Beata Kempa o zniszczeniu kościoła i Marcie Lempart (WIDEO)

  • 24.02.2021, 18:12
  • Źródło: wpolityce.pl
Beata Kempa o zniszczeniu kościoła i Marcie Lempart (WIDEO)
Sycowska europoseł PiS Beata Kempa odniosła się dziś na antenie telewizji wPolsce.pl do zniszczenia kościoła w Warszawie oraz do występu Marty Lempart w Parlamencie Europejskim. "Podkreśliła, że ataki mają podłoże w chrystianofobii, a debata PE jest działaniem, które nie ma nic wspólnego z traktatami: - informuje portal wpolityce.pl.

    Strajk Kobiet uruchomił proces chrystianofobii. Czytałam raport jednego z ośrodków toruńskich, który pokazał jak bardzo wzrasta liczba ataków na chrześcijan w Polsce. Dochodzi do ataków na zabytkowe kościoły, ale nie tylko. Atakuje się księży, strzela z wiatrówki do ministrantów. Wchodzi się też w sferę sacrum. To wszystko było kiedyś nie do pomyślenia. Te wszystkie skrajne ruchy, mając przyzwolenie mediów, przyczyniają się do nagonki na chrześcijan. To kwestia pewnego procesu, który został uruchomiony w Polsce, która zawsze, zwłaszcza na tle laicyzującej się Europy, była uważana za ostoję chrześcijaństwa i tolerancji

– stwierdziła Beata Kempa w rozmowie z portalem wPolityce.pl. "Musimy robić wszystko, by zakończyć tę nienawiść. Tylko krok nas nieszczęścia" - podkreślała europoseł PiS.

Sycowianka oceniła też, że

 ....opozycja jest w totalnej rozpaczy. Nie jest w stanie wygenerować programu, nie umie w sposób demokratyczny wygrać wyborów. Kiedy pojawia się okazja na użycie „zbrojnego ramienia”, to opozycja z niego korzysta. Problem polega na tym, a zauważają to nawet politycy opozycji, że ten proces wymyka się już spod kontroli. Może w głowie pani Marty Lempart rodzi się pomysł, by niedemokratycznie obalić rząd. W ten sposób idzie na skróty. To także agresywna promocja cywilizacji śmierci.

Posłanka do Parlamentu Europejskiego mówiła też o dzisiejszej debacie w PE z udziałem Marty Lempart oraz o kolejnej dyskusji polityków europejskich o prawie aborcyjnym, które obowiązuje w Polsce, oraz niedawnym wyroku TK:

    To działania pozatraktatowe. Taka dyskusja odbyła się na sesji plenarnej PE. Pani komisarz ds. równouprawnienia Helena Dalli, zanim przystąpiła do zajadłego ataku na Polskę, przyznała, ze wyroki TK nie powinny być przedmiotem debaty w PE. Jednak tak się dzieje. To wszystko jest bardzo pieczołowicie przygotowane. Zwróćmy uwagę na dobór gości. Chodzi o atak na nasze wartości, których bronimy i bronić będziemy, czyli kwestię cywilizacji życia. Druga sprawa, to atak na Polskę. Nie ma już chyba komisji, byśmy nie dyskutowali na temat rzekomo łamanej przez Polskę praworządności. Zaczynają być także podważane wyroki Trybunału Konstytucyjnego, a to oznacza, że być może, wkrótce będą podważane zapisy polskiej konstytucji lub innych dokumentów, które nie są objęte traktatami i powinny być wolne od ataków innych państw

– zauważyła Beata Kempa. I oceniał krytycznie dobór gości:

    Takie debaty, to ewidentne wsparcie „Strajku Kobiet”. Zaprasza się panią Lempart, a nie zaprasza się przedstawicieli Trybunału Konstytucyjnego. Dlaczego nie zaproszono sędziego TK? Pani Lempart jest przedstawicielką bardzo skrajnego ruchu i odpowiada za to, że na te protesty przychodzą dzieci, które słuchają bardzo niecenzuralnych słów. To wszystko nie ma przymiotu debaty publicznej. Komisje PE wsparły skrajne ruchy aborcyjne. Na szczęście jest wielu europosłów, którzy zwracają się do nas i pytają co można zrobić dla większej promocji życia. To jest bardzo potrzebne. W Europie nie wszyscy myślą tak jak Marta Lempart

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Źródło: wpolityce.pl

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (37)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

czekam
czekam 25.02.2021, 20:25
A gdzie komentarze pisomatołków, na temat wyglądu tej pańci?
zw-kowalski
zw-kowalski 25.02.2021, 20:50
Do @czekam. Właśnie na Do Rzeczy przeczytałem , że ponad 5 % społeczeństwa USA utożsamia się z LGBT. Czyli tak co dwudziesta osoba. Więc ci co tu pier... o kilku osobach w Oleśnicy są w błędzie bo takich osób może być około 2 tys. A to nie jest tak mało.
smutne
smutne 25.02.2021, 22:25
Tak ale pisomatołków w pierdziszewie może być z 40%!
Aborcja
Aborcja 25.02.2021, 10:53
Po ilosci zbiorek na serwisach typu siepomaga widac, jak panstwo polskie dba o chore dzieci. Teraz hit, jak ktos sie rozlicza przez rzadowa strone z podstku to nie moze przekazac 1% na chore dzieci bo autonatycznie pobiera dane fundacji koscielnych. Taka pomoc. Zamilcz mlempo.
Jan
Jan 25.02.2021, 10:46
1. A co z wypowiedzi p. B. Kempy jest niezgodne z prawdą?Dla jasności przy okazji, to chciałbym jedynie, aby p. Kepa wyjaśniła wszelkie zarzuty kiedy szefowała akcji humanitarnej.
2.Po kadencji M. Kołacińskiego, na niego głosowałem w ostatnich wyborach,a przed na J. Bronsia. Po pocżatkowych awanturach z wyrzucaniem ludzi z Ratusza, tworzeniem niepotrzebnych wydziałów ( czytaj M. Susidko) czy odkrywaniu kulisow dot. wyborów (facebook i Sowa) wraz z przejsciem 2 radnych z PiS mamy wzglednie stabilnie dobry czas dla samego miasta Oleśnica. Dla miasta podkreslam bo nepotyzm i arogancja wciąż jest. Na koniec licze,że nie powroci temat remontu dworca pkp z puli miasta i kolejne pomysly beda racjonalne. A w 2023 wybory.
To pewne
To pewne 25.02.2021, 10:03
Kołaciński musi wrocić inaczej ludzie pokroju Kempy, Jakimiec , Bartnika czy Karpienki roz.....ą doszczętnie oleśnicką prawicę.
pisiolud
pisiolud 25.02.2021, 10:47
Tak, doktor trep to taki 'jezusik oleśnicki'! Chyba dziad terlecki mówił coś o członkach PZPR?
Oleśnica jest kobietą
Oleśnica jest kobietą 25.02.2021, 10:54
Pisal tez cos o tym, ze macica nie zastapi mozgu.
?
? 25.02.2021, 11:59
Czy pisał nieprawdę?
wszystko
wszystko 25.02.2021, 20:24
obrzydliwy dziad terlecki już dawno powinien być w domu opieki społecznej!
Olka
Olka 25.02.2021, 09:45
A może tak zwyczajnie nigdy więcej nie pisać tutaj o tej pani i co mówi i jeszcze proszę nie przypisywać tej pani Oleśnicy tylko rzetelnie, że to jest mieszkanka Sycowa.
Żenada
Żenada 25.02.2021, 08:28
Właśnie dzięki ludziom, którzy dla stanowisk wspierają PIS mamy taki bałagan. Myślę, że wielu ludzi głosując na Bronsia nie zdawało sobie sprawy , że głosuje na PIS.
zw-kowalski
zw-kowalski 25.02.2021, 08:36
Żenada. Polityka to nie tylko prostytutka ale też "curva". Bronś dzięki takiej a nie innej etyce ogrywa wszystkich i utrzymuje władzę.
Ostrzeżenie
Ostrzeżenie 25.02.2021, 08:43

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Zwkowalski
Zwkowalski 25.02.2021, 12:16
Do ostrzeżenia. Masz urojenia. Mam nadzieję, że ty i portal udowodnicie w sądzie, że kłamałem , pomawialem, zbankrutowałem itp itd
ave pis
ave pis 25.02.2021, 13:13
Niczego innego nie potrafisz tylko sądami straszyć?
Zwkowalski
Zwkowalski 25.02.2021, 13:50
Do @ ave PiS. Ja nie straszę sądami. Ja dbam o prawdę o obiektywną. My dorośli musimy odpowiadać za swoje czyny. Nic więcej. Oczywiście w dyskusji nie zawsze muszę mieć rację. Pamiętam jak Brons zapytany przez Pana Edmunda o tekst dotyczący oczyszczalni powiedział, że to kłamstwo. Ale sprostowania nigdy nie przysłał. Natomiast naczelnik Andrzej M. oraz dwóch pracowników MGK zasiedli na ławie oskarżonych. I w I instancji zostali uznani winnymi poświadczenia nieprawdy. Po wyroku nie zostali zwolnieni z pracy. Więc takie to kłamstwa były w DO. Co na to były rzecznik A.P.Szachnowski ?
manifest lipcowy
manifest lipcowy 25.02.2021, 15:59
Precz ze szwedzkimi emigrantami szkalującymi dobre imię Oleśnicy i jej władz!
.
. 25.02.2021, 08:02
Chciałem przypomnieć, że pani Kempa była orędowniczką koalicji PiS-Bronś układu z człowiekiem, który jako jeden z pierwszych w Oleśnicy skrytykował orzeczenie Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji. Przypomnę też , że Bronś na antenie Radia Rodzina stwierdził, że najbliżej mu do poglądów Kidawy-Błońskiej, a jakie są poglądy tej pani w kwestii "determinacji ciąży" wszyscy wiedzą i pani Kempa też o tym wszystkim musiała wiedzieć, bo jest przecież "człowiekiem stąd". Jak zatem wytłumaczyć poparcie pani Kempy dla człowieka, który swoimi poglądami i czynami zachęca do podobnych rzeczy jak marsze strajku kobiet, afiszowanie się ludzi którzy są zwolennikami "cywilizacji śmierci". To się kupy niestety nie trzyma. Przypomnę też, że przeciwniczką koalicji PiS-Bronś była inna europosłanka pani Anna Zalewska i chociaż nie jest ona politykiem z naszego rejonu, doskonale wiedziała co sobą reprezentuje Bronś. Dodając do tego postawę radnych miejskich z PiS panów Bartnika i Karpienki nijak nie mogę oprzeć się wrażeniu, że nie do końca chodzi w tym wszystkim o przekonania, to jest jakiś zwykły kit, no bo przecież mistrzami w relatywizacji są ludzie z opozycji?
Ehhh
Ehhh 25.02.2021, 09:39
Smutne to, ale niestety prawdziwe.
zw-kowalski
zw-kowalski 25.02.2021, 08:13
Kropka. Polityka to nie prostytutka ale curva. Tu nie chodziło o samego Bronsia ale o fakt aby dopuścić ZP do władzy. Jaka jest Kempa to doświadczył sam Kołaciński gdy zamiast jego wystawiono na listach wyborczych synalka Kempy. PiS w powiecie gorzej, sam sobie , nie mógł strzelić w kolano.
Obserwator
Obserwator 25.02.2021, 05:51
Becia w temacie tego chamstwa spod znaku hitlerjugend ma 1000% racji! Ja gdybym wrzeszczał wulgarne hasła na ulicach, demolował publiczne mienie, pluł na policjantów i zachowywał się wobec nich agresywnie , obrażał w chuligański sposób uczucia religijne żydów lub muzułmanów, dawno siedział bym w więzieniu! A totalna opozycja jeszcze robi z tej wrednej baby bohaterkę. Totalna tragedia, że mamy taką zdradziecką opozycję!
zw-kowalski
zw-kowalski 25.02.2021, 08:16
Obserwator. To chyba nie byłeś na marszach niepodległości, marszach nacjonalistów w Hajnówce czy 1 marca na rondzie tzw. ŻW. Przypomnij sobie jak darli ryja oleśniccy patrioci. Po ch..... krzyczeli " a na drzewach zamiast liści będą wisieć ..." i to w obecności Ozimka, Kołacińskiego i Piechówki. Czy ci rzekomi patrioci mają nowe wyznanie "wiary" ?
wujek dobra rada
wujek dobra rada 25.02.2021, 06:48
Przypominam, że papiż benio należał do 'hitlerjugend' więc lepiej uważaj z przykładami!
santa subito
santa subito 25.02.2021, 05:37
świnta becia sycowska!
Legalna aborcja a nie koscioly
Legalna aborcja a nie koscioly 24.02.2021, 23:39
Katolicy atakujących wszystkich dookoła- super. Zwróć uwagę na niesprawiedliwość katolików- lojojojoj atakujo katolików!!!!!
Do Matki
Do Matki 24.02.2021, 22:50
Polki -w jaki punkt? G?
zw-kowalski
zw-kowalski 24.02.2021, 21:32
Mądra Europosłanka a była wiceminister sprawiedliwości. Dlaczego ten rząd i MS i PG uznają tylko ten jeden wyrok TK ? Dlaczego gdy była pani w rządzie nie doprowadziła pani do tego aby wykonano wyrok TK i asesorzy nie orzekali w sądach ?
Pisiolud
Pisiolud 24.02.2021, 20:06
Miss piggy Becia, aka 'tornister' ojca rodzynka!
Jan
Jan 24.02.2021, 20:05
Wszystko w temacie. Postkomuna przyklaskuje swołoczy spod znaku błyskawicy, by wywoląć anarchię i rewolucję, i dalej rujnować kraj. A za zamach na kościoły oby dosiegła ich właściwa kara.
zw-kowalski
zw-kowalski 24.02.2021, 23:16
do @ Jan. A ty masz język typowego polskiego katolika "swołocz", "postkomuna", "anarchia", "rewolucja". Więcej miłości do ludzi.
dr Lewatywa
dr Lewatywa 25.02.2021, 05:39
Do @zw, ale to przecież 'jan gabryś' mój pacjent. Niedawno uciekł mi z gabinetu!
Pisiolud
Pisiolud 24.02.2021, 23:00
No i pisokomuch dał głos!
zw-kowalski
zw-kowalski 24.02.2021, 21:30
Jan. Jaki zamach na kościół. Spryskano drzwi. Jak wysadzano i malowano czerwona farbą pomniki Lenina, żołnierzy radzieckich, palono komitety PZPR to było OK ? Ja osobiście nigdy nie popieram niszczenia kościołów, synagog czy cerkwi. Ale przypomnij sobie co niektórzy ŻW robili z wyznawcami innych religii ?
Matka Polka
Matka Polka 24.02.2021, 19:49
Pani poseł w punkt. Dziękuję.
też się dziwię
też się dziwię 25.02.2021, 05:42
Od kiedy 'gabryś' jesteś tą matką oszołomie? I jeden wpis chyba wystarczy.
Sam się dziwię
Sam się dziwię 24.02.2021, 19:12
Dobrze mówi

Pozostałe