Po publikacji "Panoramy Oleśnickiej" Pogoń ujawnia nowe władze

  • 20.01.2021, 16:30
  • rpr
Po publikacji "Panoramy Oleśnickiej" Pogoń ujawnia nowe władze
W swoim najnowszym wydaniu, które ukazało się wczoraj, "Panorama Oleśnicka" ujawniła, że od 28 grudnia nie podano do publicznej wiadomości, jakie zmiany nastąpiły we władzach Pogoni Syców (powiat oleśnicki). Dzisiaj klub opublikował poniższy post na swoim fanpejdżu:
W związku z medialnymi doniesieniami odnośnie braku informacji o tym kto rządzi naszym klubem, chcielibyśmy wszystkich przyjaciół, rodziców oraz postronne osoby poinformować, że Sycowski Klub Sportowy ma nowe władze.
 
W poniedziałek 28 grudnia 2020 r., odbyło się walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze Sycowskiego Klubu Sportowego "Pogoń", na którym zapadły bardzo ważne decyzje, m.in. wybrany został zarząd stowarzyszenia. Kluczowa decyzja to jednak ta, że z funkcji prezesa zrezygnował Grzegorz Rosiek. Z klubem żegna się również skarbnik Marcin Kozan oraz sekretarz Łukasz Burzyński.
 
Zakończenie pracy ustępującego Zarządu jest doskonałą okazją do złożenia Państwu wyrazów uznania i podziękowania za pracę, włożony wysiłek w rozwój klubu, za zaangażowanie w realizację celów i organizację imprez biegowych w naszym mieście. Z pewnością znajdą się tacy co powiedzą, że można było zrobić więcej i z pewnością tak jest – czego nie ukrywa Grzegorz Rosiek. Jednocześnie w imieniu całej społeczności Sycowskiej Pogoni, składamy Państwu serdeczne życzenia realizacji zamierzeń i dalszych życiowych planów. Jeszcze raz DZIĘKUJEMY!
 
W dniu 30 grudnia 2020 r. prezesem klubu wybrany został Rafał Litwiniak, który na tym stanowisku zastąpił wspomnianego Grzegorza Rośka. Wiceprezesami pozostali Łukasz Kociński oraz Anna Hes, natomiast nowym sekretarzem wybrany został Szymon Górny, a skarbnikiem Sebastian Janicki. Wybrano również 2 nowych członków zarządu: Paweł Jankiewicz oraz Wojciech Kociński. Skład zarządu uzupełnia pozostały członek: Paweł Andrzejewski.
 
Bez wątpienia przed nowymi władzami niełatwe zadanie, mając na uwadze obecną pandemię. Jednak biorąc pod uwagę fakt, że deklarują chęć do pracy i pełne zaangażowanie, to wierzymy, że staną na wysokości zadania. Szczególnie, że ustępujący członkowie deklarują wsparcie. Mocno liczymy, że klub pod ich wodzą zrobi kolejny krok na przód pod względem sportowym. Życzymy powodzenia!".
rpr

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe