"Nie każda osoba w ciąży jest kobietą" - mówi Małgorzata Kasperowicz (WIDEO)

  • 25.02.2021, 09:39
  • OAI
"Nie każda osoba w ciąży jest kobietą" - mówi Małgorzata Kasperowicz (WIDEO)
Oleśnicka działaczka Partii Razem wskazuje, że nie tylko kobiety zachodzą w ciążę.

"Osoba w ciąży, nie kobieta, bo nie każda osoba w ciąży jest kobietą. W ciąże mogą również zajść trans mężczyźni, w ciążę mogą zajść także osoby niebinarne, więc nie, nie tylko kobiety zachodzą w ciążę.

Gdybym teraz zaszła w ciążę musiałabym zrezygnować z przyjmowania leków, które pozwalają mi funkcjonować. Bo teraz liczy się tylko ten mityczny zarodek, który stoi ponad osobą w ciąży - mówi Rienka Kasperowicz aktywistka z dolnośląskiej Oleśnicy" (źródło: Gazeta Wyborcza z poniedziałku 22 lutego).

loadingŁaduję odtwarzacz...

OAI

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (101)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Matka
Matka 28.02.2021, 13:24
Dziewczyna ma dporo energii. Mogłaby swoją energię spożytkować np. na pomoc dzieciom...Szkoda... Może kiedyś zmieni zdanie.
zw-kowalski
zw-kowalski 28.02.2021, 13:49
Matko. Co to znaczy mogłaby, powinna ? czy te dzieci nie mają rodziców, szkoły do której uczęszczają ? Czy nie ma cudownego państwa ze swoją cudowną pomocą socjalną dla dzieci ? Każdy robi to lubi i chce. Czy ona swoją działalnością zagraża innym ? Czy nawołuje do palenia wiernych na stosie jak to robili wcześniej wierni z niewiernymi ? Nie mam zamiaru jej bronić ale ona robi, tu i teraz, to co uważa za słuszne. Oby każda matka miała tyle energii co ona. I tobie tej energii życzę.
zw-kowalski
zw-kowalski 28.02.2021, 12:58
Redkacjo. Poziom komentarzy i słownictwo takich jak Gabryś zbliża ten portal do konkurencji z MO. No chyba , że to nowa etyka wierzących na tym portalu.
Igor
Igor 28.02.2021, 12:51
Kiedyś wrócą czasy, że znowu będzie się leczyć głupków w szpitalach, oby jak najszybciej
zw-kowalski
zw-kowalski 28.02.2021, 13:45
Igor. Na dziś co czwarty Polak (mieszkaniec Polski) ma problemy psychiczne. Działania rządu w pandemii to potęgują. jakiś czas temu palono na stosie tych co twierdzili, że ziemia jest okrągła lub, że to ziemia krąży wokół słońca a nie odwrotnie. Świat się zmienia. Niektórzy , tacy jak ty, nie nadążają za postępem i dokonującymi się zmianami.
Nikt nie sprawdzał...
Nikt nie sprawdzał... 28.02.2021, 12:48

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Baba Adolf H.
Baba Adolf H. 28.02.2021, 12:16

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

kogut
kogut 28.02.2021, 11:48

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Sama się pchała
Sama się pchała 28.02.2021, 11:24

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

sama się pchała
sama się pchała 28.02.2021, 11:21

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

amen
amen 28.02.2021, 11:29
Pisomatołku, 2x te same bzdety to za mało? I zajmij się może lepiej [email protected]ą jakiegoś księżulka.
ak
ak 28.02.2021, 05:21
No i ciul,runęła moja dotychczasowa wiedza nt. ciąży!Głupi ja.
spasiba
spasiba 28.02.2021, 07:32
Co za samokrytyka pisomatołku! Wreszcie przyznałeź że jesteś ciemnym ludkiem!
Ola
Ola 27.02.2021, 19:49
A każdy kto łazi na te protesty jest debilem!
zw-kowalski
zw-kowalski 27.02.2021, 19:58
do @ola. I vice versa.
móżyn-albinos
móżyn-albinos 27.02.2021, 21:45
Czy to prawda jak podała przed rokiem "Goeteborgs-Posten" że dorabiasz sobie jako pielęgniarz i opiekun zmieniający pampersy raz na tydzień swojemu podopiecznemu (znanemu w Polsce jako Stefan M.) mieszkającemu przy ulicy Doktor Allards gata 4 B lgh 1103 413 23 Gothenburg?
zw-kowalski
zw-kowalski 28.02.2021, 12:56
móżynie. Jeśli masz coś do Stefana Michnika to jedź pod wskazany adres i sobie to z nim wyjaśnij. Jakoś nie przeszkadza ci, że setkom zbrodniarzom wojennym pomógł Watykan w dostaniu się do Argentyny. Polska nie chce dokonać ekstradycji pedofila Polańskiego a ty miałczysz o Stefana Michnika. Przecież Rutkowski już niejedną osobę odzyskiwał poza granicami Polski i dostarczał ją do Polski. Mosad z Eichmanem sobie poradził a wy miałczycie a nie możecie ściągnąć do Polski Michnika Stefana. Żal mi was płaczki portalowe.
TEMIDA
TEMIDA 27.02.2021, 22:02
Mórzynie albinosie. Wczorajszy twój wpis został zgłoszony na policji i w prokuraturze jako rasistowski i związany z mową nienawiści. kilku takich jak ty z MO zostało dawno uciszonych.
satanus
satanus 26.02.2021, 22:03
Napewno pójdziecie pisomatołki od nieba!
móżyn-albinos
móżyn-albinos 26.02.2021, 21:46
No to nasza "istotka pozaziemska" osiągnęła swój cel. Wreszcie stała się ogólnopolską celebrytką, zwróćcie uwagę na filmiku od 8 min 40 sek. oraz stała się mimo woli obiektem (na własne życzenie) niewybrednych ale jakże zasłużonych kpin i uwag wszystkich normalnych ludzi.
https://www.tvp.info/52165853/26022021-0800
A.
A. 01.03.2021, 10:02
I o to w tym wszystkim tak naprawdę chodzi. Po co szukać pracy, zwłaszcza jak się nic nie umie, a i chęci brak? Przecież można się w ten sposób wypromować i za niecałe trzy lata chyc na posła z listy Lewicy, prawda? Pani Małgorzata to tak naprawdę cwana gapa, która prosto z garnuszka rodziców chce się przenieść na garnuszek podatników.
#
# 26.02.2021, 21:20
Przestań brać
do pisomatałka
do pisomatałka 26.02.2021, 21:15
Ale być pisokomunistycznym chamem w kartoflanej republice...to brzmi chyba dumnie?
$
$ 26.02.2021, 21:13
Powtarzasz się ciągle
bezcenne
bezcenne 26.02.2021, 20:35
Chamskie wpisy pisomatołków!
Oels
Oels 26.02.2021, 19:50

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

móżyn-albinos
móżyn-albinos 26.02.2021, 17:04
"Istoto pozaziemska"! Widzę i słyszę, że koniecznie chcesz się wykreować na kolejną celebrytkę. Ale muszę cię sprowadzić na ziemię. Większość celebrytek braki w inteligencji nadrabia przynajmniej urodą. W twoim przypadku żaden z tych warunków koniecznych i nieodzownych nie jest spełniony. Ale, próbuj, może takim jak ty zaimponujesz, czego ci niestety nie życzę.
Zwkowalski
Zwkowalski 26.02.2021, 18:02
Mozynie. A w czym ty jesteś lepszy od niej ? Ją, istota pozaziemska, bóg stworzył na obraz i podobieństwo swoje. Na tym polega czynienie ziemi sobie poddanej. Ona zmienia oblicze Ziemi. Tej Ziemi. Amen.
móżyn-albinos
móżyn-albinos 26.02.2021, 18:39
Może zrobisz sobie wspólne zdjęcie z tą "istotą pozaziemską", ale kto wie czy ona nie wypadłaby na tym zdjęciu znacznie korzystniej niż ty. Odnoszę wrażenie, że są już wśród nas Obcy, od Szwecji po Oleśnicę.
Övik
Övik 26.02.2021, 19:58
ZW powinien sprawdzić, czy mózg mu się nie zacina. Jego zdania są kulawe i chyba traci umiejętność wyrażania własnych myśli słowem pisanym. Tak to już jest z wąskimi horyzontami myślowymi. Doprowadzają do stałego i progresywnego ograniczania funkcji myślowych.
Zwkowalski
Zwkowalski 26.02.2021, 20:14
Övik. I vice versa. Kocham cię za ten wywód.
Kamil Maczeta
Kamil Maczeta 26.02.2021, 13:01
A tu kobieta (chyba), udowadnia, że ma mózg, ale nie zawsze ma rozum?!
ser
ser 26.02.2021, 11:15
widział ktoś konia, łosia czy psa w ciąży? u zwierząt to nie jest mozliwe, szczyty absurdu
Zwkowalski
Zwkowalski 26.02.2021, 15:01
Do ser. Klacz to też koń. Podobnie jak ogier. W świecie zwierząt też są homo. Dotyczy to i niedźwiedzi i nawet gupików w akwarium.
Rien Reniferka
Rien Reniferka 26.02.2021, 18:30
Żw, jak to jest z reniferami?
Zwkowalski
Zwkowalski 26.02.2021, 20:16
Do Rien. Ty podobnie jak Jolka, wykolejony kowal, sąsiadka i Jan wszystko wiecie lepiej.
Monika Kowalska
Monika Kowalska 26.02.2021, 21:32
Młodym liberałom nie podoba się, że prawo do zabicia dziecka obowiązuje w Szwecji jedynie kobiety. Bo co zrobić, jeśli dziecka nie chce mężczyzna? Zaprawiony w eugenicznych bojach postępowiec prędko znajdzie rozwiązanie tej zagadki. Młodzieżówka Partii Liberalnej wystąpiła więc z propozycją, by przyznać prawo do aborcji mężczyźnie.

Read more: https://www.pch24.pl/zboczenia…
zatkało kakao
zatkało kakao 26.02.2021, 11:24
konik morski na przykład pisomatołku!
odetkało
odetkało 26.02.2021, 11:55
wszystko jasne, strajkująca jest z gatunku konik morski!
ciekawy
ciekawy 26.02.2021, 12:04
A ty co, tylko szkółkę przykościelną skończył?

Pozostałe