NASZ NEWS: Atol Oleśnica traci płynność finansową

  • 27.01.2021, 13:22
  • rpr
NASZ NEWS: Atol Oleśnica traci płynność finansową
Jutro Rada Miasta Oleśnicy będzie musiała podjąć działania ratunkowe...

Jutro na sesji Rady Miasta konieczne będzie dokonanie zmiany w budżecie miasta. Między innymi radni zadecydują, czy przekazać milion złotych dopłaty dla Atola Oleśnica. Spółka jest na granicy utraty płynności finansowej.

W grudniu 2020 roku zarządzeniem burmistrza miasto wniosło do spółki aport w wysokości 300.000 złotych.

 

rpr

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (68)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Jolka
Jolka 06.02.2021, 13:47
o to chodzi zniszczyc i przejac za grosze to jest caly plan kowidowy
neues deutschland
neues deutschland 03.02.2021, 14:02
Może naszą? Olesnice oddać Niemcon oni sobie poradza !
rys
rys 03.02.2021, 12:59
Moim zdaniem należy skończyć tą działalność .
Sprzedać cały obiekt lub wynająć
Przekazać obiekt nowemu zarządcy np.MGK Oleśnica- w/g moich informacji poradziliby sobie .
mistrz produkcji
mistrz produkcji 03.02.2021, 14:07
MGK reiche gesellschaft !
Rewizor
Rewizor 31.01.2021, 10:03
A gdzie jest audytor Urzędu i kontrola wewnętrzną. Jak planowane są audyty skoro są jednostki tracące zdolność finansową. Czym zajmuje się Pan audytor? Dlaczego Pani od kontroli wewnętrznej nie skontroluje tej spółki.
Zw-Kowalski
Zw-Kowalski 02.02.2021, 16:42
A gdzie była radca prawna urzędu Halina z Susidkow jest w radzie nadzorczej ?
Sportfan
Sportfan 30.01.2021, 11:29
Dobrze, że remont gabinetu prezes zrobił sobie jak finanse były jeszcze w miarę dobre po Sendku
.
. 30.01.2021, 21:32
Tak , tak pamiętamy, pierwsze co zrobił Hrehorowicz to wyremontował gabinet po Sendku. Cóż, mając ograniczone horyzonty mentalne, ale jeszcze wtedy pełną kasę też bym tak zrobił. Zrobiłbym tak, gdybym był idiotą.
?
? 30.01.2021, 09:09
A pamiętacie jak dwa lata temu lekką ręką przelewano z kasy miasta za wpisy na fejsie?
Zw-Kowalski
Zw-Kowalski 02.02.2021, 16:43
Pamiętamy. I g.... z tego wynikło.
Ehhh
Ehhh 29.01.2021, 17:32
A na MO głucha cisza .Wstyd.
Erewań
Erewań 02.02.2021, 08:38
MilicjaObywatelska wierna watażce i jego sitwie.
O
O 29.01.2021, 21:39
Propagandowy portal ratusza milczy od dawna w niewygodnych sprawach. Do tego Cenzura jak w PRL
Zw-Kowalski
Zw-Kowalski 02.02.2021, 16:44
Sam były sekretarz Rybak kserowal moje pisma do radnego Pałki i przekazywał prokuraturze.
?
? 29.01.2021, 10:21
Co teraz Bronś zrobi? Jest w trudnej sytuacji a kogoś winą za ten stan rzeczy musi obarczyć, na rząd nie zgoni bo się oleśnicki PiS wk....i, a kozła ofiarnego trzeba znaleźć, bo ludzie tak nie odpuszczą? Skarbnik miasta?
Anka
Anka 29.01.2021, 16:20
Powinien sam odejść.
Klęska Bronsia
Klęska Bronsia 29.01.2021, 00:25
Hej, a gdzie jest burmistrz Oleśnicy, który nawarzył nam to piwo?
Lekarz - orzecznik ZUS
Lekarz - orzecznik ZUS 02.02.2021, 16:03
Leczy kolano i piętę ????
Max Kolanko
Max Kolanko 03.02.2021, 13:55
Lekarz-orzecznik ZUS ciebie chuba swędzi ? to wpierw wylecz sobie z tyłu "hemoroidy" pózniej wez sie za moje kolano !
.
. 29.01.2021, 16:22
To niestety taka kadencja. Oleśniczanie niestety fatalnie wybrali. Teraz ponoszą tego konsekwencje. Ten pan powinno sam odejść z urzędu i zachować twarz.
Zw-Kowalski
Zw-Kowalski 02.02.2021, 16:45
Każdy ma to na co zasługuje.
Ciekawy
Ciekawy 28.01.2021, 20:44
Hej, a gdzie jest Rada Nadzorcza spółki oni reprezentują właściciela - za co biorą diety?
Pytanie do Bronsia
Pytanie do Bronsia 29.01.2021, 00:26
Czy poleci głowa prezesa spółki?
!
! 29.01.2021, 06:33
Polecieć powinien burmistrz!
Paprotka
Paprotka 30.01.2021, 20:09
W Alpy ????
Jan
Jan 28.01.2021, 10:18
A tak niedawno prezes Atola buńczucznie uzasadniał koniecznosc zatrudnienia kierownika technicznego.Juz jest wiec maja w pracy raźniej. !
!!!
!!! 27.01.2021, 20:38
Burmistrzu Kołacinski Oleśnica Ciebie potrzebuje!!!
Gierek
Gierek 03.02.2021, 13:59
Stary komunistów kawał jak podpadłeś serca zawał !
Klecznik
Klecznik 28.01.2021, 09:35
do !!! ty sie dobrze czujesz a może nie zmieniłes pampersa ?
Korona osiągnięć nieomylnego
Korona osiągnięć nieomylnego 27.01.2021, 20:15
Sala sportowa za niska, kadra gra w Twardogórze a nie w Oleśnicy, sala widowiskowa brak łączności między pomieszczeniem operatora a sceną, brak ***k na zajęcia, basen to jedna wielka porażka, muzeum (tłumy turystów),rynek martwy i odrapany z samochodami ....i tylko ten łącznik jest jest OK.
sPOcony Janek
sPOcony Janek 02.02.2021, 16:05
Patrząc na ten łącznik - czuję pewien niedosyt..... Czegoś jednak w nim brakuje ....
.
. 27.01.2021, 21:35
To wygląda tak, jakby człowiek budujący te karłowate obiekty nienawidził sportu, nigdy go nie uprawiał i nie rozumiał.
taki pomnik
taki pomnik 27.01.2021, 19:43
Najlepszym wyjściem w tej sytuacji byłoby zaoranie Atola. Teraz koszty utrzymania tego bubla będą rosły lawinowo, bo niszczejące, źle wykonane obiekty wymagają olbrzymich nakładów na remonty.
Wiesław Łęcina
Wiesław Łęcina 02.02.2021, 16:06
Zgłosić Atol do programu ZŁOMOWISKO.PL albo do - WYBURZACZE ...
to pewne
to pewne 27.01.2021, 19:35
Należy przypomnieć, że strata Atola za 2020 rok, czyli ostatni rok wolny od pandemii była rekordowa, wyniosła ok. 2 milionów złotych. Atol nigdy nie był tak źle zarządzany. Jestem przekonany, widać to gołym okiem, że obecna władza będzie chciała wykorzystać covid dla swojego alibi.
to pewne
to pewne 27.01.2021, 19:45
2019 rok oczywiście.
.
. 27.01.2021, 18:58
Adam zrezygnuj!
po robocie
po robocie 27.01.2021, 19:40
Problem w tym, że sitwa nie ma nikogo na jego miejsce, ponadto Hrehorowicz nie mógłby wrócić na stołek radnego.
..
.. 27.01.2021, 19:13
A moze wtedy ty KROPKA przyjdz i rzadz
...
... 27.01.2021, 19:37
do.. kropek na za małe cojones do rzadzenia !
.
. 27.01.2021, 19:31
Najpierw należy usunąć problem - Adam zrezygnuj - Później będziemy rozmawiać o uzdrowieniu sytuacji!
biedna Oleśnica
biedna Oleśnica 27.01.2021, 19:19
Nie pier...l, był prezes Sendek który świetnie sobie radził, trzeba było go zostawić w spokoju, teraz sami wypijcie piwko którego nawarzyliście. Ponadto zwróć uwagę, że miasto się sypie w każdej sferze, ludzie umierają na przystankach autobusowych albo w parkach, Szpitalem interesuje się CBA!!!! Co wyście narobili?
Ale nikomu ani mru mru
Ale nikomu ani mru mru 27.01.2021, 18:31
Podobno budowały min. zaprzyjaźnione firmy
i niesmak
i niesmak 27.01.2021, 17:38
Potężne koszty generuje w tej chwili lodowisko, dla mnie idiotyzmem było mrożenie tafli pod koniec listopada, kiedy wiadomo było , że obostrzenia mogą przyjść w każdej chwili. Ponadto niedługo koniec sezonu na oleśnickiej ślizgawce, bo ten kto je budował nie miał ani odrobiny wyobraźni można powiedzieć że był dyletantem w tej materii. Cały Atol to jeden wielki bubel. Zarządzający znajdą dobrą wymówkę covid, ale prawda jest taka, że Atol wybudowany został bezmyślnie, bez konsultacji ze środowiskami sportowymi, dlatego mamy z tym obiektem kwas od lat.
kurioza się dzieją w Oleśnicy
kurioza się dzieją w Oleśnicy 27.01.2021, 18:30
Obecny prezes Atola coś kiedyś wspominał, że z lodowiskiem coś nie halo, że za krótko czynne czy jakiś błąd przy projektowaniu? Mówił to przy okazji tłumaczeń, dlaczego Atol generuje straty. Żeby było śmieszniej, winą za straty Atola obarczał też program 500plus z tego co pamiętam.
Obywatel GC
Obywatel GC 27.01.2021, 17:38
Nie czepiajcie się Adaśka. Tu nikt nic nie pomoże, Obiekt od zawsze był deficytowy. Mnie od początku zastanawiało dlaczego basen ogrzewany jest gazem a nie ciepłem z ciepłowni. Ale. może się nie znam.
luzik
luzik 27.01.2021, 17:30
Dajcie spokój, skatepark ważniejszy.
Caryca Agata
Caryca Agata 01.02.2021, 19:46
..... i MOKiS-2 na dworcu PKP !!!!
Kazik aus Deutschland
Kazik aus Deutschland 27.01.2021, 20:38
I pumptrack ....
sPOcony Janek
sPOcony Janek 27.01.2021, 18:40
..... i mój łącznik !!!!

Pozostałe