Policjanci i antyterroryści zatrzymali poszukiwanego dwoma listami gończymi i europejskim nakazem aresztowania

  • 20.02.2021, 12:07
  • asp. Bernadeta Pytel
Policjanci i antyterroryści zatrzymali poszukiwanego dwoma listami gończymi i europejskim nakazem aresztowania
Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Oleśnicy przy wsparciu Samodzielnego Pododdziału Antyterrorystycznego Policji KWP we Wrocławiu zatrzymali 32-latka, który był poszukiwany dwoma listami gończymi i europejskim nakazem aresztowania.

Oleśniccy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami wrocławskiego SPAP-u, w dniu wczorajszym, zatrzymali mężczyznę, wobec którego w 2015 roku sąd wydał wyrok 1,5 roku pozbawienia wolności za przestępstwa przeciwko zdrowiu i życiu. Od tego czasu mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości.

Poszukiwaniami mężczyzny zajęli się kryminalni z oleśnickiej komendy. Odkryli, że mężczyzna ukrywał się za granicą. Do zatrzymania doszło po tym, jak w trakcie prowadzonych czynności policjanci ustalili, że 32-latek najprawdopodobniej pojawi się na terenie powiatu oleśnickiego. Ustalenia operacyjne kryminalnych się potwierdziły.

asp. Bernadeta Pytel

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (28)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

pisiolud
pisiolud 21.02.2021, 08:57
Spoko, miss piggy becia za niego poręczy...i gitara!
Pioter
Pioter 21.02.2021, 08:30
To pewnie jakis kibic patriota
Llij
Llij 21.02.2021, 22:10
Wyborca PO raczej . 80-% skaxanych głosuje na PO. Łatwo sprawdzić
zw-kowalski
zw-kowalski 22.02.2021, 23:38
Do Llij. A na kogo głosują skazani za pedofilię duchowni ?
Lysy
Lysy 21.02.2021, 23:20
Zwlaszcza ze srodowisk kibicowskich fanatykow
olesniczanun
olesniczanun 20.02.2021, 13:08
Redakcjo, nie ma Pododdziału Antyterrortstycznego ani SPAP tylko Pododdział Kontrterrorystyczny. Jak coś się pisze warto wcześniej rozeznać się w temacie. Pozdrawiam.
zw-kowalski
zw-kowalski 20.02.2021, 15:04
Oleśniczanin. To jeśli Pododdział Antyterrorystyczny jest używany do zatrzymania zwykłego skazanego to do zatrzymania prawdziwego terrorysty będą potrzebowali wsparcia Rosjan.
olesniczanin
olesniczanin 20.02.2021, 16:50
Dobrze ci napisałem, że nie zrozumiesz.
Oleśnica jest
Oleśnica jest 21.02.2021, 11:13

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Połbina
Połbina 20.02.2021, 13:00
Chłopaki przyjechali z dyżuru, prosto z Pasażu Niepolda we Wrocku... Zapracowani...
Zw-Kowalski
Zw-Kowalski 20.02.2021, 12:44
A na niech mi ktoś wytłumaczy po co ta demonstracja siły ? Czy trzymanie zatrzymanego typu gleba to nowa etyka policji ? Poza tym zatrzymany nie ma maseczki (hahaha)
Jan
Jan 20.02.2021, 19:26
Nie ma maseczki bo jest w swoim mieszjaniu pajacu ( ha ha ha)
Zwkowalski
Zwkowalski 20.02.2021, 20:23
Jan. Nie kumasz sarkazmu. Zabrakło tylko zdjęcia jak przygniatają go nogą i demonstrują broń jak na safari w Afryce. Jakoś nie byli tacy bohaterscy jak był napad na bankomat w Wiszni. Wtedy przez błąd policji zginął Olesniczanin.
Luz
Luz 21.02.2021, 22:11

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

zw-kowalski
zw-kowalski 21.02.2021, 22:37
do @luz. Reprezentujesz poziom oleśnickiej psiarni.
Onan
Onan 21.02.2021, 08:31
Zbysiu, uprawiaj wiecej seksu bo pier**** jak chory.
Zwkowalski
Zwkowalski 21.02.2021, 08:45
Oman. Z wzajemnością.
Jan
Jan 20.02.2021, 21:50
Kim ty jesteś, że się na wszystkim znasz? A o tragedii z Wiszni to lepiej zamilcz bo nie wiesz jak było. I nie porównuj zdarzenia z Wiszni z tym zatrzymaniem bo to dwie różne sprawy.
Żwkowalski
Żwkowalski 21.02.2021, 08:49
Do Jan. A kim tu jesteś, że zawsze negujesz wszystko co ja napiszę ? A Wisznie opisała prasa. Zawaliła policja a konkretnie rozpoznanie.
Jan
Jan 21.02.2021, 09:24
Prasa ale mi to wiarygodne źródło. Każda gazeta pisze o tym samym wydarzeniu inaczej, żeby tylko nakład sprzedać. Teraz mi zaimponowałeś tym skąd masz takie wiarygodne informacje. Beka i tyle.
zw-kowalski
zw-kowalski 21.02.2021, 12:24
do @Jan. A ty masz dostęp do tych danych ? Gdyby prasa coś źle napisała to bohaterzy z policji od razu żądaliby sprostowań i straszyli sądem. Policja jest bohaterska jak w tym przypadku trzech na jednego lub z pałkami teleskopowymi na protestujące w SK. A jak bili w Oleśnicy to prasa też kłamała ? A jak policyjne mendy brały łapówki to prasa też kłamała ? A jak dyżurny w KPP Oleśnica był pod wpływem alkoholu to też prasa kłamała ?
Luz
Luz 21.02.2021, 22:13
Kowalski. Jest równouprawnienie. Jak atakuje to nie ważne czy chłop czy baba. Nie kumsz tego swoim komuszym mózgiem?
zw-kowalski
zw-kowalski 21.02.2021, 22:40
do @luz. Jak nie masz argumentów to takie głodne gadki. Możesz jeszcze nazwać mnie Żydem, PO-wcem i lewakiem. Co nie zmieni faktu o czym pisały media w Oleśnicy oraz w całej Polsce.
Dr Lewatywa
Dr Lewatywa 21.02.2021, 23:13
Zapomniałeś o LGTB? ;-)
Rys
Rys 21.02.2021, 23:21

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

olesniczanin
olesniczanin 21.02.2021, 12:37
A jak zw-kowalski pisze swoje wypociny i użala się nad sobą bo jest nieudacznikiem to jest prawda? Hehehe
zw+kowalski
zw+kowalski 21.02.2021, 22:41
do @Oleśniczanin. Masz prawo tak myśleć. Ale masz jakieś dowody na to ?
olesnuczanin
olesnuczanin 20.02.2021, 14:59
Wytłumaczyłbym ci Zbychu, ale ty i tak tego nie zrozumiesz :):):)

Pozostałe