Straż pożarna dziękuje miastu Oleśnica za wsparcie

  • 23.02.2021, 13:18
  • OAI
Straż pożarna dziękuje miastu Oleśnica za wsparcie olesnica.pl
Oto komunikat Urzędu Miasta Oleśnicy:
"Komendant Powiatowy PSP w Oleśnicy bryg. mgr inż. Andrzej Fischer złożył na ręce symboliczne podziękowanie za współpracę i wsparcie od Miasta w minionym roku Powiatowa Straż Pożarna w 2020 roku otrzymała dofinansowanie w kwocie:
✅ 50 000 zł na wóz ratowniczo-gaśniczy z funkcją do ograniczania stref skażeń chemicznych i ekologicznych
✅ 25 000 zł na skokochron".
OAI

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

oj nie
oj nie 24.02.2021, 13:40
Panie komendancie, nie jest teraz trendy fotografować się z Bronsiem.
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 24.02.2021, 00:16
Obrazki z Oleśnicy https://youtu.be/73jjmcm_Kuk
zw-kowalski
zw-kowalski 24.02.2021, 00:39
Krzysztof. Curva. A ja myślałem, że takie cyrki to tylko na obrzeżach miast w Egipcie i krajach trzeciego świata. A to Oleśnica w pigułce. Puszczę to znajomym Szwedom.
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 23.02.2021, 21:10
Czy Jan Bronś wietrzy swoje mieszkanie? Zero efektu "walki ze smogiem". W Oleśnicy teraz nie sposób wietrzyć mieszkanie, nie wolno otworzyć okien, bo zaraz mieszkanie zostanie wypełnione duszącym powietrzem. Czy Jan Bronś ma tego świadomość? Pytanie retoryczne. Nie miał świadomości społecznej, gdy rok temu uciekał przed pandemią, a wcześniej, gdy trzeba było remontować kładkę nad torami, ani też gdy należało ratować wiekowy dąb, ani wówczas, gdy chodziło o przestrzeń mieszkańców. Nie miał wówczas, dlaczego miałby mieć teraz?
Zw-Kowalski
Zw-Kowalski 23.02.2021, 21:16
Krzysztof. Właśnie skończyłem czytać artykuł we Wprost. Pani doktor pisze, że z powodu smogu w Polsce zmarło o 20 tys więcej osób niż z powodu wirusa. Co państwo robi aby powstrzymać wirusa a co aby wyeliminować smog to wy na co dzień widzicie i czujecie. Ja mam tę wątpliwą przyjemność tylko raz w roku.
kuria jego mać
kuria jego mać 23.02.2021, 18:41
To jest stara taktyka Bronsia. On być może i kupi ze dwie karetki, ale na pół lub rok przed następną kampanią wyborczą. Wszyscy ci samorządowcy reklamują się, że wykonują swoje obowiązki. To zwykłe dymanie ludzi. Molestowanie swoimi wizerunkami. Czemu nie zrobił sobie zdjęcia koło tej rudery dla bezdomnych ? Czemu nie stanie przy psich gównach na chodnikach ? Dlaczego nie idzie tłumaczyć się z nieudolności w "czerwonych koszarach" przy zasranych i zaśmieconych ruinach ? No czemu ?
?
? 23.02.2021, 20:39
Bo nabrał głupkowatych Oleśniczan na kity wyborcze?
Zwkowalski
Zwkowalski 23.02.2021, 21:05
Do @zapytajnik. On was nie nabrał. Wy nabraliście się sami. On wam sączył w te d.... łby to co chcieliście usłyszeć. Więc macie to na co zasługujecie. Nie narzekajcie więc bo on jest taki na jakiego zasłużyliście.

Pozostałe