To on jest podejrzanym o gwałt na małoletniej

  • 25.02.2021, 11:57
  • rpr
To on jest podejrzanym o gwałt na małoletniej
Przypomnijmy, że tę bulwersującą historię ujawniła we wtorek "Panorama Oleśnicka".

Jak ujawniła "Panorama Oleśnicka", dwa zarzuty penalizowane przez Kodeks karny jako zgwałcenie i wymuszenie czynności seksualnej postawiła Prokuratura Rejonowa mieszkańcowi Oleśnicy.

Co mu zarzuca?

Pierwszy czyn to zarzut gwałtu na nieletniej w wieku poniżej lat 15. W styczniu gwałt zgłosił do prokuratury opiekun prawny nastolatki.

Drugi czyn to inna czynność seksualna z użyciem przemocy wobec innej dziewczyny. Również małoletniej, ale w wieku powyżej lat 15.

Dzisiaj ujawniono, że postępowanie jest prowadzone przeciwko Józefowi G. To, jak podała Oleśnicka, "starszy mężczyzna, który z racji prowadzonej działalności miał styczność z osobami nieletnimi". Został tymczasowo aresztowany.

rpr

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

A.
A. 26.02.2021, 15:55

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

A.
A. 25.02.2021, 20:53

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

olesmiczanin
olesmiczanin 25.02.2021, 19:24
"To on jest podejrzanym o gwałt na małoletniej" - to tytuł tego art. Ale on czyli kto, bo z treści nic nie wynika. Czyli jest to pic na wodę. Wielki tytuł w art. zero konkretów.
Sherlock
Sherlock 25.02.2021, 19:45
Józef G. Starszy pan. Dziewczyny na praktyce. Pół Oleśnicy już się domyśla.
fsf
fsf 26.02.2021, 21:39
Ja nie. Jakaś wskazówka ?
Młot Kowalski
Młot Kowalski 25.02.2021, 19:01
W Szwecji takie rzeczy nie do pomyślenia!
sfecka sztal
sfecka sztal 25.02.2021, 19:40
Byłby raj gdyby nie ten oszołom zza morza...
zw-kowalski
zw-kowalski 25.02.2021, 19:58
Sugerujesz, że w Oleśnicy jest raj dla pedofili duchownych ? A ja po obejrzeniu filmów Sekielskich to zepsułem składając zawiadomienie do prokuratury. Jak widzisz Watykan był lepszy niż prokuratura w Oleśnicy. Prokurator, dziś rejonowy, nie ruszył pana Gocłowskiego a NA wydała komunikat pozbawiający tego pana insygniów biskupich i zakazem pochówki w niemieckiej katedrze.
Zwkowalski
Zwkowalski 25.02.2021, 13:42
Dobrze, że to nie Zbigniew K. Bo inaczej sąsiadka, Oleśniczanin, Jolka czy przypomnienie mieliby argument na swoje urojenia.

Pozostałe