To nie miłość, to seksualna przemoc w Sycowie (AKTUALIZACJA)

  • 26.02.2021, 21:47
  • OAI
To nie miłość, to seksualna przemoc w Sycowie (AKTUALIZACJA)
Tym drastycznym filmem z Sycowa (powiat oleśnicki) powinna się natychmiast zająć policja.

O tym zdarzeniu napisało już kilka portali. Wszystkie w żartobliwym tonie. 

"W biały dzień przy przychodni w Sycowie (woj. dolnośląskie) pewna para oddawała się miłosnym uniesieniom. Wszystko działo się na oczach przechodniów, którzy nagrali igraszki kochanków" - podaje o2.pl.

I dodaje: 

"Policja nie otrzymała w tej sprawie żadnego zgłoszenia. Funkcjonariusze podkreślają, że jeśli faktycznie doszło do takiego zdarzenia, świadkowie powinni się zgłosić, a para powinna zostać ukarana".

Teraz w mediach społecznościowych  zamieszczono nowy film. Wygląda na to, że doszło do seksualnej przemocy. Kobieta ma związane ręce od tyłu i jest bita po twarzy przez mężczyznę.

Policja tą sprawą powinna się zająć bez żadnego zgłoszenia. 

AKTUALIZACJA

- W związku z pojawieniem się w mediach filmu, na którym widać, jak mężczyzna z kobietą dopuszczają się nieobyczajnego wybryku w miejscu publicznym, funkcjonariusze z Komendy Policji w Oleśnicy ustalili personalia osób widocznych na filmie – powiedziała dzisiaj, tj. w sobotę 27 lutego, portalowi tvp.info asp. Bernadeta Pytel, oficer prasowa KPP Oleśnica.

W mediach społecznościowych internauci wskazywali, jak nazywa się widoczny na filmie sycowianin, były sportowiec.

Oficer prasowy dodaje:

- Mężczyzna jak i kobieta zostali ustaleni i rozpytani na okoliczność tego zdarzenia. W trakcie rozmowy z mężczyzną oraz kobietą uzyskano informację, że  - pomimo widocznego używania siły - robili to dobrowolnie i za obopólna zgodą. Przeprosili za swoje zachowanie. Za wykroczenie zostali ukarani mandatami.

 

OAI

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Mamy w mieście  3 myjnie
Mamy w mieście 3 myjnie 27.02.2021, 10:50
Umyć radiowozy panowie i panie! choć raz na jakiś czas.
wszystko
wszystko 27.02.2021, 08:17
Ojtam, w tym pierdziszewie nie żądzi burmiszcz...tylko łyse karki kibolskie!
Bd
Bd 27.02.2021, 07:59
A burmistrz ukwieca teren przychodni. Będą mieli krzaczki na przeciwko.
Obiektywny
Obiektywny 27.02.2021, 07:58
W tym mieście nie ma szeryfa. Jest jak jest . Wszyscy się uśmiechają i robią wrażenie . Gówniarze demolują miasto a żule na Słonecznej pod okiem kamery jak pili tak piją i śmieją się wszystkim w twarz.
.
. 27.02.2021, 08:04
To identycznie jak w Oleśnicy.
Agawa
Agawa 27.02.2021, 00:20
Materiał podany na tacy, a policja umywa ręce. Jak zwykle... Sprawę zgłaszają media ale to nie ich sprawa bo byle do emerytury a tyłki im do krzesełek poprzyrastały.... Boże, co za kraj (dziki zachòd) :(
Zwkowalski
Zwkowalski 27.02.2021, 07:51
Agawa. To ty napisałaś. Nie ja. Mi Krzysztof nie pozwala źle pisać o Polsce.
zw-kowalski
zw-kowalski 26.02.2021, 23:13
Redakcjo. Policja w Oleśnicy powinna dużo rzeczy robić. A jak jest to sami widzicie. Policja w Oleśnicy kojarzy mi się kilkoma policjantami przyjmującymi łapówki, policjantem bijącym w trakcie przesłuchania, dyżurnym na promilach i policjantem który miał stłuczkę po służbie. O innych nie wspomnę.
olesniczanin
olesniczanin 27.02.2021, 07:06
A ten znowu to samo, czy ty nie możesz komentować na jakimś portalu w swoim idealnym Ovik? A może tam nie macie takiego portalu lub co bardziej prawdopodobne nie umiesz pisać w j. szwedzkim.
zw-kowalski
zw-kowalski 27.02.2021, 14:28
Do Oleśniczanin. Co ty na to z DoRzeczy " Wśród nich znajdują się szkodzące państwu i społeczeństwu przestępstwa o charakterze korupcyjnym, ale nie tylko. Biuro identyfikuje także nowe sposoby nieuczciwego wzbogacania się kosztem innych. I skutecznie ściga sprawców.
9 zatrzymanych. Wśród nich radcy prawni

W ostatnich tygodniach funkcjonariusze CBA realizowali czynności w śledztwie, które ujawniło dotąd nieznane mechanizmy przestępcze. Podejrzani uzyskiwali nienależne wypłaty środków zgromadzonych na rachunkach depozytowych sądów. Zatrzymane osoby posługiwały się w sądach podrobionymi dokumentami bądź uwierzytelnionymi kopiami podrobionych dokumentów. Bazując na tych materiałach, sądy wydawały orzeczenia, przyznając pieniądze osobom nieuprawnionym. Środki były wypłacane. Zatrzymane osoby podejmowały następnie czynności w celu ukrywania przestępczego pochodzenia pieniędzy.

Na przestrzeni kilkunastu miesięcy status podejrzanych w tej sprawie uzyskało dziewięć osób, w tym sześciu radców prawnych. Ostatnia realizacja miała miejsce w tym tygodniu. Sam proceder zidentyfikowany przez CBA trwał natomiast kilka lat. W tym czasie wyłudzono około dwa miliony złotych oraz usiłowano uzyskać kolejne pół miliona złotych.

Zidentyfikowana przez służbę grupa przestępcza uczyniła opisaną aktywność źródłem swoich nielegalnych dochodów. Jej członkowie zapewne kontynuowaliby swoją działalność, gdyby nie skuteczna interwencja funkcjonariuszy Biura. Dzięki CBA udało się zatrzymać przestępczy mechanizm, który generował kolejne nielegalne zyski, a co za tym idzie – również straty Skarbu Państwa.
Straty nie tylko ekonomiczne

W tej sprawie chodzi jednak nie tylko o straty ekonomiczne. Podejrzani sięgali bowiem po środki, które w sądach były deponowane w bardzo konkretnych celach. Do depozytów sądowych trafiają te pieniądze, które są formą wyrównania zaistniałych krzywd lub regulacji zobowiązań. Wyłudzano środki dłużników, którzy chcieli się rozliczyć z wierzycielem, ale nie byli w stanie tego zrobić w sposób bezpośredni. Grupa zidentyfikowana przez CBA żerowała na pieniądzach, które miały trafić do uprawnionych osób.

W wyniku działań grupy rozbitej przez CBA osoby uprawnione traciły możliwość pozyskania środków zdeponowanych czasowo na kontach sądowych. Aktywność i ustalenia Biura pozwoliły na ukrócenie nie tylko działań przestępczych, ale również mechanizmów szkodliwych społecznie, wymierzonych w interesy konkretnych osób. Mechanizm wykorzystywany w tej sprawie był również ciosem w wiarygodność państwa – dochodziło bowiem do rozkradania pieniędzy, które były zabezpieczane przez sąd. Efektywne działanie CBA w tym śledztwie pozwoliło na skuteczne ściganie osób łamiących prawo, ale także ukróciło proceder wymierzony w społeczeństwo i autorytet państwa."


Zwkowalski
Zwkowalski 27.02.2021, 08:00
Oleśniczanin. Gdyby w Polsce, w Oleśnicy nie było takich cyrków to ten i inne portale nie miałyby racji bytu. A jak widać mają i jeszcze długo będą miały rację bytu. Czy to moja wina , że kilku policjantów złapano na braniu łapówek ? Czy to moja wina , że jeden policjant bił przesłuchiwana osobę ? Czy to moja wina, że dyżurny na służbie był pod wpływem alkoholu ? Czy to moja wina, że policjant po służbie ale na promilach brał udział w kolizji ? Czy to moja wina, że policjant zabił swoją żonę ? Övik nie jest idealnym miastem. Natomiast na tle Oleśnicy wygląda idealnie. Poczytaj wpisy K.A.Kowalskiego na temat Oleśnicy. Ten dopiero precyzyjnie punktuje Bronsia, radę i porządek społeczny.
olesniczanin
olesniczanin 27.02.2021, 08:58
Ale KAKowalski pisze z sensem, logicznie i na temat jaki jest zawarty w artykule w przeciwieństwie do twoich wpisów, odgrzewania starych kotletów, użalania się nad sobą, podawania w kółko tych samych przykładów o policjantach itp. Jak coś ci się nie podoba to napisz konstruktywnie jak to poprawić, jaki masz pomysł o ile masz. Moim zdaniem dokonujesz wpisów pod każdym artykułem nie dlatego, że się na tym znasz, tylko żeby przez chwilkę zabłysnąć jako sflustrowany, niedowartościowany i niedoceniony, który nie ma co robić z wolnym czasem.
zw-kowalski
zw-kowalski 27.02.2021, 10:22
Rzekomy Oleśniczanin. Ja staram się pisać na temat. Temat dotyczył zaniechań policji to przypomniałem jej krótką historię w tracie rzekomych przemian ustrojowych. Natomiast jak mi Jan przypomina co Szwedzi zrobili w trakcie Potopu to mu odpowiadam, że polskiej szlachcie to odpowiadało a król uciekł. Nie tobie decydować co mam robić w wolnym czasie. Jak w Ovik będą wysadzali automaty do wypłacania gotówki jak w Międzyborzu, Wiszni i Bierutowie czy salonu gier w Bierutowie to się do tego odniosę w Ovik. Jak policja w Ovik się zeszmaci i zacznie przyjmować łapówki, jak policja w Ovik będzie biła przesłuchiwanych, jak policja w Ovik będzie pod wpływem alkoholu na służbie lub pod wpływem alkoholu spowoduje wypadek po służbie to też się do tego odniosę bo to świadczy o patologii w samej policji. Czy obchody ŻW też uważasz za odgrzewane kotlety.
incognito
incognito 27.02.2021, 09:30
Krzysztof zaraz "z sensem" cię opieprzy żeś się nie podpisał, żeś przedmiotowy a nie podmiotowy, tchórzliwy itd. itp.
zw-kowalski
zw-kowalski 27.02.2021, 11:03
do @incognito. Spokojnie. Nie z takimi przypadkami w życiu miałem do czynienia. Na emigracji w Niemczech 88-91 a teraz w Szwecji nauczyłem się nieco tolerancji. Ale gdzieś tam pozostają negatywne nawyki z Polski.
Jeremy
Jeremy 26.02.2021, 22:33
Szok! Udostępnial to znany gostek z Sycowa

Pozostałe