Poszukiwany do odbycia kary więzienia wsiadł pijany za kierownicę

  • 23.02.2021, 17:05
  • asp. Bernadeta Pytel
Poszukiwany do odbycia kary więzienia wsiadł pijany za kierownicę
Policjanci Komisariatu Policji w Bierutowie (powiat oleśnicki) wczoraj zatrzymali nietrzeźwego kierowce, który był poszukiwany do odbycia kary więzienia.

Wczoraj funkcjonariusze Komisariatu Policji w Bierutowie zostali zadysponowani przez dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Oleśnicy na drogę wojewódzka W-451, na której doszło do zdarzenia drogowego. Policjanci szybko przybyli na miejsce i zastali tam dwóch mężczyzn, mieszkańców powiatu namysłowskiego.

W trakcie czynności funkcjonariusze ustalili, że kierujący pojazdem audi A6 to 37-letni mieszkaniec powiatu namysłowskiego, który nie ma uprawnień do kierowania pojazdem, gdyż zostało mu zatrzymane za kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu i jest poszukiwany do odbycia kary więzienia. Policjanci przebadali uczestników zdarzenia na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Okazało się, że kierowca jak i pasażer mieli ponad promil w wydychanym powietrzu.

Apelujemy do kierowców o zdrowy rozsądek i niewsiadanie za kierownicę auta po wypiciu alkoholu!

asp. Bernadeta Pytel

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

zw-kowalski
zw-kowalski 23.02.2021, 18:03
Policjo. Nie apeluj tylko dawaj sama przykład. jakiś czas temu oleśnickie media pisały o dyżurnym , który był na służbie pod wpływem alkoholu. Później pisali o policjancie , który po służbie, będąc pod wpływem alkoholu, spowodował wypadek. Niektórzy Oleśniczanie wpatrzeni w policję przejmują nawyki niektórych z was.

PS. W Gorzowie była policjantka, która wcześniej została skazana za przemyt narkotyków. Chyba do Szwecji. Później członkowie grupy przestępczej wysłali ją do pracy w policji aby mieć swoją wtykę.
Ruy
Ruy 23.02.2021, 17:20
Kofalski popisz się mondrościom

Pozostałe