PILNE! Były burmistrz w szpitalu - przeszedł zawał

  • 31.01.2021, 10:07
  • OAI
PILNE! Były burmistrz w szpitalu - przeszedł zawał
Michał Kołaciński, były burmistrz, radny Rady Miasta Oleśnicy, leży w szpitalu po zawale.

"Moi drodzy, covid covidem, ale inne schorzenia też nie odpuszczają. Właśnie rozpocząłem nowy etap w życiu, w gronie tych, co już po zawale. Mam nadzieję, że pod profesjonalną opieką kardiologów i fachowego personelu ze Szpitala Wojskowego we Wrocławiu szybko wrócę do pracy z Wami. Pozdrawiam I trzymajcie kciuki" - poinformował Michał Kołaciński, radny Oleśnicy Razem.

OAI

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (277)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

major
major 20.02.2021, 09:29
Rychłego powrotu do zdrowia, jeszcze Pan pogoni kota Bronsiowi!
kot
kot 20.02.2021, 10:03
No i jescze jeden trep się znalazł!
Oleśniczanka
Oleśniczanka 10.02.2021, 19:25
Zdrówka życzymy!
Paulina
Paulina 05.02.2021, 18:40
Zdrowia Panie doktorze
Schwejg
Schwejg 05.02.2021, 11:19
Lewatywa dobra na każde schorzenia !
Michalina
Michalina 04.02.2021, 18:39
Olesnica jest kobieta
dr Lewatywa
dr Lewatywa 05.02.2021, 07:54
A ty oszołomie 'gabrysia' jesteś kryptogejem podszywającym się pod kobiety. Podwójna lewatywa siostro!
młody analik
młody analik 05.02.2021, 08:04

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

i wszytko jasne
i wszytko jasne 05.02.2021, 08:51

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

congratulations
congratulations 04.02.2021, 10:11
Uwielbiam te peany na cześć chorego 'misia'. Całkiem jak w TVPis!
***** ***
***** *** 04.02.2021, 08:57
Z tym Michałem to zwykła pisowska kłamliwa retoryka. Taka pisowska komusza brednia. Na kolanach.
*** *****
*** ***** 04.02.2021, 18:32
Pis tonie i lapie żerantów na Michała !
?
? 03.02.2021, 14:53
Idą świetne wieści, że pan Michał czuje się coraz lepiej, to bardzo dobra wiadomość. Znając pana Michała nie podda się, na pewno wróci do aktywności zawodowej i samorządowej, tym samym będzie świetnym przykładem , że po zawale można wrócić do normalności. Takich informacji nam potrzeba, doskonale pokazuje to, jak ważna jest szybka reakcja i co potrafi współczesna medycyna. Trzymamy mocno kciuki za Pana Panie Michale, czekamy z niecierpliwością na pański powrót do normalnego funkcjonowania i jak najszybszego powrotu do pełnej aktywności. Jest pan bardzo potrzebny Oleśnicy jako wyśmienity lekarz i samorządowiec nie do przecenienia, jeden z niewielu uczciwych ludzi, godnych zaufania którzy jeszcze próbują coś zrobić dla tego miasta.
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 04.02.2021, 15:22
"samorządowiec nie do przecenienia" - bo źle odniósł się publicznie do radnej Małgorzaty Lipskiej, bo nie wiedział o możliwości renegocjowania umów, bo nie miał pojęcia na czym polega transparentność przy zatrudnianiu M. Skrzypka i D. Sendka, bo nie wstrzymał demontażu zabytkowego pomnika, bo palcem nie kiwnął dla ratowania obiektów z listy Narodowego Instytutu Dziedzictwa, bo bezsensownie utworzył BFiK, bo nie miał pojęcia o konieczności przeprowadzenia analizy zadań przy przejmowaniu stanowiska burmistrza, itd, itd.
?
? 04.02.2021, 17:00
Krzysztofie, o pani Lipskiej nie wspominaj proszę już więcej, radna Lipska była jednym z największych rozczarowań RdO w owym czasie, razem z panem Siedleckim. Z zakulisowych informacji wynika, że burmistrz Kołaciński wykazał się i tak niezwykłym opanowaniem i zrozumieniem po ich licznych niewytłumaczalnych posunięciach. Mam wrażenie, że do radnego Siedleckiego co nieco dotarło, jak jest w przypadku pani Lipskiej, nie mam zielonego pojęcia.
?
? 04.02.2021, 16:47
Kolejne Twoje kłamstwa Krzysztofie, ileż można? Sendek został zaaprobowany przez Radę Nadzorczą Atola, przypomnę Ci bo masz krótka pamięć, która wtedy złożona była w w 100% z ludzi Bronsia. Pan Michał Skrzypek wygrał konkurs na stanowisko które objął. To są standardy które obecnie rządzącej sitwie nigdy się nawet nie przyśniły, a w które Ty nie możesz uwierzyć, nie wiedzieć dlaczego? Ale nie oceniaj ich ze swojej perspektywy, oceń ich po owocach ich pracy, a te były niezaprzeczalne i bardzo obfite.
Zw-Kowalski
Zw-Kowalski 04.02.2021, 17:40
Zapytajnik. Konkursy tak są organizowane jak są. Każdy to widzi. Natomiast Kolacinski miał prawo zatrudnić sobie owego skrzypka jak tylko mu się podobało. Ja mieszkam za górami , za lasami i wiem wcześniej niż komisja kto dany konkurs wygra.
podpis
podpis 04.02.2021, 16:26
Jak zwykle same kłamstwa.
:-(
:-( 04.02.2021, 11:55
do ? - weż sobie go opraw w ramki, zrób ołtarzyk i módl sie o nawrócenie bo rozumu nie wypłaczesz !
?
? 04.02.2021, 13:59
Mistrzu, pomyliłeś portale melduj się na MO w temacie ,aaaa przecież na śmieciowym portalu ani słowem o panu Michale. Jaki ty biedny jesteś, musisz zaglądać na O-ca 24, hmmm musi cię to boleć bardzo. Cóż, to nie mija wina , że śmieciowy portal olał cię z góry na dół, ale jacy wyborcy taki portal.
Zw-Kowalski
Zw-Kowalski 04.02.2021, 15:08
Do zapytajnik. Waszym problemem są takie hasła " a ten to ogląda tvpis a ten TVN, a ten to śmieciowy portal , spocony Janek, kleczon " itp itd. nie zauważyłeś , że w Oleśnicy media grają do odpowiedniej bramki.
:)
:) 03.02.2021, 15:41
Świetna wiadomość.
były pracownik ratusza
były pracownik ratusza 03.02.2021, 14:18
Krzysztof wal w niego jak w beben miże wreście zrozumie swuj błąd i przeprosi. Z niego robi sie celebryta, człowiek po "zawale" nie ma parcia na szkło !
Towarzysz Piszczyk
Towarzysz Piszczyk 04.02.2021, 16:24
Raczej obecna pracownica - bierna, mierna , ale wierna.
hue hue
hue hue 03.02.2021, 14:43
Celebryta z Michała? Ale się uśmiałem. Pamiętasz zdjęcia Bronsia z Lubinia śpiącego w czasie kiedy pozostali uważnie słuchali co mają do powiedzenia inni samorządowcy? To jest dopiero celebryta rozsławiający nasze miasto!!!
zw-kowalski
zw-kowalski 04.02.2021, 09:32
A pamiętacie zdjęcia Jasia jak składał życzenia urodzinowe czy imieninowe panu Gulbinowiczowi ? Ale jak był pogrzeb pana Gulbinowicza w Olsztynie (nagrodzony przez Oleśnicę dostał zakaz pochówku w Katedrze) to już tam Bronsia nie widziałem.
Agata Christi
Agata Christi 04.02.2021, 11:50
Ciebie tez szwedzki pomywaczu tez nie było !
Zw-Kowalski
Zw-Kowalski 04.02.2021, 15:11
Akurat byłem. Nie w wśród żałobników. W Olsztynie mam kontrahenta i pomagałem w likwidacji mieszkania cioci w wujka, którzy przenieśli się pod Warszawę. Ale to Brons całował pana Gulbinowicza w pierścień a nie ja. To Brons zamieszczał zdjęcia z panem Gulbinowiczem a nie ja.
pisiolud
pisiolud 03.02.2021, 06:47
Najlepiej to zablokować negatywne komentarze i pozwolić wypowiadać się tylko Herr Christo. Dzięki za piso-cenzurę!
Róża
Róża 04.02.2021, 16:34
A na mojej olesnicy mozesz pisac. Tylko nie ma pod czym, zadnychn ciekawych tematow spolecznyxh, komunikaty o chorych i braku karetek. Nuda
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 02.02.2021, 23:25
08.12.2014 to data ślubowania. Kogo? Czy pamiętacie co usłyszał Jan Bronś od Michała Kołacińskiego? Podziękował za budowle, które Jan Bronś dał miastu. Buble: "Atol", sala widowiskowa, hala sportowa, która miała być przyszkolną salą. https://youtu.be/dWhWoHje_T4
W górę serca
W górę serca 02.02.2021, 20:19
"Michał Kołaciński na burmistrza, Paweł Bielański na z-cę, Pani Beata Krzesińska na skarbnika, a kompetentny sekretarz miasta wróci i pomoże."
Wrzucam bo uważam to za świetny pomysł!
Irenka
Irenka 04.02.2021, 16:31
Olesnica jest kobieta!!!!
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 02.02.2021, 23:07
Michał Kołaciński i Paweł Bielański - chyba pasują do siebie, nie mają przed sobą tajemnic, jeden drugiemu może zerkać do telefonu. Dobrana para.
Hetman
Hetman 02.02.2021, 17:02
Panie Michale był Pan najlepszym Burmistrzem Oleśnicy. Jest Pan potem długo długo nic potem Pan Zelinka potem bardzo długo nic i Pan Bronś. Burmistrz to człowiek jednoczący ludzi, a nie za wszelką cenę chcący utrzymać się na stołku. Sojusz z PIS człowieka, na którego głosowali wyborcy będący w opozycji względem PIS - jest zwykłą zdradą. Teraz mamy w Oleśnicy okres smuty.
dlugo dlugo nic !
dlugo dlugo nic ! 03.02.2021, 14:14
Hetman wyprałes zlane spodnie swemu panu ?
Niestety
Niestety 02.02.2021, 23:06
Teraz to już chyba nie ma w Oleśnicy PiS-u ?
Oleśniczanka Anka
Oleśniczanka Anka 02.02.2021, 20:12
Do Hetman -w samo sedno.
?
? 02.02.2021, 13:58
Panie Krysztofie Kowalski okazuje się, tak pisze wielu internautów, że Pan kłamie w wielu aspektach dotyczących byłego burmistrza Kołacińskiego. Tak jest m.in. w sprawie rzekomego zaniechania przez burmistrza renegocjacji warunków z SSE. Dlaczego Pan to robi?
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 02.02.2021, 18:17
Anonimowy, internetowy tchórzu, dlaczego wstydzisz się tego, co napisałeś? Tym, którzy zarzucają mi kłamstwo polecam: "Dnia Poniedziałek, 2 Lutego 2015 13:51 Michał Kołaciński napisał(a):
umowa cywilno-prawna to nie ustalenia klubu dyskusyjnego jak się Panu wydaje" - to była odpowiedź na moje pytania: "1.Czy podjęto próbę negocjowania wysokości prowizji, ... 2. Czy dobrze zapoznano się z treścią umowy? Może jednak są w niej luki, albo umowa określa w jakich przypadkach należy się prowizja? Jeżeli jest sformułowanie, że prowizja należna jest za pozyskanego inwestora, wówczas prowizja nie jest WSSE należna, bo WSSE tego inwestora nie pozyskał. Albo też jest inne sformułowanie, które otwiera drogę do negocjacji w sprawie nie zapłacenia prowizji. WSSE nie pozyskało GKN.
Za naiwne uważam tłumaczenie płacenia prowizji tym, że umowy są standardowe ze wszystkimi gminami. Tylko, że w tych innych gminach sprzedaż dotyczy, czy dotyczyła inwestorów pozys***ch w drodze działań WSSE." Na uwagę zasługuje forma odpowiedzi Michała Kołacińskiego. Niegodna stanowiska.
Zw-Kowalski
Zw-Kowalski 02.02.2021, 20:35
Krzysztof. To dobrze, że tobie nie napisał, że będzie się za ciebie modlił. Choć ciebie to by pewnie ucieszyło. PS
. Widzisz . Ty to masz na piśmie ale oni wiedzą lepiej.
?
? 02.02.2021, 20:18
Z całym szacunkiem, ale czy wziął Pan pod uwagę, że być może burmistrz Kołaciński miał chwilowo dość dyskusji z Panem, a być może natłok obowiązków i jego wrodzona skłonność do ciężkiej pracy na rzecz Oleśniczan nie pozwoliły mu na rzeczową dyskusję w tym temacie? W tym celu posłużył się wybiegiem, co nie znaczy wcale, a dowodzą tego wpisy internautów, że ustawał w dążeniu do zawarcia jak najkorzystniejszej umowy z SSE patrząc z perspektywy nas Oleśniczan? Pan burmistrz Michał Kołaciński znany jest ze skłonności do tytanicznej pracy i ja osobiście wątpię, mam wręcz pewność, by zaniedbał choć najmniejszy szczegół dotyczący rzeczonego przedmiotu, pan Michał to człowiek skrupulatny, inteligentny, empatyczny, ale potrafi być też asertywny w sytuacjach tego wymagających.
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 02.02.2021, 23:11
"W tym celu posłużył się wybiegiem, co nie znaczy wcale, a dowodzą tego wpisy internautów, że ustawał w dążeniu do zawarcia jak najkorzystniejszej umowy z SSE patrząc z perspektywy nas Oleśniczan?" - pisząc korespondencję bez zachowania formy godnej burmistrza (cóż Michał Skrzypek się nie postarał), a wybiegiem było przyznanie się do niewiedzy, że jakieś wpisy czegoś dowodzą, ale jakie wpisy - nie ma żadnych wpisów.
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 02.02.2021, 22:58
Tchórzliwy, anonimowy Internauto, a może jesteś samym Michałem Kołacińskim, który w ten sposób się tłumaczy? Na niekorzyść Michała Kołacińskiego to ja miałem znajomych w WSSE, co było efektem moich wcześniejszych aktywności gospodarczych. Cóż, wykazał się niewiedzą, kompletnym brakiem doświadczenia.
Zw-Kowalski
Zw-Kowalski 02.02.2021, 20:36
Co w tym korzystnego ? Zwolnienia podatkowe a teraz dofinansowania z kolejnej tarczy Morawieckiego.
 prawda...
prawda... 02.02.2021, 12:53
UTW to była i jest wierna gwardia J.B. przeciw M. Kołacińskiemu a jak był burmistrzem to sobie robili zdjęcia i skakali koło niego
Gruzja
Gruzja 04.02.2021, 16:32
Zobacz sobie na profil pewnej aktorki z olesnicy z kim sobie zdjecia robi utw
ciekawy
ciekawy 02.02.2021, 11:19
Mam pytanko do redakcji. Czy kogoś delegowaliście tutaj aby plusował na rzecz 'chorego'? Skąd tutaj nagle pojawiło się tyle 'jolek i mariolek' z kabaretu?
Zw-Kowalski
Zw-Kowalski 02.02.2021, 20:41
TK ogłosił co ogłosił i macie nagły przyrost naturalny.
Jolka
Jolka 02.02.2021, 12:49
Nie jestem z kabaretu i nikt mnie nie delegował. Mieszkam w Oleśnicy i widzę co się dzieje.
Kowalska
Kowalska 04.02.2021, 16:33
Kto w olesnicy mieszka ten sie w cyrku nie chichea
Gugu
Gugu 02.02.2021, 12:18
Na pewno nie klubu radnych
Eryk
Eryk 02.02.2021, 09:51
Panie Michale, zdrowia!!!
niestety
niestety 02.02.2021, 07:42
Ehh tyle złego wydarzyło się ostatnio w naszym mieście, jest to najczarniejszy okres w dziejach Oleśnicy po transformacji.
Niestety
Niestety 02.02.2021, 08:17
Potwierdzam w pełni.
Obietnice wyborcze spełnione
Obietnice wyborcze spełnione 02.02.2021, 07:26
Zdecydowanie widać, że w ciągu ostatnich dwóch lat Oleśnica odzyskała obiecany blask, lśni swiatlem odbitym od gołych zadów kloszardów załatwiajacych swoje potrzeby gdzie popadnie. Niedawno sfotografowano takiego na Klonowej.
zw-kowalski
zw-kowalski 02.02.2021, 09:49
Potwierdzam niesamowity przyrost takich osób. Czy to ma związek z powrotem Bronsia na stanowisko oraz zmianą dyrektora MOPS nie wiem ? Wy jesteście na miejscu i wiecie lepiej.
Ciasteczka
Ciasteczka 02.02.2021, 08:35
Olesnica jest kobieta :-)
.
. 02.02.2021, 07:21
O oleśnickiej promocji w tej chwili mówi się , że jest głupkowata a o ludziach pracujacych w Ratuszu w SKS , że ich wiedza historyczna na temat naszego miasta mniejsza niż ósmoklasistów. A to wszystko pod flagą Bielska-Białej, dlaczego? Bo człowiek-ikona, jeden z najwięjszych znawców oleśnickich dziejów i heraldyki pan Marek Nienałtowski jest na czarnej liście Bronsia, z resztą nie tylko on. Panie Kowalski, niech się pan cieszy, że przez cztery lata za promocję Oleśnicy odpowiadał pan Skrzypek, ten czlowiek zrobił dla tego miasta miasta więcej w czasie jednej kadencji niż wszyscy ci nieudacznicy Bronsia przez całe dziesięciolecia.
Bareja
Bareja 03.02.2021, 11:57
O pruskim pomniku ZBoWiD-owców trzeba było wspomnieć ....
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 02.02.2021, 11:03
Michał Skrzypek? A cóż takiego on uczynił? Tak, fakt, że ci, co teraz się "wygłupiają" w oleśnickiej promocji kompromitują się, ale Michał Skrzypek? Jakże pokrętnie był zatrudniany. Kompletnie nie orientował się na czym polega reforma działu promocji. Zamiast zmiany - zwalniał i likwidował. Uważał, że sam wszystko ogarnie.
promotor
promotor 02.02.2021, 16:17
Kogo zwalniał i co likwidował. Ogarniał swoją pracę, bo pozostały po nim np. 4 książeczki o historii Oleśnicy w czterech językach, co na Oleśnicę jest i było niebywałym zdarzeniem !!! Co do reszty - przejrzyj pan dokumenty w UMO, Jakie kwalifikacje i doświadczenie pan masz, że oceniasz (najczęściej krytykujesz) reformę działu promocji. Podaj pan tytuł chociaż jednej publikacji na ten temat. Nie podaję nazwiska, bo nie chcę z panem dyskutować - jest to dla mnie strata czasu.
Zw-Kowalski
Zw-Kowalski 02.02.2021, 20:43
Promotor. To po ch... czytasz ? Sprawdź sobie na FB wykształcenie Krzysztofa. Oni razem nie mają dużo więcej niż on sam. Amen
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 02.02.2021, 18:21
Anonimowy tchórzu internetowy, dlaczego wstydzisz się tego, co napisałeś? Akurat moje kwalifikacje i moje doświadczenie, i moja wiedza pozwalają na to, co napisałem. Dlaczego też, Internauto, ukrywający się, obrażasz mnie, mnie nie znając? Obrażasz, zarzucasz mi niekompetencje i odwracasz się tyłem jak niesforny dzieciak, co to rzuca kamieniem zza węgła i ucieka. Nie chcesz dyskutować, bo nie masz wiedzy.
z-kowalski
z-kowalski 02.02.2021, 09:54
Kropka. Ale takie zachowania cechuje nie tylko obecnego zarządcę gospodarza ale całą polską politykę od kilku ostatnich lat. Po zmianie zwyciężcy nagle okazuje się , że dobrym fachowcem i samorządowcem jest tylko ten kto popiera aktualnie rządzących. Co owa emerytka policjantka może wiedzieć o Oleśnicy jak tu nie mieszkała i nie chodziła do szkół ? Do tej pory nie otrzymałem ze starostwa odpowiedzi jakie kwalifikacje miała do bycia dyrektorem ZDP ? Jakbyś nazwę pewnych samorządów zmienił na nazwę pewnych nieformalnych grup społecznych to nie byłoby różnicy.
sPOcony Janek
sPOcony Janek 02.02.2021, 13:35
Była z klucza i miała - te, no - punkty za pochodzenie ....
Antoni Kosiba - psychiatra
Antoni Kosiba - psychiatra 02.02.2021, 08:46
do kropki zmien lekarza i dilera nie chodz już do tego konowała !
Irenka
Irenka 02.02.2021, 08:36
W punkt....
La Patę
La Patę 02.02.2021, 09:11
Irenka w którym miejscu masz ten guziczek chetnie bym nacisnął !
Iwonka
Iwonka 02.02.2021, 08:47
Irenka gdzie na swuj czuły punkt że tak sie podniecasz ?

Pozostałe