Urząd Miasta Oleśnicy rozpoczął doręczanie decyzji w sprawie wymiaru podatku

  • 11.02.2021, 15:59
  • OAI
Urząd Miasta Oleśnicy rozpoczął doręczanie decyzji w sprawie wymiaru podatku
Wydział Finansowy Urzędu Miasta Oleśnicy informuje, że pracownicy Urzędu Miasta rozpoczęli doręczanie decyzji w sprawie wymiaru podatku od nieruchomości oraz w sprawie wymiaru podatku rolnego i leśnego za 2021 r.

Decyzje podatkowe będą doręczane mieszkańcom Oleśnicy za zwrotnym potwierdzeniem odbioru pod wskazane przez podatników adresy korespondencyjne z zachowaniem reżimu sanitarnego.

BARDZO WAŻNE !!! Od bieżącego roku zmieniły się indywidualne rachunki bankowe podatników, na które należy wpłacać podatek. Informacja o nowych rachunkach znajduje się w treści decyzji i dołączonych drukach przelewów. Prosimy o tym pamiętać przy dokonywaniu płatności.

Decyzje niedoręczone przez pracowników Urzędu Miasta będą awizowane i ich odbiór osobisty możliwy będzie w Urzędzie Miasta Oleśnicy.
Zgodnie z art. 47 § 1 i 2 ustawy z dnia 29.08.1997 r. Ordynacja podatkowa, jeżeli decyzja ustalająca wymiar podatku od nieruchomości, podatku rolnego lub podatku leśnego nie została doręczona co najmniej na 14 dni przed terminem płatności podatku, tj. do 1 marca 2021 r., termin płatności dla wpłaty jednorazowej lub dla I raty 2021 r. wynosi 14 dni od daty doręczenia decyzji.

Joanna Jarosiewicz - skarbnik Miasta Oleśnicy

OAI

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe