Oleśnico, 1000 lat!

  • 21.02.2021, 13:42
  • hag
Oleśnico, 1000 lat!
Kolorowe balony poszybowały nad Oleśnicą.

Kwadrans po godzinie 13 burmistrz Oleśnicy Jan Bronś z okazji 766. rocznicy nadania praw miejskich złożył mieszkańcom najlepsze życzenia, po czym zaintonował gromkie "1000 lat!".

Po chwili w niebo poleciało kilkadziesiąt kolorowych balonów. Na Rynku pojawiła się  wielka kartonowa imitacja urodzinowego tortu oraz gromadka kolorowych pluszaków.

W tym samym czasie po drugiej stronie Rynku Małgorzata Kasperowicz z partii Razem zbierała podpisy pod  projektem ustawy „Legalna aborcja bez kompromisów”.

hag

Zdjęcia (28)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (30)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

bezcenne
bezcenne 23.02.2021, 07:22
Komentarze pisomatołków!
.
. 23.02.2021, 08:07
Pisomatoły to teraz w Oleśnicy rządzą, więc komentarz co najmniej chybiony, by nie rzec, że kretyński.
kuń
kuń 23.02.2021, 08:46
A to niby a propo konia?
worek łoju
worek łoju 22.02.2021, 22:36
Darłam ryja ale mnie nikt nie słuchał!
ociec rodzynek
ociec rodzynek 23.02.2021, 07:20
Na kolana pisomatołku i 3 zdrowaśki~!
Taka gmina
Taka gmina 22.02.2021, 08:41
Im większy balon tym większą pustka w środku. Szkoda, że niektóre balony nie odleciały.
Grawitacja
Grawitacja 22.02.2021, 15:21
Stare, brzydkie i ciężkie - to nie odleciały
Stanisław Mikołajczyk
Stanisław Mikołajczyk 22.02.2021, 11:22
Balony symbolizują rozdęte EGO sołtysa Oleśnicy ....
Holistycznie
Holistycznie 22.02.2021, 07:53
Trochę przypomina to festyny w parku przy ul. Daszyńskiego ....
Renata
Renata 22.02.2021, 07:29
Na Rynku był kłębiący się tłum jak w Szczyrku pod wyciągiem. To nie było roztropne zachowanie. widziałam ludzi bez maseczek.
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 22.02.2021, 01:25
Balonowo? I cóż więcej? Czy Jan Bronś kiedykolwiek przeprosił za to, że rok temu porzucił mieszkańców Oleśnicy, by samemu zadbać o swoją piętę i kolano? Czy Jan Bronś przeprosił za wałbrzyskie płyty kanalizacyjne, za swoją niechęć do kładki nad torami, za lata bez muzeum, bez galerii lokalnego produktu i lokalnych twórców, za buble budowlane (Atol, sala widowiskowa), za przemianowanie przyszkolnej sali sportowej na miejską halę sportową, za kurioza w parkach i przy ul. Cieszyńskiego, za porzucone, albo zburzone (dom na murze), albo osierocone zabytki, za przepędzone wydarzenia kulturalne, za brak orkiestry, za brak lapidarium, za brak rosarium, za koślawy bruk w rynku, za nieproporcjonalnie wysokie latarnie?
Darek
Darek 21.02.2021, 19:11
Rienka, nie Malgorzata. Rzetelnosc dziennikarska sie klania droga redakcjo. Poza tym urodisny to taki tani Jarmark, puszczenie balonow w niebo bardzo nieekologiczne swoja droga. Smiech, ale przez łzy żenady.
sąsiad
sąsiad 21.02.2021, 21:20
Ona się nazywa Małgorzata.
Rienia
Rienia 21.02.2021, 23:19
Prosi by ja nazywac Rienka i rzetelny dzoennikarz by to uszanował
Pułkownik Zuber
Pułkownik Zuber 24.02.2021, 12:55
To taki pseudomim operacyjny ???
?
? 21.02.2021, 21:17
A kogo obchodzi jak ona chce żeby na nią mówiono?
zw-kowalski
zw-kowalski 22.02.2021, 11:38
Do @Zapytajnik. Mam kilku znajomych którzy mają inne imiona w DO a innych używają. Nawet jeden z radnych miał taką sytuację.
Astra Zeneka
Astra Zeneka 21.02.2021, 18:22
Oj na niektórych stoiskach spozywczyczych i sprzedawców zero rękawiczek, maseczki na szyi etc.
ktoś coś wie?
ktoś coś wie? 21.02.2021, 18:02
Jakoby na stronie UM podają inną datę nadania praw miejskich? Oni nie zgadzają się burmistrzem?
Zw-Kowalski
Zw-Kowalski 21.02.2021, 17:11
Prymitywizm organizatorów przeraża. Organizatorzy za zaśmiecanie środowiska powinni zostać ukarani. Te balony za jakiś czas spadną w różne miejsca. Ekologicznego radnego i samego Bronsia należy spytać jaki jest czas rozkładu w glebie. Natomiast jak spadną do rzeki to mogą nawet trafić do Bałtyku. Hel przenika przez lateks. Za jakiś czas balony będą na ziemi. Oby ma pewnej posesji na Mikołajczyka.
Radny Żyła
Radny Żyła 22.02.2021, 11:23
Nie widzę przeszkód ....
Eko
Eko 21.02.2021, 19:12
Ten ekologiczny radny, co jako deweloper wycial piekne drzewa i zbudowal segmenty miedzy garazami na poniatowskiego?
head of developers
head of developers 22.02.2021, 22:41
Od razu segmenty takie tam rachityczne kurniki...
Udo
Udo 23.02.2021, 23:55
Za pół miliona melona, z widokiem na garaże. Luksus po dewelopersku
Festyniarz Olek
Festyniarz Olek 21.02.2021, 17:03
Spokojnie, to tylko przygotowania do najbliższego festynu ..... sesji rady miasta .....
Janek
Janek 21.02.2021, 16:34
Oleśnico, 1000 dni pandemii!
.
. 21.02.2021, 16:07
Z okazji urodzin Oleśnicy Bronś zbierał podpisy za legalną aborcją??? Albo przynajmniej na to pozwolił??? Oni tam powariowali w tym ratuszu???
Wojtalala
Wojtalala 21.02.2021, 19:12
Nie sadze zeby mieli takie cojones, zeby sie podpisac
Koszarowa
Koszarowa 21.02.2021, 15:32
Tam był kłębiący się tłum......
.
. 21.02.2021, 14:29
W dobie pandemii...Trochę słabo!

Pozostałe