UJAWNIAMY ZARZUTY WOBEC DYREKCJI SZPITALA!

  • 25.01.2021, 12:18
  • Źródło: Panorama Oleśnicka
UJAWNIAMY ZARZUTY WOBEC DYREKCJI SZPITALA!
Jutro nowe wydanie "Panoramy Oleśnickiej". Co nowego w powiatowym tygodniku?

TYLKO W PANORAMIE UJAWNIAMY ZARZUTY WOBEC DYREKCJI SZPITALA
Zakupy z pominięciem ustawy o zamówieniach publicznych, preferowanie jednej firmy, wysokie nagrody, premie i pensje dla "swoich", choroba alkoholowa... "Panorama" ujawnia, co w piśmie do CBA napisali pracownicy szpitala.  

TYLKO W PANORAMIE WIRUSOLOG ZBADA STRAJK KOBIET
Radni spierają się w sprawie "restrykcji" wobec organizatorek protestów. A "Oleśnicka" ujawnia, jak przebiega dochodzenie w sprawie kobiecych protestów w Oleśnicy, co obecnie bada prokuratura, na co czeka.

ZMARŁ PO PODANIU SZCZEPIONKI?!
Sprawa jest już głośna w całej Polsce, bo - być może - to pierwszy w naszym kraju przypadek śmierci po podaniu szczepionki przeciwko COVID-19. Zbada to prokuratura, która przyjrzy się też pracy lekarzy i pogotowia w Oleśnicy w tej sprawie.

TYLKO W PANORAMIE WYSZŁO, ŻE JEST GORZEJ NIŻ W BURDELU
Kto się wybiela, a kto mija z prawdą? Dlaczego "wyszło, że jest gorzej niż w burdelu"? Czy to była kontrola, czy nie? Wciąż trwa gorący spór pomiędzy Służbami Ratowniczymi z Oleśnicy a dwojgiem miejskich radnych.

TYLKO W PANORAMIE SZCZEPIENIA NA ZESZYT
Jak wyglądają zapisy na szczepienie? Czemu oleśniczanie zapisują się w Trzebnicy?

UWAGA! DŁUGOŁĘKA PRZEGANIA OLEŚNICĘ!
Jeszcze kilkanaście lat temu wydawało się to nieprawdopodobne...

TYLKO W PANORAMIE NAZWISKA, CZYLI KROK OD ZNIESŁAWIENIA
Ta wypowiedź wiceprezes Służb Ratowniczych balansuje na granicy zniesławienia.

TYLKO W PANORAMIE "BAŃKA" TO IDEAŁ?
Minister zapowiadał, że będą zajęcia "w bańce" - w jednej sali, z jednym nauczycielem. A jak jest? I co na to sanepid w Oleśnicy?

JAN BRONŚ NA FEJSIE
Nowy fanpejdż burmistrza Oleśnicy.

TYLKO W PANORAMIE SZCZEPIĆ SIĘ CZY MOŻE JEDNAK NIE?
Arcyciekawa dyskusja na temat szczepień z udziałem radnego i lekarza Michał Kołacińskiego. Są zwolennicy szczepienia, ale mocne są też głosy ich przeciwników.

DZIEŃ BABCI U EUROPOSŁANKI Z SYCOWA
Co najchętniej Beata Kempa robi z wnukiem Mikołajem?

BIEG Z RÓŻAŃCEM
Oleśnicki radny nominowany do nietypowej inicjatywy.

TYLKO W PANORAMIE POLEGŁ NA MONTEVIDEO
"Panorama" napisała o występie mieszkańca Oleśnicy w teleturnieju "Jeden z dziesięciu".

TYLKO W PANORAMIE SPR, CZYLI DZIECKO MUSI MIEĆ CEL
Jacek Bolibrzuch, spiritus movens Stowarzyszenia Piłki Ręcznej z Oleśnicy, mówi, że upowszechniania sportu wśród dzieci i młodzieży nie można przeciwstawiać na uprawianiu sportu przez dorosłych.

ILE WZIĄŁ KSIĄDZ ZA POŚWIĘCENIE?
Niecodzienna dyskusja pomiędzy mieszkańcem a burmistrzem...

TYLKO W PANORAMIE TAJEMNICA CZERWONYCH KROPEK
Kto oznakował drzewa na Wodociągach? Czerwone kropki są na drzewach na przestrzeni kilkudziesięciu metrów. Miasto nic nie wie...

TYLKO W PANORAMIE ZA OBIAD Z DOTACJI NIE MOŻE PŁACIĆ RODZIC!
Skarbnik Oleśnicy Joanna Jarosiewicz podtrzymuje stanowisko władz miasta - za obiady, które dotuje miasto, rodzice mają płacić tylko "wsad do kotła".

KOLEJNA STACJA BADA SMOG
W Oleśnicy są już 32 czujniki monitorujące stan powietrza. Gdzie się znajdują?

TYLKO W PANORAMIE RADNY PYTA O SAMOWOLKĘ
Kto dokonał przycinki pomników przyrody na Brzozowej? Radny Paweł Bielański sprawy nie odpuszcza.

PCHNĄŁ NOŻEM OJCA
Znęcał się nad nim co najmniej od 3 lat. Aż w końcu doszło do dramatu...

KTO Z ROZUMEM STRACIŁ ŁĄCZNOŚĆ?
Michał Krej, prezes Pogoni Oleśnica, nie szczędził gorzkich słów Akademii Piłkarskiej Oleśnica i szefostwu oleśnickiego Atola.

PANORAMA SYCOWA

  •  Czy radny Krzysztof Lentka straci mandat? Uchwała w tej sprawie jest już gotowa. "Panorama" ujawnia, jakie jest do niej uzasadnienie. Czy te prawne argumenty przekonają większość radnych?
  •  Rozstrzelali ich trzynastu... Kolejna rocznica tych tragicznych wydarzeń...
  • To walne były dwa?! Po poprzedniej publikacji Panoramy Pogoń Syców ujawniła w końcu nowe władze. I ponownie zaskoczyła. To na pewno nie jest koniec tej sprawy...
  • Ilu seniorów zaszczepi się w Sycowie do końca marca?
  • O Kresach nie zapominają. Jak będzie wyglądał tegoroczny Koncert Charytatywny dla Rodaków na Wschodzie? Kto na nim wystąpi? Gdzie go będzie można obejrzeć i wysłuchać?
  • Narkotykowych dilerów z Sycowa zjadły nerwy...
  • Odcisk dłoni dla dziadków

TWARDOGÓRA

  • Nowa pracownia w ZSP
  • Pastorałka online
  • Najstarsza pieczęć
  • Dostali sprzęt

BIERUTÓW

  • Koordynacja szczepień
  • Wymień piec
  • Usuń azbest

 

Źródło: Panorama Oleśnicka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (65)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

SR nielegalna kroplówka dla Ciebie
SR nielegalna kroplówka dla Ciebie 27.01.2021, 23:40
Czy to prawda że Pani MK i jej wspólnik TK szantażują i pomawiają byłych wolontariuszy którzy nie chcieli z nimi współpracować? Osoby które zajmują publiczne stanowiska? Szok jeśli to prawda i co musiało się wydarzyć że odeszli od stowarzyszenia?
Siostra Basen
Siostra Basen 27.01.2021, 11:50
A co obecnie robi ów dyrektor? Czy reformuje kolejną placówkę?
Doktor Pavulon
Doktor Pavulon 27.01.2021, 12:18
Platformy Obywatelskiej się pani zapyta!
Amantadyna
Amantadyna 27.01.2021, 12:23
Ten minister pisowski od maseczek i respiratorów sciągnął go do siebie !
LisNews
LisNews 27.01.2021, 12:25
A ja czytałam że został głównym doradcą Budki od pandemii.
Budka
Budka 27.01.2021, 12:37
To straszne co piszesz o tym doktorze, on Ci czyścił hemoroidy ciekawe czy z pozytywnym skutkiem ?
?
? 27.01.2021, 09:29
Czyli za ten smród po Wywrocie odpowiedzialni są głównie Susidko i Polański?
?
? 27.01.2021, 10:55
A kto będzie kontrolował?
Blacharz amator
Blacharz amator 26.01.2021, 15:45
A jak to z tym kosztownym remontem sanitarki było? Coś ktoś wie?
Alik
Alik 26.01.2021, 11:08
To czemu nazwe tej spolki regem pisza normalnie. Czyli regem powinna pozwac redakcje?
zw-kowalski
zw-kowalski 26.01.2021, 11:48
Kto i gdzie pisze nazwę spółki REGEM ?
Iza
Iza 26.01.2021, 09:53
co to za firma D. z Wrocławia? dlaczego w gazecie nie podano pełnej nazwy?
zw-kowalski
zw-kowalski 26.01.2021, 10:04
Ostrożność procesowa. Jest to anonimowe zawiadomienie. Gdyby okazało się, że wszystko jest zgodne z prawem to firma mogłoby dochodzić swoich roszczeń za straty. To jak z napisaniem przez Panoramę , że oskarżony został Zbigniew K. a nie Zbigniew Kowalski.
Ja
Ja 26.01.2021, 09:35
I prosze jakie zaskoczenie i rozczarowanie zapewne dla wielu, ze Sr i Regem nie maja mic wspolnego z aferą z CBA w tle....
zw-kowalski
zw-kowalski 26.01.2021, 09:52
Nie ma afery z CBA w tle. Jest jedynie przesłanie zawiadomienia jakie wpłynęło co CBA. To zawiadomienie przesłano do Starostwa. Więc tym bardziej dziwi mnie, że SR nie przesyłają sprawozdania finansowego.
Hah
Hah 27.01.2021, 19:40
Jak go nie mają to co mają Ci wysłac?
997
997 26.01.2021, 12:26
dedektyw kowalski z ovik na sygnale
MONAR
MONAR 26.01.2021, 12:30
Na haju...
Tak jest
Tak jest 25.01.2021, 23:44
Krawczak jutro pierwszy kupi panoramę haaa
zw-kowalski
zw-kowalski 25.01.2021, 23:51
Wystąpiłem do SR o dosłanie mi sprawozdania finansowego i bilansu. Milczą do tej pory.
dr basen
dr basen 26.01.2021, 12:26

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

zw-kowalski
zw-kowalski 26.01.2021, 12:34
Ignorantem to jesteś ty. Sprawozdanie Służb Ratowniczych dostanę z KRS.
.
. 26.01.2021, 07:08
Panie Kowalski zapomnij pan, że cokolwiek zwrotnie odeślą. Nie oni
Zw-Kowalski
Zw-Kowalski 26.01.2021, 07:59
Kropka to wiem. Jestem kupcem. Czasami proszę jakąś spółkę prawa handlowego o rachunek zysków i strat oraz bilans. I większość spółek bez problemu daje mi to w pięć minut. To daje mi podstawę do przyjęcia taktyki. Jeśli spółka ma taki śmieszny kapitał jak SR to prezesowi mówię "weksel on blanco wystawiony przez pana a nie spółkę". Ci co mnie znają i wiedzą, że cel osiągnę. Z Panorama walczyłem 10 lat. W dwunastym roku wydrukowali sprostowanie które cytuje, gdy jakiś maniak pisze o rzekomych znieslawieniach w DO. Więc jeśli służby same tego nie zrobią otrzymam z KRS. Natomiast dla Was to info. Dlaczego nie dają sami i co ewentualnie chcą ukryć?
Sierotka Marysia
Sierotka Marysia 26.01.2021, 06:46
Bo nie ma się czym chwalić ....
Ola
Ola 26.01.2021, 01:01
Będą milczeć to jest ich taka taktyka
Strach się bać
Strach się bać 25.01.2021, 23:33
Oj służby ratownicze posrane już piszą następne pisma do prokuratury na wszystkich ? Blady strach padł na prezesa i pseudo prawniczkę
ciekawy
ciekawy 26.01.2021, 15:41
co to znaczy pseudo prawniczka??? Bo ktoś chyba nie bardzo wie co to jest prawnik i nagminnie o tym pisze głupkowato
!
! 25.01.2021, 21:58
"Nie ma alternatywy, do władzy musi wrócić Kołaciński razem z OR tylko wtedy będzie można przywrócić Oleśnicy godność."
Coś w jest.
Piotr
Piotr 25.01.2021, 21:43
Wywrota namaścił Ceglecki , który dostal najmniejsza ilość gĺosów w wyborach ze wszystkich radnych , a madruje się jakby wszystmie rozumy pozjadał , cienias jeden
Precz z sitwą Bronsia
Precz z sitwą Bronsia 26.01.2021, 06:48
Ceglecki pracuje w Namysłowie, więc konkurencja pod bokiem mu nie potrzebna ....
siema
siema 25.01.2021, 22:58
Alojz, nie pie*dol i idź spać !!!
aleście wybrali?
aleście wybrali? 25.01.2021, 21:08
W momencie zatrudniania pana Wywrota internauci bili na alarm, że może być problem, ale pani Susidko nie chciała słuchać, było to częścią planu czyszczenia po poprzednikach? Jak długo jeszcze Oleśniczanie będą bezczynnie przyglądać się tej chucpie?
zw-kowalski
zw-kowalski 25.01.2021, 21:22
Powiem, że gdy czytałem o dokonaniach Wywrota w innych miejscach i odwołania go ze stanowiska to zastanawiałem się kto jest jego plecami. Oczywiście, że to co pisali internauci nie musiało być prawdą. Ale Wywrot nigdy tego nie prostował i nie straszył autorów sądem. Chyba wskazaliście jego plecy.
.
. 25.01.2021, 20:55
Przeżyliśmy komunę przeżyjemy tego pana.
zw-kowalski
zw-kowalski 25.01.2021, 21:20
Kropka. Nie o to chodzi. Nie chodzi o to aby przeżyć a żyć. Wiem jak się zmieniłem od czasu gdy mieszkam w normalności (nie ma idealnego państwa-to do hejterów). Gdy bywam w Oleśnicy większość znajomych a nawet wrogów stwierdza , że na mojej twarzy widać zadowolenie i szczęście.
A byłem w Polsce od 2/12 do 14/1 w tym dwa tygodnie Egiptu. Ze łzami w oczach wjeżdżałem do Szwecji gdzie nie ma nakazu noszenia kagańców, gdzie mogę zjeść obiad u Chińczyka, gdzie urząd działa, gdzie lekarz przyjmuje mnie osobiście bez maseczki i rękawiczek. A lekarz wiedząc , że wróciłem z Afryki i Polski powinien się przebrać za kosmitę.
ciekawy
ciekawy 26.01.2021, 15:43
A czemu zajmujesz się Oleśnica a nie tą swoją ukochaną Szwecją. Potrafisz tylko negować wszystko. jesteś jakiś psychiczny czy jak??
zw-kowalski
zw-kowalski 27.01.2021, 14:08
do ciekawego. Ja stwierdzam fakty. W Polsce nie mogę skorzystać z hotelu bo nie jestem w podróży służbowej. W Szwecji mogę skorzystać. W Polsce nie mogę zjeść posiłku w gastronomi gdybym nawet był jedyny na sali. W Szwecji mogę zjeść tylko trzeba zachować dystans. W Polsce nie mogę praktycznie nic załatwić z urzędnikiem osobiście w Szwecji tak. W Polsce jak urzędnik Elwira czy Maria pójdą do toalety skorzystać z różowej skrzyneczki to nikt nie odbiera. W Szwecji jak przed chwilą dzwoniłem do IAF to włączyła się informacja, że do 14 jest na przerwie i połączyło automatycznie z sekretariatem. Gdy w Polsce dzwonię do urzędu to mi pojawia się najpierw komunikat trwający ok 20 sekund o RODO i nagrywaniu. Następnie dostaję info , że jestem setny w kolejce. Gdy dzwonię do urzędu w Szwecji a jest duża kolejka mam możliwość wybrania opcji aby urzędnik zadzwonił dziś lub jutro. Nowa generacja telefonów i internetu jest od tego samego czasu w Polsce jak i Szwecji. Więc jak to jest, że w Polsce prawie wszystko jest inaczej. I kto tu ewentualnie może być psychiczny ?
tak to wygląda
tak to wygląda 25.01.2021, 20:54
To celowy wybieg, żeby ludzie mieli o czym mówić i zapomnieli o obietnicach wyborczych Bronsia.
Ludzie chcą wiedzieć
Ludzie chcą wiedzieć 25.01.2021, 20:46
Właśnie. Może ktoś uprzejmie przypomni jak to z dyrektorem W. było. Kto go tu przeflancował?
Ehhh
Ehhh 25.01.2021, 20:37
Kuśwa, był spokój, stabilizacja, zrównoważony rozwój, przyszedł Bronś i w dwa lata wszystko......
bez dwóch zdań
bez dwóch zdań 25.01.2021, 20:22
Wszystko , co złego dzieje się teraz w Oleśnicy, a szczegolnie w Szpitalu jest pokłosiem akcji" Tniemy wszystko równo z ziemią co pochodzi od Kołacinskiego i Kocińskiego" Kto jest architektem tej " dobrej zmiany" wszyscy wiedzą.
Holistycznie
Holistycznie 26.01.2021, 06:50
***** ORS
***** PIS
?
? 25.01.2021, 20:51
A czy przedszkole przy szpitalu też jest zasługą Kołacińskiego?
Mama
Mama 25.01.2021, 22:23
Tak to przedszkole od początku do końca powstało dzięku Kołacińskiemu.
bez dwóch zdań
bez dwóch zdań 25.01.2021, 20:58
A może Curie-Skłodowska też była kobietą?
ola
ola 26.01.2021, 12:28
tylko dzieki zw kowalskiemu sie cos dzieje w tym miescie
.
. 25.01.2021, 20:14
Niestety po tych wszystkich mijaniach się z prawdą ja już nie bardzo wierzę w prawdomówność w Oleśnicy.
zw-kowalski
zw-kowalski 25.01.2021, 20:26
Kropka. Popatrz jak Oleśnica z wiadomych względów schodzi na tzw psy. Afera za aferą. Burmistrz wyjeżdża przy wirusie leczyć kolano i piętę. Zwolniony dyscyplinarnie skarbik Rybak. Miejska ogrzewalnia. Pomnik przyrody. Remont łącznika na Mikołajczyka. Kilkugodzinne kolejki przy szczepieniach grupy zerowej w szpitalu, zabytki ujawnione przez K.A. Kowalskiego... masakra. Jak wy tam żyjecie. Jak mawiają Rosjanie. "Bez wódy nie rozgryziesz".
Jolka
Jolka 26.01.2021, 07:41
To pij , aby dużo, byś jluż nie miał siły pisać tych swoich wypocin
sasiadka
sasiadka 26.01.2021, 10:00

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Zw-Kowalski
Zw-Kowalski 26.01.2021, 08:06
Jolka. W karcie choroby lekarze mi wpisali " zalecane płyny 2 litry dziennie". Kiedy na przełomie 2002/2003 patrole systematycznie przywoziły mnie KPP na badanie zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu dyżurny Malerek tak powiedział " po co go przywieźliście. Przecież wiecie, że Kowalski nie pije" . Ale masz konstytucyjne prawo tak pisać.
robi się gorąco
robi się gorąco 25.01.2021, 19:59
No wiec właśnie o to chodzi, ze Zarząd Powiatu o nagrodach które dawał Wywrot musiał wiedzieć. To jest bardzo ciekawy wątek.
?
? 25.01.2021, 19:52
Czy zatrudnienie dyrektora Wywrota to zasługa pani Susidko? Pomału pętla się zaciska.
nie inaczej
nie inaczej 25.01.2021, 20:05
Należy jeszcze sprawdzić, kto podpisał sie pod pismem odwołującym z funkcji dyr. Dybizbanskiego? Bedą wtedy znane nazwiska osób odpowiedzialnych za cały stan rzeczy.
Tak było
Tak było 27.01.2021, 08:55
Jak to kto? Prowodyrem odwołania był Polański (PO). Wtórowała mu Susidko (od Bronsia),a całość przyklepał poprzedni zarząd w składzie: Dżugaj, Kapica (obecny starosta) i Szmaj. Krótko mówiąc: tu sobie pogadali ( http://bip.powiat-olesnicki.pl… a tu, w tym samym dniu, odwołali ( http://bip.powiat-olesnicki.pl…
zwkowalski
zwkowalski 25.01.2021, 19:59
Spokojnie. Pamiętacie jakiś czas jak ktoś stwierdził, że sprawa nadaje się do prokuratury ale nie zgłoszono. A prokuratura i policja nie prowadzą "białego wywiadu" i nie podjęli tematu z urzędu.

Pozostałe