Administracja szpitala do MOPS-u w Oleśnicy?

  • 20.02.2021, 10:30
  • Źródło: Panorama Oleśnicka
Administracja szpitala do MOPS-u w Oleśnicy?
Czy szpitalna administracja zostanie przeniesiona do oleśnickiego MOPS-u?

- Czy nie jest tak, że na IV piętrze administracja ma super warunki, a pacjenci na innych piętrach gorsze? - pytał retorycznie we wrześniu 2020 roku w swoim wystąpieniu na sesji Rady Powiatu Krzysztof Wywrot, ówczesny dyrektor Powiatowego Zespołu Szpitali w Oleśnicy. I nie wykluczył scenariusza przeniesienia administracji do "budynku oddalonego 100 - 120 metrów od szpitala". - Kwotę czynszu znamy - dodał.

Chodziło - co ujawniła już wcześniej "Panorama Oleśnicka" o komercyjne (za kilkanaście tysięcy złotych) wynajęcie powierzchni w Oleśnickim Centrum Biznesu "Feniks".

Ten pomysł upadł. Ale - jak przeczytaliśmy w protokole z prac Zarządu Powiatu - "przedmiotem dyskusji była kwestia przeniesienia administracji szpitala do pomieszczeń stanowiących własność Miasta Oleśnicy".

Jak dowiedziała się "Panorama", chodzi pomieszczenia MOPS-u na Kilińskiego, ale żadne decyzje nie zapadły.

Źródło: Panorama Oleśnicka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

wyborca
wyborca 21.02.2021, 16:19
Na razie tow. Jakimiec z zarządu powiatu , szefowa Akcji Katolickiej wywaliła ze szpitala kaplicę, gzie odprawiano msze dla chorych.
@@
@@ 21.02.2021, 10:41
No tak Niusia chce kolejnej porodówki pewnie, bo ciągle jest nie nażarta i jej wiecznie mało.
Pracownikom płacić nie chce, ale plany to coraz ciekawsze.

zw-kowalski
zw-kowalski 21.02.2021, 12:17
do @@ Jeśli porodówka w Oleśnicy ma dobrą opinię, pozyskuje pacjentki to tylko się cieszyć. NFZ płaci nie za puste łóżka ale za wykonane świadczenia. Jeśli więcej kobiet zostanie obsłużona w Oleśnicy to gdzieś indziej zwolnią się łóżka.
pILNIE
pILNIE 20.02.2021, 16:56
To dobry pomysł uwolnić
IV iętro dla pacjentów !!!!!!!
Zwkowalski
Zwkowalski 20.02.2021, 12:39
A może innym rozwiązaniem byłoby zmniejszenie tej rozbudowanej administracji. Liczba mieszkańców powiatu zmniejszyła się. Ponoć społeczeństwo jest zdrowsze a służba zdrowia na światowym poziomie.
Ovik news
Ovik news 21.02.2021, 08:27
Od 1999 roku w polsce nie ma sluzby zdrowia
zw-kowalski
zw-kowalski 21.02.2021, 12:09
do @ Ovik. To poczytaj sobie wywiady z posłem Sośnierzem. Byłym prezesem NFZ. Tak od 1999 macie burdel w świadczeniach zdrowotnych a potwierdza to obecna zapaść.
olesniczanin
olesniczanin 21.02.2021, 09:26
Bo ostatni wszystkowiedzący lekarz wyjechał do Szwecji.
zw-kowalski
zw-kowalski 21.02.2021, 12:12
W Kommun Ovik mamy kilkunastu lekarzy z Polski. Ilu wy macie lekarzy ze Szwecji ? To dowód na to jak jest cudownie w Polsce i rzekomo źle w Szwecji. Mamy polskiego stomatologa, chirurga, lekarzy rodzinnych ortopedę a 4 lata temu dołączyła pani pediatra z Krakowa. Ja korzystam z porad lekarza rodzinnego który jest z pochodzenia Niemcem.
ave pis
ave pis 21.02.2021, 18:11
zamknij się,,,
olesniczanin
olesniczanin 21.02.2021, 13:44
A psychiatra skąd, bo chyba cienki albo kogoś oszukuje.
obserwator
obserwator 20.02.2021, 11:50
Administracja szpiala za dawnych czasów była na ulicy Kilińskiego - przypominam.

Pozostałe