Zgon na poczcie w Oleśnicy

  • 26.02.2021, 15:53
  • OAI
Zgon na poczcie w Oleśnicy
W Urzędzie Pocztowym zmarł mężczyzna, klient placówki.

Dzisiaj ok. godziny 11 nastąpił zgon ok. 60-letniego mężczyzny na poczcie przy ulicy 3 Maja w Oleśnicy.

OAI

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Studio Polaków
Studio Polaków 27.02.2021, 14:06
Poczta Polska to prywatna firma
wujek dobra rada
wujek dobra rada 26.02.2021, 20:39
Poczta, to skansen pisokomunistyczny...od 30 lat bez zmian!
Tyty
Tyty 27.02.2021, 18:17
Bredzisz
Zwkowalski
Zwkowalski 26.02.2021, 20:36
Poczta Polska jest panu. Idzie się tam zdenerwować a jak się wejdzie to jak sklep z dewocjonaliami. Rada miasta wysłała mi polecony RR 431 049279PL. nadano 15/1 a 18/1 rzekomo poczta polska przesłała do Szwecji. chyba puścili posłańca pieszo. Bo poczta szwedzka otrzymała dopiero 9 lutego a 10 awizowala mi. Poczcie polskiej zajęło to 21 dni. W Szwecji dowolną przesyłkę wysłaną jednego dnia przed opróżnieniem skrzynki otrzymuje się dnia następnego. Też gdy sprywatyzowali pocztę jest nieco gorzej i 100 % drożej ale nie ma takich cyrków jak z pocztą polską.
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 26.02.2021, 22:44
Człowieku, jeżeli nie masz szacunku do Polski i Polaków, do Poczty Polskiej, to się tu nie rozpisuj. Ciesz się wszystkim co szwedzkie i napisz nam kiedy będziesz Szwedem. Koniecznie po szwedzku, byś nie kaleczył naszej, pięknej polszczyzny. Jestem dumny z bycia Polakiem i mieszkania w Polsce.
Svensk idiot
Svensk idiot 27.02.2021, 00:21
Du er meget dumt idiot .kan ikke se forskel mellem polsk og svenske post ..
Hvor kommer du fra ?
zw-kowalski
zw-kowalski 26.02.2021, 23:19
Krzysztof. Curva. Czy przekazywanie przez pocztę polską pisma poleconego do Szwecji przez 3 tygodnie to nowy standard. Dlaczego list zwykły ze Szwecji do Polski idzie dwa dni robocze. Polecony 5 dni. A z Polski priorytet do Szwecji idzie tygodniami a polecony przez miesiąc. Twój idol, wiadomy radny, też Polskę miał w d... i kilkanaście lat płacił podatki na Niemcy a nie na Polskę. Jak jesteś dumny z bycia Polakiem to widzę na twoich filmikach gdzie pokazujesz syf w Oleśnicy. Tobie wolno pokazywać taki syf . To ogląda cała Europa. Moje wpisy czyta wąska grupa osób. A poza tym kocham cie bo tak jest napisane w ewangelii.
wujek z Australii
wujek z Australii 26.02.2021, 23:06
Herr Christo, ja też nie mam szacunku i nie jestem ze Szwecji!
zw-kowalski
zw-kowalski 26.02.2021, 23:20
Wujek. Krzysztof ma nawyki sekretarza PZPR. Krytykować mógł tylko członek PZPR i to konstruktywnie. Każdy inny był wrogiem ludu pracującego.
wujek
wujek 26.02.2021, 23:27
Niestety, ja go znam od dziecka...trudny przypadek niestety!
Pracownik opieki społecznej w Ovik
Pracownik opieki społecznej w Ovik 27.02.2021, 11:15
Po porodzie wypadł pożnej na kafelki w szpitalu ....
Zwkowalski
Zwkowalski 27.02.2021, 11:53
Pracownik. I vice versa.

Pozostałe