Chcą, aby w Oleśnicy był jeden klub sportowy

  • 19.02.2021, 11:00
  • rpr
Chcą, aby w Oleśnicy był jeden klub sportowy
Czy wizja utworzenia jednego, wielosekcyjnego, klubu sportowego by w Oleśnicy kiedyś się ziści?

- Naszym zamierzeniem było i jest, aby w mieście powstał jeden klub - Miejski Klub Sportowy Oleśnica - mówił dziś na posiedzeniu Komisji Sportu Rady Miasta Oleśnicy Mariusz Kiryk, wiceprezes MIKS Junior Oleśnica.

Klub byłby wielosekcyjny, a sekcje miałyby nazwy klubów, z których się wywodzą, np. MKS Oleśnica Pogoń.

Wiceprezes Kiryk zwracał uwagę m.in na oszczędności w kosztach utrzymania jednego klubu. 

- To nam na razie się nie udało, ale wciąż jesteśmy za tym, aby jeden miejski klub powstał - podkreślił.

rpr

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

obserwator
obserwator 22.02.2021, 12:39
To jakis mądry musiał wymyslić co najmniej jak objazd Dobroszycką.
Tak myślę
Tak myślę 21.02.2021, 08:48
Podejmowanie takich tematów przez Komisję RM tylko ją ośmiesza i wskazuję na krytycznie niski poziom kompetencji osób biorących udział w dyskusji.
Sportfan
Sportfan 20.02.2021, 18:00
Mariusz trzeba wiedzieć kiedy że sceny zejść!
BurMiś
BurMiś 20.02.2021, 12:27
Życie przed nami stawia codziennie nowe wyzwania, to raz....
Dwa .... a może Bronś szykuje sobie intratną posadkę po 2023 r. Prestiż (w końcu - prezes), a za wyniki, za mecz, za wszystko i tak będzie odpowiedzialny .... trener !!!!
t
t 20.02.2021, 12:04
powrót do PRL?Niektórzy mają ciągoty do powrotu do tego co się nie sprawdzało i przekształciło się w patologię, układy i koterie!To już było i niech lepiej nie wraca.
Zw-Kowalski
Zw-Kowalski 20.02.2021, 12:34
Do @t. A czy twórcy PRL kazali nam, naszym rodzicom i dziadkom kraść i się obijać. A jak oceniasz fakt , że do sejmu wystawiono synka Kempy a nie Kolacinskiego ? Gdyby w PRL robotnika tak traktowano jak dziś pracownika korporacji to przemiany byłyby nie w 89 a w 60. Zakłady stanęły bo szkodliwy cukier podrożał o 20 %. Dziś macie podwyżki o kilkadziesiąt procent i siedzicie cicho. Dwa dni temu obejrzałem Człowieka z żelaza. Język TVP i SB z tamtych lat jest praktycznie taki sam jak dziś tvpis i policji. Wtedy skazano Birkuta nie za działalność opozycyjną a za zaśmiecanie miasta. Dziś inicjatorka SK oskarżana jest nie za protesty a za pandemię. Ustrojowo Polska cofnęła się o jakieś 50 lat.
przestań
przestań 20.02.2021, 14:08
wychwalają ci co donosili i czerpali z tego profity zwykły człowiek nie ma za czym tęsknić bo był nikim w PRLu - i bez gloryfikacji tego systemu bo był jest i będzie złym systemem zniewolenia dla milionów ludzi
zw-kowalski
zw-kowalski 20.02.2021, 15:00
do @przestań. To system był zły czy ludzie byli źli ? Dlaczego w Królestwie Szwecji praktycznie wszystkie firmy włącznie z pocztą, aptekami, przeglądami technicznymi itp itd jak były państwowe to przynosiły zyski, dawały zatrudnienie i płaciły podatki. Teraz kiedy sprywatyzowano zwolniono część pracowników, rzekomo nie generują zysków i praktycznie nie płacą podatków lub płacą fikcyjne w Luksemburgu. Przykład poczta Postnord. Ceny wzrosły o 100 % a jakość usług spadła. Natomiast dziś od każdej transakcji kartą w sklepie w PL płacisz ułamek który wpływa
na konto jakiejś tajemniczej osoby za oceanem która się śmieje i w każdej chwili może ci zablokować kartę do bankomatu. Teraz w Polsce jest tak samo jak w PRL tylko ładnie to opakowane.
Jarząbek
Jarząbek 20.02.2021, 06:41
I oczywiście Kirył jego prezesem...
rozumiem
rozumiem 19.02.2021, 21:16
Pisoclub?
.
. 19.02.2021, 16:42
PRL wiecznie żywy
.
. 19.02.2021, 16:10
Ja też uważam, że to dobry pomysł jest jednak jeden problem, nie jest to pomysł Bronsia i dlatego nie ma szansy na realizację, w jego prywatnym mieście to jest niemożliwe.
Za mały skejtpak z pumptrakiem
Za mały skejtpak z pumptrakiem 20.02.2021, 07:51
...... no, chyba żeby prezesem został sam Bronś !!!!!
!
! 19.02.2021, 19:49
I to jest dramat tego miasta!
V
V 19.02.2021, 12:00
Super pomysł , ale prezesi nigdy się na to nie zgodzą

Pozostałe