Nawet Bernie czeka już w Rynku na niedzielę z WOŚP

  • 27.01.2021, 13:08
  • rpr
Nawet Bernie czeka już w Rynku na niedzielę z WOŚP
Zdjęcie amerykańskiego senatora doczekało się też "oleśnickiej" przeróbki.

Hitem inauguracji Joe Bidena stał się były kandydat w prawyborach demokratów - 79-letni senator Bernie Sanders. Wszystko za sprawą stroju, w którym przyszedł na uroczystości. Obok eleganckich płaszczy i garniturów na tę okazję wybrał długą, popielatą kurtkę i parę imponujących rozmiarem, wzorzystych wełnianych rękawic.

- My Vermont wiemy, jak radzić sobie z zimnem i z tego powodu aż tak bardzo nie przejmujemy się stylem. Chcemy, by było nam ciepło. I to właśnie dzisiaj zrobiłem - tłumaczył Sanders swój oryginalny ubiór w rozmowie z CBS News.

Internet zalała fala memów z 79-latkiem w roli głównej. Trudno zliczyć, ilu przeróbek doczekała się fotografia.

A powyżej jedna z nich - "Nawet Bernie czeka już na Rynku na niedzielę" - napisał oleśnicki sztab WOŚP.

 

rpr

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ciekawy
ciekawy 28.01.2021, 22:10
No ciekawe, 'Bernie' w takim sPisiałym i zdewociałym pierdziszewie!
Zebrak
Zebrak 28.01.2021, 16:33
ANI ZŁ DLA L EWNIUCHA DO ROBOTY .NA CUDZYCH PLECACH JEDZIE A FAKTURY NIE CHCE POKAZAC .CBA POWINNI AKONTROLOWAC .HATA JAK U SZAKIRY.SKAD
Antoni
Antoni 28.01.2021, 13:44
Przegonić to żebractwo spod znaku błyskawicy jak i uzdrowiciela słuzby zdrowia Owsiaka (1promil kosztow sł. zdrowia to jego udzial! ) Jest pandemia dośc zarazania!
w pis+du
w pis+du 30.01.2021, 09:29
Przegonić, ale czarną mafię i sektę radyjo-maryjną!
Do Antoniego
Do Antoniego 28.01.2021, 13:26
Do Antoniego Cosba.przede wszystkim ten twój Juras powinien byl sam wyjsc z propozycja pomocy, ta pomoc byla potrzebna nie Rządowi a wszystkim Polakom do ktorych ten twoj Juras wystawia łapę po pieniądze. To nasze pieniadze i to nasze lozka, Owsiaka beda jak je kupi za swoja kasę.
Ja
Ja 28.01.2021, 13:15
Ja tez nie dam. Nie spodobalo ni sie, ze w czasie pandemii odmówił wypozyczenia łóżek, tak jak by to byly jego prywatne lozka, a to byly lozka i moje i twoje i wszystkich Polakow ktorzy dawali na WOSP a nie na Owsiaka. Nie POdoba mi sie ze Owsiak pcha sie buciorami do POlityki i uPOlitycznia Wielka Orkiestre
Mieszkancy
Mieszkancy 28.01.2021, 12:41
Ani zł dla jurasa bo nie dał łuzka dla spitali.0 zł. Zeby mu sie zyło dobrze
Antoni Cosba - puzon
Antoni Cosba - puzon 28.01.2021, 12:55
Wpierw pluliście waszym kajniackim jadem na Jurasa a pózniej w łaske ? czemu nie poszliscie do wielebnego Rydzyka . do kaczyńskiego po łóżka chamskie cycki ? Lóżka orkiestry sa w szpitalach leża na ni pacjeci nawet pisowcy niedojdo.tą złotówke zanieś w zębach Rydzykowi
:-))
:-)) 27.01.2021, 18:39
Fajnie ze skrajnie prawicowy portal promuje lewicowego polityka !!!! Idźcie ta drogą !!!
zw-kowalski
zw-kowalski 27.01.2021, 20:18
Obowiązkiem dziennikarza jest pokazywać rzeczywistość
:-))
:-)) 28.01.2021, 10:30
No i...zw ???
zw-kowalski
zw-kowalski 28.01.2021, 10:51
Dlatego Panorama Oleśnicka po 12 latach sporów zamieściła sprostowanie. W sprostowaniu napisali, że jestem zdrowy. Co bardzo nie pasowało wersji przedstawianej przez Ratusz i pewną ratuszową dziennikarkę.
:-))
:-)) 28.01.2021, 11:14
I co dalej...poproszę o związek przyczynowo-skutkowy

Pozostałe