników, margines błędu pozostaje niepokojąco duży. „Z wstępnych obliczeń wynika, że obiekt wejdzie w atmosferę w nocy z 9 na 10 maja 2025 roku. Czas, w którym może to nastąpić, jest szacowany na około 13-17 godzin. Taki zakres niepewności jest skutkiem zastosowania różnych modeli obliczeniowych do prognozowania trajektorii lotu. Istnieje możliwość, że obiekt przeleci nad Polską, a potencjalny obszar uderzenia rozciąga się między 52. stopniem szerokości geograficznej północnej a 52. stopniem szerokości geograficznej południowej, obejmując także nasze terytorium” — relacjonuje POLSA. Szczególnie muszą uważać mieszkańcy Oleśnicy i jej okolic! Rejon Klonowej i parku Kolejarzy najbardziej zagrożony. To będzie przesyłka Rosjan z kosmosu dla swojego agenta. Unikać i nie dotykać przesyłki .

Fjsjdk 07.05.2025 21:33
Kowalski teraz ma zgryz. Wchodzi po pare razy dziennie zobaczyc czy juz moderator puscił jego mądrosci. Hhahah

zw-kowalski 07.05.2025 23:09
Ty koleś masz większy zgrzyt. Musisz odszukiwać każdy mój wpis aby coś ci z mózgownicy pozwoliło napisać o twoich urojeniach na temat Szwecji czy innych państw. Ja tu raczej wchodzę z lenistwa. Jak mi się nie chce czegoś zrobić w domu czy ogródku. Trój umysł tego nie ogarnie.

Łowca obroncow.zycia 08.05.2025 05:17
Komentarz zablokowany

Co z Polską? 07.05.2025 19:57
Obecnie na oleśnickiej scenie politycznej nie ma liczącej się siły prorosyjskiej poza E. Kaleciński i zw. jednak PO, jak i PiS mają swoich zagranicznych patronów. Główna partia rządząca w Oleśnicy nie liczy ale ma ?? patronat niemiecki, a  natomiast główna partia opozycyjna — licxy na amerykański.

zw-kowalski 07.05.2025 23:24
Polska praktycznie we wszystkich rankingach jest w ogonie Europy.

Gabriel Różański 08.05.2025 03:43
Komentarz zablokowany

Gabriel Różański 07.05.2025 15:21
To jest straszne co wyprawia reżim Tuska i Bodnara. Ten chłopak to kolejna ofiara tego reżimu. Więzień polityczny PO zatrzymany za to, że chciał być wolnym człowiekiem i żyć po swojemu. Junta Tuska i PO zniszczyła mu życie. Gdyby rządził PiS to na pewno by tak nie było. Dlatego wszyscy musimy zagłosować na Pana Prezydenta Karola Nawrockiego

Ale jaja 07.05.2025 14:53
Czyli będzie pisał maturę z grzybów?

Polska Pany 07.05.2025 13:33
Agencja ds. Zwalczania Narkotyków (DEA) przeprowadziła największą w historii operację przeciwko mafii fentanylowej. Aresztowano 16 osób i skonfiskowano ponad 400 kg fentanylu. Zabezpieczono także gotówkę liczoną w milionach dolarów, broń palną oraz pojazdy.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Redakcja Oleśnica24.com

Olpress s.c. 56-400 Oleśnica, ul. Młynarska 4B - zobacz szczegóły

Redaktor naczelny: Krzysztof Dziedzic