Wójt gminy Oleśnica przekazał policji narkotesty

  • 21.02.2021, 07:52
  • OAI
Wójt gminy Oleśnica przekazał policji narkotesty
.Można za ich pomocą wykryć 5 typòw narkotyków.

Wójt Marcin Kasina przekazał na ręce komendanta powiatowego policji w Oleśnicy inspektora Roberta Fronia oraz naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego podkom. Marka Merchuta 50 testów narkotykowych DRUGWIPE 6S BZD.

"Testy są bardzo precyzyjne, charakteryzują się wysoką niezawodnością, za ich pomocą można wykryć 5 różnych typów narkotyków, a uzyskanie wyniku zajmuje do 8 minut. Oby jak najrzadziej się przydawały" - poinformował wòjt.

OAI

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

.
. 21.02.2021, 22:18
Kasina, Kasina hmmmm, czy to nie on wyśmiewał starszą schorowaną kobietę zwolenniczkę prezydenta Andrzeja Dudy z powodu jej problemów z uzębieniem? Obraz oleśnickiego samorządu jest porażający, z powodu jego przedstawicieli oczywiście.
wyborca
wyborca 21.02.2021, 15:01
A może tak alkomaty, a może nie?
Oleśniczanie
Oleśniczanie 21.02.2021, 11:28
kovalskiemu mózg się zacina, jego zdania są kulawe i traci umiejętność wyrażania własnych myśli słowem pisanym. Tak to już jest z wąskimi horyzontami myślowymi. Doprowadzają do stałego i progresywnego ograniczania funkcji myślowych nie dość tego nasz portal lansuje to coś.
zw-kowalski
zw-kowalski 21.02.2021, 12:31
Do @Oleśniczanie. A ilu was jest ? Za panowania Bronsia ubyło was o jakieś 10-20 %. Nawet radny Karpienko przez kilkanaście lat wolał płacić podatki na Niemcy niż w Polsce. Przy dzietności 1,3 dziecka na kobietę czeka was częściowe wyludnienie. Za 50 lat powiat oleśnicki będzie miał mniej mieszkańców o połowę. W PRL było rzekomo źle ale kobiety, mając prawo do aborcji, rodziły wzorowo i ludność cały czas się zwiększała. Mimo emigracji około 1 mln Ślązaków do Niemiec. PS. Te testy mogą się przydać na kilka godzin. Skala używania narkotyków w Oleśnicy jest potężna. Policja łapie tylko gówniarzy.
Zw-Kowalski
Zw-Kowalski 21.02.2021, 08:57
Co za kraj żebraków. Wjazd do Oleśnicy kojarzy się z zulikami którzy żebrzą po 20 groszy na nalewkę. Chorzy na raka muszą prosić o wsparcie. Policja żebrze o wszystko. Na za to na 60 aut które pilnują domu prezesa przed kobietami. Policja ma s również na pałki teleskopowe które dobrze sprawdzają się na kobietach. A czy policja w Oleśnicy przeprosiła za pobicie na terenie KPP ? Czy policja przeprosiła za policyjne menty które brały łapówki ? Czy to norma, że dyżurny jest pod wpływem alkoholu ?
Przeprosiny
Przeprosiny 21.02.2021, 12:53
Przepraszam Królestwo Szwecji za emigranta zw-kowalski. Pasuje. A jak ci się nie podoba Oleśnica to nie przyjeżdżaj do tego miasta.
zw-kowalski
zw-kowalski 21.02.2021, 14:21
Do @przeprosiny. Tak samo mówiono mówiącym prawdę w PRL. Więc kiedy skreślono mnie z listy personelu latającego OSPL i powiedziano to samo to wyjechałem na emigracje do Niemiec. Nie na takich zasadach jak radny Karpienko. Patrzę na Oleśnicę jak dziecko na patologię swoich rodziców. Dzieci wstydzą się jak ich rodzice piją, biją się i robią pod siebie. Tak samo patrzę na Oleśnicę która ma niektórych takich policjantów, samorządowców, SR ze słynną ogrzewalnię i jak zwykle zaskoczoną zimą. Jako wolny (jeszcze) człowiek jeżdżę tam gdzie mi się podoba. W kwietniu jeśli nie będzie kwarantanny w Tajlandii polecę wygrzać stare kości do Tajlandii. Jeśli będzie to ograniczenie po polecę do Kenii lub Egiptu. PS. Na rogatkach miasta wystaw talicę " zw-kowalskiemu wstęp wzbroniony ".
Jan
Jan 21.02.2021, 12:42
Człowieku ty masz chyba fobie na punkcie policji, żal mi ciebie. Ciekawe kiedy napiszesz, żeby Oleśnuca przeprosiła Szwecje za zw-kowalskiego?
zw+kowalski
zw+kowalski 21.02.2021, 14:15
Do @Jan. Studiowałem pilotaż samolotów i ekonomię. Nie mogę ci pomóc. Mylisz adresy. Nie mam fobii na temat policji. Jedynie podaję prawdę jaką opisywały oleśnickie media. Pretensje tylko do nich, bandyckich policjantów, za to że brali łapówki, jeden bił przesłuchiwanych a jeden na służbie był pod wpływem alkoholu. O takiej patologii w policji w Ovik nie słyszałem i oby policja w Ovik poziomem nie dorównała poziomowi policji w Oleśnicy.

Pozostałe