Działaczki Oleśnickich Bid obawiają się o swoje bezpieczeństwo

  • 27.01.2021, 11:47
  • kad
Działaczki Oleśnickich Bid obawiają się o swoje bezpieczeństwo foto: Oleśnickie Bidy Mobilny monitoring
Zamontowano monitoring przy azylu dla zwierząt po groźbach mężczyzny, który zabił psa.

"W związku z sytuacją, która ma miejsce w chwili obecnej po ogłoszeniu wyroku w sprawie przejechanego psa, prosimy Państwa o pomoc w zbiórce na monitoring azylu. Obawiamy się o życie naszych podopiecznych i wolontariuszy! Szukamy także firmy, która założy monitoring jak najszybciej" - taki dramatyczny komunikat opublikowali członkowie Fundacji na rzecz Bezdomnych i Skrzywdzonych Zwierząt.

Apel nie pozostał bez odzewu. Następnego dnia fundacja napisała:

"Zwariowany dzień!!!! Od rana media. Później złożenie zawiadomienia na policji o groźbach w kierunku naszych wolontariuszy. Ale na koniec dnia zaświeciło dla nas słońce. Na naszym terenie stanął mobilny monitoring firmy Combat Security sp. z o.o. Od razu poczuliśmy się bezpieczniej. Mamy kontrolę nad sytuacja chociażby na terenie azylu! Jak tylko sytuacja się ustabilizuje, założymy monitoring na stałe. Jesteśmy bardzo zmęczone tym, co się dzieje. Tak wiele wsparcia otrzymaliśmy od Was. Nie mamy słów, aby Wam podziękować. Telefony, które dzwonią ze słowami otuchy, zbiórka, która pokazała, że nie możemy się poddać, firma Combat, która aż z Kłodzka przywiozła sprzęt. To wszystko daje nam siłę, aby wytrwać w tak trudnym czasie. Dziękujemy Wam".

kad

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (30)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ciekawy
Ciekawy 27.01.2021, 22:40
Dlaczego te 'kowalskie', takie awanturniki?
Km
Km 27.01.2021, 22:48
Bo to czubek jest.
Zbigniew
Zbigniew 27.01.2021, 21:42
zw-kowslski a kim ty jesteś, żeby tobie Oleśnickie Bidy czy SR dawały sprawozdanie finansowe? Jakiś popapraniec ze Szwecji, dno i życiowy nieudacznik, tak sié widać nudzi w swoim nédznym życiu, że szuka cholera wie czego. Lecz się w końcu chłopie na nogi bo na głowę dawno za późno. Wpłaciłeś chociaż grosz czy pomogłeś któremuś z tych podmiotów? Zapewne nie boś sam pewnie doisz socjal od Szwedow.
sąsiadka
sąsiadka 28.01.2021, 08:07

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Z KRS
Z KRS 27.01.2021, 22:33
FUNDACJA NA RZECZ BEZDOMNYCH I
6.5=<:'=21<&+=:,(5=Ą72/(ĝ1,&.,(%,'<
56-4002/(ĝ1,&$
8/%$7$/,21Ï:&+à236.,&+7
0000601982
Stan na koniec
Pozycja Wyszczególnienie roku
poprzedniego
roku
ELHĪąFHJR
1 2 3 4
A. 3U]\FKRG\]G]LDáDOQRĞFLVWDWXWRZHM 204 212,92 243 718,62
I. 3U]\FKRG\]QLHRGSáDWQHMG]LDáDOQRĞFLSRĪ\WNXSXEOLF]QHJR 159 450,39 203 738,62
II. 3U]\FKRG\]RGSáDWQHMG]LDáDOQRĞFLSRĪ\WNXSXEOLF]QHJR 0,00 0,00
III. 3U]\FKRG\]SR]RVWDáHMG]LDáDOQRĞFLVWDWXWRZHM 44 762,53 39 980,00
B. .RV]W\G]LDáDOQRĞFLVWDWXWRZHM 132 516,57 339 772,71
I. .RV]W\QLHRGSáDWQHMG]LDáDOQRĞFLSRĪ\WNXSXEOLF]QHJR 116 221,57 271 375,35
II. .RV]W\RGSáDWQHMG]LDáDOQRĞFLSRĪ\WNXSXEOLF]QHJR 0,00 0,00
III. .RV]W\SR]RVWDáHMG]LDáDOQRĞFLVWDWXWRZHM 16 295,00 68 397,36
C. =\VNVWUDWD]G]LDáDOQRĞFLVWDWXWRZHM$q696,35 -96 054,09
D. 3U]\FKRG\]G]LDáDOQRĞFLJRVSRGDUF]HM 67 094,86 91 442,21
E. .RV]W\G]LDáDOQRĞFLJRVSRGDUF]HM 8 088,93 719,72
F. =\VNVWUDWD]G]LDáDOQRĞFLJRVSRGDUF]HM'( 59 005,93 90 722,49
G. .RV]W\RJyOQHJR]DU]ąGX 11 305,70 0,00
H. =\VNVWUDWD]G]LDáDOQRĞFLRSHUDF\MQHM&)* 119 396,58 -5 331,60
I. 3R]RVWDáHSU]\FKRG\RSHUDF\MQH 604,04 20,06
J. 3R]RVWDáHNRV]W\RSHUDF\MQH 2 557,82 1,31
K. Przychody finansowe 0,00 0,00
L. Koszty finansowe 24,06 542,24
M. Zysk (strata) brutto (H+I-J+K-L) 117 418,74 -5 855,09
N. Podatek dochodowy 0,00 0,00
O. Zysk (strata) netto (M-N) 117 418,74 -5 855,09
zw-kowalski
zw-kowalski 27.01.2021, 22:13
Sugerujesz, że ktoś musiał jechać poza Polskę aby leczyć kolano i pietę ?
zw-kowalski
zw-kowalski 27.01.2021, 22:10
Zbigniew. To informacja jawna. Ktoś kto nie ma nic do ukrycia bez problemu przedstawia. Nim komuś coś dam to sprawdzam sprawozdanie finansowe. Na SR dałem u KONIA kilkaset złotych. Ale gdybym wiedział, że za SR stoi Krawczak to nie dałbym ani grosza. My tu takich cyrków z bezdomnymi psami czy ogrzewalnią dla bezdomnych nie mamy jak wy. Wyobraź sobie, że byłem w Polsce 1,5 miesiąca w tym dwa tygodnie w Egipcie i widziałem ten wasz polski raj. Ba nawet byłem w Oleśnicy. Czułem zapach uryny pod arkadami i w niektórych klatkach schodowych. Wszędzie ludziki o charakterystycznej twarzy co chcieli na trunek.
Zbigniew
Zbigniew 27.01.2021, 22:40
Skoro tak u nas śmierdzi to na cholerę chcesz mieć z Polską i Polakami do czynienia? Przyczep sié szwedzkiej fundacji nie koniecznie związanej z bezdomnymi zwierzętami. Jak cie pogonią to może ci się odechce wpieprzanie sié w nie swoje sprawy. Mieszkam w Oleśnicu i chyba bym musiał upaść na głowe żeby nékać i wymuszać na kimś, żeby mi przedstawił swoje finanse. I nie ważne czy są jawne czy nie. Widać za mało masz tam do roboty i nudzisz się bardzo. To dam co radę. Ściągnij swoje pachnące nie uryną łachy i ich pilnuj. Bo już żal czytac twoje wypociny na każdym portalu.
zw-kowalski
zw-kowalski 27.01.2021, 22:51
Zbigniew. Ce***e cię analfabetyzm wtórny. Jeśli umiesz czytać a nie czyta ci ktoś inny to pisałem ,że przyjechałem do Polski spotkać się z rodziną, wyzłomować stare auto które nie chciał w Oleśnicy zarejestrować wydział komunikacji. No i leciałem do Egiptu. Poza tym ścigam kilku dłużników. Wysłałem ci rachunek zysku i strat Oleśnickich Bid.
Janek
Janek 27.01.2021, 23:41
Zw Kowalski, uprawiaj więcej seksu i zdejm z głowy durszlak, bo zle wyglądasz, jak chory
zw-kowalski
zw-kowalski 28.01.2021, 00:18
Lekarz mi powiedział, że pobyt w Egipcie dobrze mi zrobił i wyglądam rewelacyjnie. No cóż jedni mają na głowie wieniec cierniowy, inni aureole a wyznawcy Makaronowego Potwora mają durszlaki. Czym się różnią ?
Analik
Analik 28.01.2021, 09:46
A co muzułmański badacz hemorojdów jest lepszy ? w tolerancyjnej Szwecji nie ma specjalistów tej profesji ?
ciekawy
ciekawy 28.01.2021, 09:32
Drogi @zw! Możesz mi powiedzieć dlaczego jeździsz do muzułmańskiego kraju rządzonego przez wojskowych?
Zbigniew
Zbigniew 27.01.2021, 23:30

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Zw-Kowalski
Zw-Kowalski 28.01.2021, 09:01
Zbigniew. Nie przy każdym wpisie piszę wszystko. Ale jest tu sąsiadka która pisze setki razy to samo. I odpowiadając na jej pomówienia pisze gdzie i kiedy byłem u rodziny. Wpisy sąsiadki raz redakcja usuwa innym razem nie. PS. Cel osiągnąłem. Mam rachunek zysku i strat Oleśnickich Bid. Szkoda, że nie od nich.
Zbigniew
Zbigniew 28.01.2021, 09:15
Kowalski weź ty już zamknij się w tej swojej Szwecji a wszystko co Polskie niech będzie ci obce. Ty musisz chłopie mieć bardzo smutne życie, że tak ciągle polujesz na sensacje w Oleśnicy i przesiadujesz godzinami na portalach oleśnickich i szukasz kto ci tam odpisał. Widać bardzo potrzebujesz atencji.. To może zapisz się do pobliskiego kościoła, jakiegoś kółka żeby czas sobie zająć. Bo aż żal ciebie chłopie.
Piusa
Piusa 28.01.2021, 19:25
To sfrustrowany nieudacznik i mitoman rodzina go przepędziła i przeklęła jest toksyczny i wadliwy.
Zw-Kowalski
Zw-Kowalski 28.01.2021, 08:35
Zbigniew. Kolejny który wszystko lepiej wie. To nieistotne. Ale cię wyprostuje. To ja wniosłem o rozwód. Miałem wynajęte mieszkanie na Słonecznej. Kubuś był eks małżonki. Piszesz jak adwokat Baba. Zamiast prowadzić egzekucję przeciw dłużnikowi 21 tys. to mi przysłał SMS " teraz wiem dlaczego żona się z Panem rozwiodła". Miłego dnia.
Zbigniew.
Zbigniew. 28.01.2021, 09:18
Widzisz nie tylko ty wiesz wszystko lepiej. Weź już wstydu sobie oszczędź i nie wypisuj swoich głupot bo, w odróżnieniu do ciebie ja mam w życiu co robić. Uwierz mi istnieje coś takiego jak życie osobiste, nie portalowe. A i pozdrowienia od Anety.
zw-kowalski
zw-kowalski 27.01.2021, 13:50
Pani Oleśnicka Bido. Żebrać to Pani potrafi. Od tygodnia proszę o kopie sprawozdania finansowego lub info ile diet pani pobiera w Oleśnickich Bidach. Cisza. Podobnie jest ze służbami ratowniczymi. Ale spoko. Sprawozdanie otrzymam z KRS i podam internautom. Darczyńcy mają prawo znać koszty utrzymania zarządu. Proszę sobie wyobrazić, że rok temu w Jokkmokk kupiłem imienny bilet do muzeum Samów. Kilka dni temu sami mi przysłali bilans. Ile kosztuje reklama w Oleśnica24 ? Właśnie firma która dała ten monitoring zrobiła sobie reklamę na kilka lat.
Zbigniew
Zbigniew 27.01.2021, 21:55
zw-kowslski a kim ty jesteś, żeby tobie Oleśnickie Bidy czy SR dawały sprawozdanie finansowe? Jakiś popapraniec ze Szwecji, dno i życiowy nieudacznik, tak sié widać nudzi w swoim nédznym życiu, że szuka cholera wie czego. Lecz się w końcu chłopie na nogi bo na głowę dawno za późno. Wpłaciłeś chociaż grosz czy pomogłeś któremuś z tych podmiotów? Zapewne nie boś sam pewnie doisz socjal od Szwedow.

zw-kowalski
zw-kowalski 27.01.2021, 22:15
Zbigniew. To informacja jawna. Ktoś kto nie ma nic do ukrycia bez problemu przedstawia. Nim komuś coś dam to sprawdzam sprawozdanie finansowe. Na SR dałem u KONIA kilkaset złotych. Ale gdybym wiedział, że za SR stoi Krawczak to nie dałbym ani grosza. My tu takich cyrków z bezdomnymi psami czy ogrzewalnią dla bezdomnych nie mamy jak wy. Wyobraź sobie, że byłem w Polsce 1,5 miesiąca w tym dwa tygodnie w Egipcie i widziałem ten wasz polski raj. Ba nawet byłem w Oleśnicy. Czułem zapach uryny pod arkadami i w niektórych klatkach schodowych. Wszędzie ludziki o charakterystycznej twarzy co chcieli na trunek.
zw-kowalski
zw-kowalski 27.01.2021, 22:12
Sugerujesz, że ktoś musiał jechać poza Polskę aby leczyć kolano i pietę ?
Pani Bida z Krs
Pani Bida z Krs 27.01.2021, 17:24
Dzien dobry wydamy fokumenty po irzeczeniu bieglego psychiatry o pana poczytalnosci
zw-kowalski
zw-kowalski 27.01.2021, 17:35
Bida. Na tym polega komentarz? Każdego kto myśli inaczej od razu nazwać psychicznym. Opinia biegłego psychiatry i psychologa znajduje się w aktach sądowych z donosu Bronsia, byłego sekretarza Rybaka i wszystkich naczelników wydziałów. Opinia zdrowy. Wbrew temu co rozpowiadał Bronś i usłużna jemu dziennikarka. Patrz sprostowanie Panoramy Oleśnickiej.
Ovik komandier
Ovik komandier 27.01.2021, 21:27
Dziekuhemy za wyczerpujaco odpowiedz. Idziemy zamkac przytukisko i emigrukemy do szwecji. Z bogiem, zbyszku
zw-kowalski
zw-kowalski 27.01.2021, 21:34
do @ komandier. Tu nie zarobicie na schronisku. Tu nie bezpańskich psów. Jak gdzieś się trafi zagubiony lub zdziczały kot to wyłapuje .... policja.
Ssijbąki
Ssijbąki 27.01.2021, 23:46
Zarobimy stając się twoimi niewolnicami seksualnymi.
zw-kowalski
zw-kowalski 28.01.2021, 00:19
Ale ja nie jestem wojownikiem ISIS. Pie.... ci się. Sprawdź dealera.
Anal
Anal 29.01.2021, 09:05
Daj nam to co ty bierzesz, zapłacimy w dolarach

Pozostałe