Prezes Pogoni Oleśnica ostro o APO i Atolu

  • 22.01.2021, 11:46
  • rpr
Prezes Pogoni Oleśnica ostro o APO i Atolu
Jeśli APO podaje, że ma 550 zawodników i Atol to przyjmuje, to czy ktoś ewidentnie stracił łączność z rozumem? - pytał stanowczo Michał Krej, prezes Pogoni Oleśnica.

Na trwającym posiedzeniu Komisji Sportu Rady Miasta Oleśnicy prezes Pogoni Oleśnica podważył podawane przez Akademię Piłkarską Oleśnica dane o liczbie zawodników - 550.

Prezes Michał Krej przedstawił informacje, z których wynika, że APO ma uprawnionych 140, a Pogoń 227 zawodników. Dodał, że APO może mieć też graczy nieuprawnionych.

Właściciel klubu apelował do radnych o zmiany w harmonogramie treningów na obiektach Atola. Stwierdził, że od grudnia nie może uzyskać na to zgody prezesa Atola, który odsyła go do burmistrza. 

Szerzej we wtorek w "Panoramie Oleśnickiej"

rpr

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Rodzic
Rodzic 02.03.2021, 13:22
Szkoda ze tak nie walczył Pan Krej o WKP ODRA .
Z dnia na dzień po kilku latach bez uprzedzenia zlikwidował druzynę.
Rodzic
Rodzic 26.01.2021, 14:21
Panie Krej. Co Pan zrobi gdy zabraknie APO. Skąd Pan weźmie młodych dobrze wyszkolonych piłkarzy. Przecież wszystkie młodzieżowe drużyny Pogoni grające na wyższym poziomie rozgrywek niż VI liga okręgowa (Junior, Trampkarz) skladają się w większości z byłych zawodników APO.
Teraz skarży się Pan na brak kasy. Trzeba było nie zachęcać do przechodzenia z APO do Pogoni niższymi opłatami i darmowymi dresami tylko skupić się na pracy piłkarskiej. NIe trzeba biegać po treningach konkurencji i liczyć ich zawodników tylko robić swoje a my rodzice sami wybierzemy klub biorąc pod uwagę poziom szkolenia, koszty, atmosferę w klubie itp. Jak wszędzie tak i w tej dziedzinie konkurencja jest najlepszym gwarantem rozwoju ale konkurencja sportowa a nie układy przy zielonym stoliku. Tylko dlatego, ze powstał klub Rataje, a później APO Oleśnica nie jest dzisiaj ugorem pod względem piłki nożnej dla dzieciaków. Gdzie Pan był Panie Krej gdy w 2010 roku mój syn chciał trenować piłkę nożną . "Trzeba stracić łączność z rozumem" , żeby rozwój piłki nożnej w Oleśnicy widzieć tylko z punktu widzenia swojego klubiku.
J.K
J.K 25.01.2021, 14:40
Abstrahując kto komu co zarzuca, może należy się zastanowić nad budową jakiegoś dodatkowego obiektu z oświetleniem. Mieszkamy w prawie 40to tysięcznym mieście i dysponujemy jednym wiekszym boiskiem ze sztucznym oświetleniem na którym trenują w jednym czasie nierzadko 3-4 drużyny. Może miasto powinno zainwestować w jakis nowoczesny obiekt całoroczny typu boisko pod tzw. Balonem gdzie bez względu na porę roku można w komfortowych warunkach trenować. Są takie obiekty gdzie można takie balony zdemontować na okresy wiosenno letni.
Myślę ze budrzet miejski nie zbiednieje a Oleśnica i Oleśnicka piłka sporo na tym skorzysta sportowo i wizerunkowo.
Dawid
Dawid 23.01.2021, 13:37
A kto to jest ten Krej?
.
. 22.01.2021, 19:53
Adam zrezygnuj i zostań prezesem Atola
.
. 22.01.2021, 16:11
Adam zrezygnuj,ewidentnie nie dajesz chłopie rady prezes Atola

Pozostałe