Oleśnicka Biblioteka Publiczna im. Mikołaja Reja przypomina wszystkim Czytelnikom, że „JESTEŚMY OTWARCI!”

  • 26.02.2021, 08:39
  • Stanisław Król, specjalista ds. promocji biblioteki i czytelnictwa, Oleśnicka Biblioteka Publiczna
Oleśnicka Biblioteka Publiczna im. Mikołaja Reja przypomina wszystkim Czytelnikom, że „JESTEŚMY OTWARCI!” Daniel Grodziński/Zdjęcie pochodzi z Działu Dokumentów Życia Społecznego Oleśnickiej Biblioteki Publicznej im. Mikołaja Reja
Oleśnicka Biblioteka praktycznie od maja 2020 r. (z przerwą w listopadzie) funkcjonuje bezpiecznie i sprawnie realizując swą podstawową funkcję zaspakajania potrzeb czytelniczych mieszkańców naszego miasta i powiatu.

Biblioteki w Polsce są jednymi z nielicznych instytucji kultury, które zgodnie z publikowanymi rozporządzeniami, wytycznymi i rekomendacjami m.in. Biblioteki Narodowej mogą funkcjonować w czasie pandemii stosując się oczywiście do zasad reżimu sanitarnego.

Oleśnicka Biblioteka praktycznie od maja 2020 r. (z przerwą w listopadzie) funkcjonuje bezpiecznie i sprawnie realizując swą podstawową funkcję zaspakajania potrzeb czytelniczych mieszkańców naszego miasta i powiatu. Z każdym miesiącem staramy się rozszerzać naszą ofertę by maksymalnie wrócić do „normalności” stąd między innymi dłuższe godziny pracy w poniedziałki i wtorki czy dyżury w soboty!

Dlatego zapraszamy do odwiedzin i kontaktu! Jesteśmy do Państwa dyspozycji!

#ZapraszamyOtwarte

Stanisław Król, specjalista ds. promocji biblioteki i czytelnictwa, Oleśnicka Biblioteka Publiczna

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe