MŁODZIEŻ BIERZE ROZWÓD Z LEKCJAMI RELIGII?

  • 08.02.2021, 12:14
  • Źródło: Panorama Oleśnicka
MŁODZIEŻ BIERZE ROZWÓD Z LEKCJAMI RELIGII? pixabay.com
O czym między innymi przeczytamy w nowym wydaniu "Panoramy Oleśnickiej" już jutro?

TYLKO W PANORAMIE MŁODZIEŻ PRZESTAJE CHODZIĆ NA RELIGIĘ?!
Czy tak jest rzeczywiście? Co na to dyrektorzy szkół? I co na to Kościół? Twarde dane są jasne...

TYLKO W PANORAMIE SEGREGACJA ŚMIECI NA CMENTARZU
Czy MGK planuje segregację śmieci na oleśnickich cmentarzach?

TYLKO W PANORAMIE WILKI PODCHODZĄ POD OLEŚNICĘ!
Mamy dwie watahy wilków w powiecie oleśnickim. Jedna już się zadomowiła. Bać się czy cieszyć, bo wilk to zwierzę pod ścisłą ochroną?

TYLKO W PANORAMIE NIKT NIE WIEDZIAŁ, GDZIE JEST DYREKTOR SZPITALA!
A w zasadzie - gdzie był? Zamieniliśmy dobrego dyrektora szpitala na złego. A odwołanie złego było spóźnione...

TYLKO W PANORAMIE RADNY KO KRYTYKUJE BADANIA NOWOTWOROWE
Co to badanie da? - pyta radny Koalicji Obywatelskiej i dodaje, żeby w te badania "za bardzo nie wierzyć"...

TYLKO W PANORAMIE WOJNA NA ZIEMI NASZEJ
O tym, jak mieszkańcy powiatu oleśnickiego z baletnicami budowali Linię Bertholda. O tym, jak tuż przed czerwonym świtem Adolf Hitler nie wlał nadziei. O tym, jak wojna dotarła do Oleśnicy, jak wyglądał wielki bój, wielka ucieczka i dzika gonitwa w kierunku dzisiejszej SP1. O tym wszystkim w niezwykle ciekawym historycznym artykule Łukasza Głowacza.

JEST PRACA. NIE MA PRACOWNIKÓW
Firma apeluje do samorządów o kształcenie uczniów na jej potrzeby.

TYLKO W PANORAMIE WRAK-SYPIALNIA DLA BEZDOMNYCH NIE DO RUSZENIA?
Wygląda na to, że wrak na Klonowej postoi jeszcze długo... Bezdomni się cieszą...

RADNI, PIEROGI I KIBOLSKIE METODY
Grzegorz Żyła zarzucił Damianowi Siedleckiemu, że stosuje "prymitywne kibolskie metody".

TYLKO W PANORAMIE CZY KOALICJA OBYWATELSKA W RADZIE POWIATU OLEŚNICKIEGO SIĘ PODNIESIE?
Co dalej z Koalicją Obywatelską w Radzie Powiatu? Jakie są warunki odbudowania jej politycznej siły?

TYLKO W PANORAMIE DROGOWY FRONT ROBÓT
"Panorama" prezentuje drogowe plany Sekcji Dróg Miejskiej na rok 2021.

TYLKO W PANORAMIE SKACZĄ PO PALETACH
Mieszkańcy się skarżą. Miasto wyjaśnia.

TYLKO W PANORAMIE SAMOWOLKI JEDNAK NIE BYŁO
Wątpliwości "Panoramy" były jednak słuszne. Znamy całą prawdę o "samowolce" w alei platanów na Brzozowej. Przy okazji wywiązała się polemika na temat tego tego, jaka jest opozycja w Radzie Miasta Oleśnicy - merytoryczna czy totalna?

TYLKO W PANORAMIE MOKiS REMONTUJE I KUPUJE
Ośrodek w okresie pandemii nie próżnował. I nie chodzi tylko o działalność kulturalną.

TYLKO W PANORAMIE OLEŚNICKI STRAJK KOBIET POLEMIZUJE Z RADNYM
Po publikacji "Panoramy" Oleśnicki Strajk Kobiet wydał oświadczenie. Jak skomentował je radny, którego ono dotyczy?

TYLKO W PANORAMIE PARKING ZAMIAST TRAWNIKA
Radny PiS napisał, że i tak mieszkańcy parkują na trawniku, więc lepiej zbudować na nim parking.

TYLKO W PANORAMIE MANIFESTACJE DO OSTATNIEJ OSOBY
Jak wyglądał drugi tegoroczny protest Oleśnickiego Strajku Kobiet i co naprawdę wydarzyło się na ulicy 3 Maja.

TYLKO W PANORAMIE NIE MA MOCNYCH NA RUDERĘ
Pisma krążą, postępowania trwają, a rudera od lat straszy i stwarza zagrożenie pożarowe...

UFF, LEKKO NIE BĘDZIE!
Do końca czerwca wiadukt na Ratajach będzie zamknięty. A potem zamkną go ponownie...

TYLKO W PANORAMIE KATAPULTUJ SIĘ DO MUZEUM!
"Oleśnicka" odwiedziła znów otwarte dla zwiedzających prywatne muzeum Radosława Szukały.

PANORAMA SYCOWA

  • Największe problemy - co doskwiera mieszkańcom gminy i jak temu zaradzić?
  • Kolekcjoner śmieci wrócił! Niestety, uciążliwy obywatel nie daje za wygraną...
  • Ciemno wszędzie... I tak długo, niestety, będzie...
  • Nareszcie zmierzą opady!
  • Porzucili budowę?
  • Przebiegu komisji samorządowych nie obejrzymy
  • Ile zebrała sycowska WOŚP?
  • Odszedł człowiek pasji wielu... Wspomnienie o Stanisławie Kozłowskim

TWARDOGÓRA

  • Pałac w Twardogórze, czyli wykonawca był... za tani
  • Nowa burmistrz
  • Proponował seks dwunastolatce
  • Położna na medal
  • Remont pałacu w Goszczu, czyli złożone zagadnienie
  • Kluby z dotacjami. Kto ile dostał?
  • Twardogóra z lotu ptaka
  • Zmienia się Ogrodowa

BIERUTÓW
Trasa do banku. Ale nie tego z pieniędzmi!

DOBROSZYCE
Kwartet dróg
Czeka na kupca

 

Źródło: Panorama Oleśnicka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (70)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

obserwator
obserwator 11.02.2021, 19:23
nie wmawiajcie im tego
Beata z Alatrosa
Beata z Alatrosa 11.02.2021, 09:54
Kościól z kim przystaje takim sie staje !
Kobiety Na Ulice
Kobiety Na Ulice 11.02.2021, 09:16
Jak to się czasy zmieniają! Za pierwszej komuny żydowska awangarda, starannie uplasowana przez NKWD w partii, rządzie, bezpiece, niezawisłych sądach – że wymienię tylko niezawisłą sędzię Marię Gurowską (nee Zand; córkę Moryca i Frajdy), która zamordowała generała Emila Fieldorfa, „Nila”, posługując się dowodami spreparowanymi przez inną Żydówkę, Fajgę Mindlę Danielak, która w ramach minimum konspiracyjnego używała nazwiska „Helena Wolińska”, czy Oskara Szyję Karlinera, co to w sądownictwie wojskowym ubabrał sobie ręce aż po łokcie we krwi polskich patriotów – więc ta żydowska awangarda, uplasowana również w mediach – rzuciła hasło: kobiety na traktory! -pisze Si. Michalkiewicz
Co dzisiaj oferują kobietom?
Zw-Kowalski
Zw-Kowalski 11.02.2021, 12:41
Do kobiety... Masz jakąś fobię narodową wyssaną z mlekiem matki. W czasie wojny w sądach orzekali polscy sędziowie. W jednych sprawach według prawa niemieckiego a w innych wedlug polskiego. Żydzi byli na tamte czasy lepiej wykształceni jak Polacy. Po wojnie brakowało wykształconych kadr. To zatrudniono też wykształconych obywateli polskich pochodzenia żydowskiego. Niektórzy z nich traktowali to jako zemstę na Polakach. Niektórym nie Niemcy a Polacy wymordowali całe rodziny. Mówił o tym Weiss. Nie wszyscy Żydzi są zbrodniarzami jak i nie wszyscy duchowni są pedofilami.
Sprawdź w roczniku statystycznym ilu obywateli w 1939 miało wyższe wynagrodzenie? Wtedy dotrzesz do prawdy.
mad
mad 16.02.2021, 19:15
"Nie wszyscy Żydzi są zbrodniarzami jak i nie wszyscy duchowni są pedofilami" - Nie pisze się o Niemcach, którzy byli zbrodniarzami, bo to byli hitlerowcy, nie pisze się o Żydach, którzy byli zbrodniarzami, bo to antysemityzm, nie pisze się o Rosjanach, którzy byli zbrodniarzami, bo to byli stalinowcy. Według niektórych czasie II wojny mordercami byli tylko Polacy, reszta to naziści, nacjonaliści, stalinowcy, bolszewicy. Były polskie obozy zagłady, gdzie Polacy razem z "nazistami" mordowali Żydów. Taka to "prawda" historyczna.
zw-kowalski
zw-kowalski 17.02.2021, 08:12
Mad. O Niemcach cały się pisało i pisze. Przynajmniej ja chodząc do szkół i studiując miałem takie zajęcia. Ba obowiązkowymi lekturami były te co pisały o zbrodniach Niemców. Natomiast teraz historycy docierają do nowych źródeł i opisują te rzeczy o których kiedyś, w ramach poprawności, nie pisano. zw
Asesor
Asesor 11.02.2021, 14:53
Idealnym przykładem ze Szwecji jest Stefan Michnik vel Szechter....
zw-kowalski
zw-kowalski 17.02.2021, 08:15
Asesor. Szwecja ma ponad 9 mln mieszkańców. Michnik jest jeden. Ilu zbrodniarzy , dzięki Watykanowi, żyło w Argentynie. Trochę ich tam Izraelski wywiad wytrzebił. Jeden duchowny nie rzuca światła na resztę. Ale jeden duchowny chroniony latami jak ten ze Szczecina rzuca złe światło na cały kościół.
pisiolud
pisiolud 11.02.2021, 09:39
Ale do Żyda na krzyżu się modlisz kartoflu?
fan hipokryty
fan hipokryty 11.02.2021, 09:43
Nie mówiąc że należysz do sekty radyja M...też Żydówki gabrysiu!.
St. Michalkiewicz
St. Michalkiewicz 11.02.2021, 09:05
Żydowska gazeta dla Polaków, wykonując leninowskie zalecenia w zakresie organizatorskiej funkcji prasy, udziela wskazówek, gdzie i jak protestować. Ponieważ całkiem niedawno Judenrat potępił umieszczony na siedzibie „Obywateli RP” napis „*** lewaków”, jako „wulgarny”, to rozwydrzone damy już nie wykrzykują , żeby „***ać” i nie nawołują do „***a”, tylko ustami pulchnej pani Marty Lempart odgrażają się, że będą „ścigać” urzędników i lekarzy, którzy odmówią ćwiartowania małych dzieci. Nie wiadomo, jaką postać to „ściganie” przyjmie, ale skoro Strajk Kobiet tak sobie poczyna, skoro proklamuje „wojnę”, to może pojawi się reakcja w postaci batów, jakie aktywistki zaczną dostawać na gołe *** pro memoria, co by im przywróciło poczucie rzeczywistości. Ale może się nie pojawi, bo nie da się wykluczyć, że Naczelnik Państwa znowu będzie próbował wykorzystać te awantury, by zaprezentować się jako unus defensor, wokół którego w tej sytuacji powinni skupić się wszyscy przeciwnicy damskiego rozwydrzenia. A durnice, w swoim zacietrzewieniu, nawet nie zdają sobie sprawy, że z traktorów zostały przegonione na ulicę.
Kukuniek
Kukuniek 11.02.2021, 09:50
Ciebie już przegonili tańczyć dla Rydzyka !
pisiolud
pisiolud 11.02.2021, 09:40
Ale do Żyda na krzyżu się modlisz kartoflu gabrysiu?
Żwkowalski
Żwkowalski 11.02.2021, 12:44
Pisiolud. Gdyby Chrystus urodził się dziś lub zmartwychwstał to niektórzy polscy katolicy pluli by i rzucali kamieniami na ulicy. Nie wspominam o tym ile razy taki Chrystus usłyszałby w Polsce, że jest " paciaty".
Jan
Jan 10.02.2021, 20:11
Jest okres swiatowej pandemii, czegos takiego nie doznalismy do tej pory od okresu po II wojnie św. Wstrzymajmy sie może z wyrokami i starajmy sie to przeżyć.
aha
aha 10.02.2021, 19:00
Wszystko co kościół budował do 1989 spatolił na własną prośbę.
Starywojak
Starywojak 10.02.2021, 12:17
Za moich młodych lat w Oleśnicy było ok 40 tys. ludzi i jedna parafia, obecnie są trzy na ok 35 tys. i pewnie 1/3 uczęszcza (czy wierzy) do kościoła. Problemem więc będzie utrzymanie tego bogactwa materialnego i duchowego. Jak tak dalej pójdzie to trzeba będzie wrócić do punktu wyjścia. I pomyśleć, że pięćdziesiąt lat komuny nie dało rady a PiS w pięć lat załatwił.
Żwkowalski
Żwkowalski 10.02.2021, 12:34
Do @ starywojak. Jak Pan Edmund dość mocno krytykował kościół to odpowiadałem mu cytatem Urbana " z solidarnością nie trzeba walczyć. Solidarności trzeba dać władzę i sekretarki ". To samo jest teraz z kościołem i rządem. Doszli do granic absurdu. Brons przed wyborami składał życzenia panu Gulbinowiczowi
. Gdy tego pozbawiono insygniów i prawa pochówku w katedrze na pogrzebie go nie widziałem.
*** prawicę
*** prawicę 10.02.2021, 09:57
Sekularyzacja zbiera tempa...nareszcie !!!
Olesnica jest kobietą
Olesnica jest kobietą 10.02.2021, 08:46
Młodzież chce pełnego dostępu do antykoncepcji, rzetelnej edukacji seksualnej i legalnej aborcji. Pogódźcie się z tym stare pryki
w pis+du
w pis+du 10.02.2021, 08:43
A ministrant czarnuś chce 'religii' na maturze!
Zw-Kowalski
Zw-Kowalski 10.02.2021, 09:22
PiS specjalnie podsyca ten temat aby frustracja poszła nie na sypiąca się finanse a na temat zastępczy.
pisiolud
pisiolud 10.02.2021, 06:36
Media w Polsce strajkują przeciwko podatkowi pisokomunistycznemu, a 'Oleśnica24' rozumiem go popiera?
Zw-Kowalski
Zw-Kowalski 10.02.2021, 10:36
Podatek dotyczy mediów mających ponad milion przychodu z reklam.
Zw+ Kowalski
Zw+ Kowalski 10.02.2021, 08:45
Media mają swoją etykę. Chcą zarabiać a nie płacić podatku jak inni. Media miały opór gdy trzeba było płacić wyższy podatek VAT gdy załączaly filmy. Media popierają 1% podatku na stowarzyszenia bo mają z tego potworną kasę. Jedno ogłoszenie w sprawie zakupu kucyka czy konia jest trzy razy droższe niż ogłoszenie. Zamiast dawać ogłoszenie mogłyby kupić 2-3 kucyki.
Edmund Kaleciński
Edmund Kaleciński 09.02.2021, 21:40
"MŁODZIEŻ BIERZE ROZWÓD Z LEKCJAMI RELIGII?" - to najważniejsze wydarzenie. Najbardziej znaczące w dziejach, z perspektywy niemal jedenastu wieków. Kiedy w 966 roku dopadła Polskę katolicka okupacja, bo Mieszko I ubijał swoje interesy na naszych ziemiach z kościołem kat., to teraz młodzi, dzięki dopływowi światła rozumu mogą zmienić nasz parszywy los.
Jedenaście wieków religijnego katoterroru wystarczy.
Starsi jeśli wierzą w Boga powinni modlić się domach, nie w kościelnych świątyniach, bo tam wg Biblii, Boga nie ma !
Puste kościoły mogą nauczyć kler szacunku do człowieka.
Przedstawione wyniki badania problemu są zastanawiająco dobre, mogą być lepsze.
Dziękuję Redakcji i osobiście red. Grzegorzowi Hukowi za odwagę w opisie sytuacji. Bo cokolwiek powiedzieć, poszerza się w mieście strefa bałwochwalstwa , zabobonu itp. patologii religijnej, uprawiana przez zastraszony lud i miejski establishment polityczno-gospodarczy. Z tym trzeba skończyć ! A przed młodzieżą CZAPKI Z GŁÓW !
mad
mad 17.02.2021, 00:45
Pisze pan o szacunku do człowieka. No tak, pan nie obraża, pan pisze prawdę.
zw-kowalski
zw-kowalski 17.02.2021, 08:22
Mad. Pan Edmund pisze o was takim językiem jakim wy mówicie o Islamie czy Świadkach Jehowy. I to was boli. Wystarczy użyć waszego języka. To jak teraz Strajk Kobiet przyjął metody narodowców i oleśnickich patriotów.
mad
mad 17.02.2021, 19:57
Czy teraz przeciwnicy protestów mają prawo używać "waszego" języka i nazywać niektóre kobiety "kaszalotami", bo tak nazwał Prezydent Komorowski grubsze Dunki? Czy teraz nacjonaliści mają prawo wyjść na ulicę i wykrzykiwać "waszym" językiem - imigranci wypierd... ? Wulgaryzmy i agresja zawsze mnie bolą, miałem nadzieję, że ciebie też.
zw-kowalski
zw-kowalski 17.02.2021, 21:19
Mad. Myślałem, że jesteś inteligentniejszy. Mnie darcie ryja, przy przyzwoleniu Ozimka, Kołacińskiego, Piechówki, przez tzw oleśnickich patriotów " a na drzewach zamiast liści będą wisieć....nie podobało się. Skoro prokurator Kaniewska nie widziała w tym nic złego to do kogo masz pretensje. Czy Lech Kaczyński miał prawo powiedzieć "***j dziadu" ? Czy Kaczyński miał prawo powiedzieć zdradzieckie mordy ? Czy sędzia trybunału konstytucyjnego jako posłanka miała prawo nazwać marszałka sejmu " ch....? Ja tego języka nie pochwalam. Tylko do tej pory jedna strona miała prawo. A jak teraz podobnego języka używa SK to nagle sobie wszyscy przypomnieli o kulturze w życiu społecznym. O to mi chodzi. Kumasz ?
Sztachanowcy
Sztachanowcy 11.02.2021, 14:56
Czas reaktywować organizacje konsomolskie ....
Zw+kowalski
Zw+kowalski 10.02.2021, 08:38
Panie Edmundzie. Nie znam treści artykułu ale ja o tym samym pisałem wcześniej jakieś trzy lata temu. Pamięta Pan ile hejtu poszło na mnie. Ta sytuacja dotyczy też Bliskiego i Dalekiego Wschodu, północy Afryki. Polskie seminaria są puste.
***** ***
***** *** 11.02.2021, 07:58
Zw+kowalski - nie znasz treści artykułu i "o tym" pisałeś trzy lata temu ? Głowa ci zamarzła ?
Zw-Kowalski
Zw-Kowalski 11.02.2021, 08:19
Do **** ***. Tytuł zawiera wszystko. Reszta to dane statystyczne zmieniające się co roku na niekorzyść kościoła. Dane statystyczne podawane przez kościół , nieco przekłamywanie , też są niekorzystne. Seminaria od 5 lat świeca pustkami.
***** ***
***** *** 13.02.2021, 17:18
Jeszcze raz ci przypomnę Zw-Kowalski, trzy lata temu nie pisałeś nic o tym co w artykule, którego nie czytałeś. Więc nie picuj. A do artykułu odniósł się Kaleciński, to prawdziwy myśliciel... Nie wykręcaj się tytułem, bo on nie tyczy się tego co zawierałeś w swoich ble, ble
zw-kowalski
zw-kowalski 17.02.2021, 08:19
do **** *** Trzy lata nie pisałem o artykule ale pisałem o tym samym. Totalny spadek powołań, puste kościoły, brak udziału w liturgii. Każdy katolik przynajmniej raz w okresie Wielkanocy powinien się wyspowiadać. Policz ilu jest mieszkańców Oleśnicy i podziel to przez liczbę księży. Wyjdzie ci ilu wiernych na minutę powinien spowiadać jeden ksiądz. To właśnie tajemnica wiary.
Jurek
Jurek 09.02.2021, 21:51
W takiej młodzieży jest przyszłość, jak akcja oleśnicki strajk kobiet, a nie w dziadersach i olesnicachjestkobietom
Pytam
Pytam 09.02.2021, 11:53
Zamieniono dobrego dyrektora na słabego! No właśnie. takie działają są całkowicie niezrozumiałe. Cóż gdyby to chodziło o firmę prywatną, ale to są przecież publiczne pieniądze. takie działania sprawiają, że tracimy wiarę w ludzi. Cóż... wrócę do władzy i zemszczę się...
To nie powinno się wydarzyć, a winni powinni ponieść konsekwencję swoich decyzji.
Kto zatem dopuścił do takich roszad ?
.
. 09.02.2021, 17:24
Tępi Oleśniczanie nie rozumieją o czym piszesz, dlatego ci mierni, zakompleksieni ludzie wrócili do samorzadu w Oleśnicy i psują co popadnie. Ty i ja dobrze wiemy kto za tym stoi, jak dzielą miedzy siebie stanowiska, malo im to na bezczelnego łupią i miasto i powiat , ale nic nie zrobisz z tym.
Pytam
Pytam 09.02.2021, 18:37
Niestety to dramat. Podam przykład- mieszkancy chcą poinformować o zastoju w pracach ziemnych ale się boją- mam na myśli list jednego z mieszkańców zacytowany w Panoramie Oleśnickiej. To jakieś kuriozum!!! Boją się prawdopodobnie " zemsty" na nich.
Zw-Kowalski
Zw-Kowalski 09.02.2021, 08:23
O fakcie odejścia młodzieży od kościoła pisałem kilka lat temu. To tendencja na całym świecie. Dotyczy też muzułmanów i buddystów. Seminaria w Polsce świeca pustkami. Macie około 1700 kleryków a potrzebujecie około 3 500. Świat się zmienia. Religia naszych ojców nie jest naszą religią. Religie jak towar można wybrać i dopasować do swoich możliwości.
olwsniczanin
olwsniczanin 09.02.2021, 19:35
Pisałeś wiele i na każdy temat wszechwiedzący zw-kowalski. Tylko czy to co piszesz kogoś wogóle interesuje? Zastanów się nad tym, że większość z komentujących uważa cie za zwykłego Janusza lub jak wolisz w liberalnej Szwecji Grażyne.
młodzi gniewni
młodzi gniewni 09.02.2021, 06:03
Hasta la vista czarna mafio!
smutek
smutek 08.02.2021, 22:01
Jak długo jeszcze będziemy musieli patrzeć na upadający oleśnicki samorząd?
Zw-Kowalski
Zw-Kowalski 08.02.2021, 22:05
Do @smutek. To wasz upadek jako społeczeństwa. Wy w każdej chwili możecie zrobić referendum zamiast tu biadolić.
olesniczanin
olesniczanin 09.02.2021, 19:29
To na jakiego ... biadolisz o sobie i swoich prywatnych sprawach. Nie macie w tym twoim Ovik portalu czy nie umiesz pisać w języku szwedzkim? Spadaj na fora szwedzkie wydupcony pseudoemigrancie. Żal mi ciebie.
Były Olesniczanin
Były Olesniczanin 09.02.2021, 19:57
Olesniczanin. O co ci chodzi. On jest zadowolony z tego gdzie mieszka i co robi. Wcale nie gorzej jak inni na tym portalu opisuje olesnicka rzeczywistość. A przy okazji można się dowiedzieć, że lekarze normalnie tam przyjmują. Ich gmina dowozi dzieci taksówkami do szkoły i ze szkoły. Do tego w ich wsi jest do dyspozycji pracowników socjalnych. Więc tak na prawdę o co ci chodzi ? Czy jego wpisy są gorsze od K.A.Kowalskiego, kropki i innych ? Jak masz fobie to trzeba sobie z tym poradzić.
Zielone Ogrody
Zielone Ogrody 09.02.2021, 19:36

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

.
. 08.02.2021, 22:03
Niestety Oleśnica chora potrzebuje ratującego doktora!
dr Lewatywa
dr Lewatywa 09.02.2021, 06:05
Ty napewno potrzebujesz doktora, bo codziennie to samo powtarzasz oszołomie/omko jak ksiundz przy ołtarzu!
Jeszcze chwilka
Jeszcze chwilka 09.02.2021, 14:04
Na samom myśl o doktorze puszczają Ci zwieracze. Wiesz doskonale dlaczego.
dr Lewatywa
dr Lewatywa 09.02.2021, 21:09
Dla twojej wiadomości, ja już od lat nie mieszkam w tym zdewociałym i sPisiałym pierdziszewie i nie jestem miłośnikiem obu 'burmiszczuf'!
?
? 08.02.2021, 21:57
Czy radny Żyła powiedział to radnemu Siedleckiemu patrząc prosto w oczy? Hmmm, jak nazwać postępowanie i walory moralne radnego Żyły któremu jeszcze trzy, cztery lata temu mocno przeszkadzało kiedy obsadzano stanowiska samorządowe bez konkursu, teraz się nawet nie zająknie na ten temat? Czy to nie jest hipokryzja i kibolskie metody w najczystszej postaci?
Monidło
Monidło 09.02.2021, 18:35
Paździerz fotoplastikon ma jaskrę.
Piknikowo
Piknikowo 09.02.2021, 08:33
Niektorzy lubia zmieniac zdanie i byc sliskimi węgorzami.
Zw-Kowalski
Zw-Kowalski 08.02.2021, 22:03
Do @?. W Polsce zawsze byli lepsi i gorsi.
Kibic Ślaska
Kibic Ślaska 08.02.2021, 21:45
Żyła lepszy niz kabaret w kinie Oko
Sztokholmu  albo Malme
Sztokholmu albo Malme 08.02.2021, 20:27
Kowalski na burmiszcza!
Kaszalot
Kaszalot 08.02.2021, 21:45
Senator z gminy Ovik
Paweł
Paweł 08.02.2021, 21:01
Tylko Kowalski na burmistrza , to geniusz a na zastepcę Mundek Kaleciński
Egzekutywa
Egzekutywa 09.02.2021, 06:17
Edmudowicz - zastępca burmistrza do spraw politycznych ....
Haha
Haha 08.02.2021, 21:45
Na zastepce fldrugi kowalski. Ak krzystzof.
dr Lewatywa
dr Lewatywa 09.02.2021, 07:12
No i gabryś oszołom ds. propagandy religijnej i teorii spiskowych!
Zw-Kowalski
Zw-Kowalski 08.02.2021, 17:58
Pisałem dziesiątki razy. Ustawić znak parkowanie do 24lub 48 godzin z tabliczka holowania i sprawa rozwiązana. Ja parkowałem przed Sinapiusa6 kilka aut latami bo radni nie potrafią myśleć. Parking publiczny jest na załatwienie konkretnych potrzeb a nie parkingiem przed lotniskiem gdzie zostawia się auto na okres miesiąca wakacji w tropikach.
picu picu
picu picu 08.02.2021, 18:17
Taki bogacz, że miał kilka aut? Eee, nie daję wiary!
Zw-Kowalski
Zw-Kowalski 08.02.2021, 21:46
Picu picu. Auta znacznej wartości bym w Oleśnicy nie zostawił. 5 lat stało to Volvo na którym przed sądem pokazywałem pewnemu komornikowi środkowy palec
. Na tym Volvo cytowałem urzędnikom starostwa art. 38 ustawy, że nikt nie może ode mnie żądać kopii a urzędnicy na piśmie żądali ode mnie oryginału. Zdjęcia były na portalach i w PO. :-)
Ewa
Ewa 08.02.2021, 23:23
Na to stare volvo bezdomni oddawali mocz
Piusa
Piusa 09.02.2021, 18:37
I spali w nim z zw.
Zw-Kowalski:-)
Zw-Kowalski:-) 09.02.2021, 08:18
Ewa. Bezdomni to najlepsza laurka dla MOPS o was jako upadającego społeczeństwa katolickiego
Irenka
Irenka 09.02.2021, 08:35
Jako przykladny pelen dobroci ateista wez ich do swoejgo busa pelnego milosci i zawiez do Ovik w Szwecji. Bedziecie razem strugac rzezby z patykow i podbierac jaja ptakom.

Pozostałe