Umierają na ulicach Oleśnicy

  • 20.01.2021, 09:18
  • OAI
Umierają na ulicach Oleśnicy
Do portalu olesnica24.com docierają niepokojące informacje o zgonach na terenie Oleśnicy. Miało już dojść do co najmniej dwóch.

Wczoraj wieczorem na ulicy 3 Maja, przy przystanku autobusowym w pobliżu elewatora, znaleziono zwłoki ok. 40-letniego mężczyzny.

- Mężczyznę dostrzegł przejeżdający patrol policji. Był nieprzytomny. Funkcjonariusze podjęli jego reanimację, kontynuowali ją ratownicy z  karetka pogotowia, ale mężczyzna zmarł  - powiedział portalowi olesnica24.com asp. Sławomir Gierlach z policji.

To już kolejna - druga lub trzecia osoba - która w ostatnim okresie została znaleziona martwa na ulicach Oleśnicy.

 

OAI

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (45)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Przyzwoitość
Przyzwoitość 24.01.2021, 10:01
Traktowanie najuboższych i potrzebujących pomocy daje obraz ludzi, którzy mają obowiązek się nimi zajmować.
zw-kowalski
zw-kowalski 24.01.2021, 10:55
Ustawowo za to odpowiada burmistrz Oleśnicy. Z upoważnienia burmistrza zajmuje się tym marszałek Burmistrza. Więc jak spotkasz marszałka Burmistrza w pierwszej ławce w kościele to spytaj go co i gdzie owi bezdomni będą dziś jedli. Jak widać marszałek Burmistrza nie wygląda na zagłodzonego.
Danka
Danka 24.01.2021, 10:48
Oleanica jest kobieta. Lubimy pomagac
a jak
a jak 22.01.2021, 11:00
Niech Bronś kupi jeszcze ze dwa radiowozy dla Policji to od razu ludzie ozdrowieją.
Zuza
Zuza 22.01.2021, 19:53
Albo jakies skejtparki
Wyborca
Wyborca 22.01.2021, 09:11
A gdzie obiecane w kampanii karetki?
Sowa szara
Sowa szara 24.01.2021, 10:49
Na dworcu pkp stoja
fan oszołomstwa
fan oszołomstwa 22.01.2021, 07:25
A może ci bokserzy z 'różańcami' coś pożytecznego zrobią...zamiast tak łazić bez potrzeby?!
Fakt
Fakt 22.01.2021, 09:37
Jak bez potrzeby? Jeśli wierzyć Oleśnica 24 i wpisom internautów to wychodził i wymodlił koronę. Pan chciał go doświadczyć.
Janina Foka
Janina Foka 22.01.2021, 08:35
Olesnica jest kobieta czy męskim różańcem??? Zastanów się ty oportunisto zakalapućkany
wszystko
wszystko 22.01.2021, 10:59
Oleśnica jest zdewociałym pierdziszewem, droga janino z sekty radyjo-maryjnej!
Farfocel
Farfocel 21.01.2021, 22:41
Moze grupa olesnica jest kobieta cos zrobi. Jakies piesze patrole z ciepla zupa
zw-kowalski
zw-kowalski 22.01.2021, 00:03
A widziałeś kiedyś duchownego w Oleśnicy lub siostrę zakonną aby wyszli do tych bezdomnych koło Biedronki, Kauflandu, automatu PeKaO i innych miejsc z ciepłą zupą, kawą czy herbatą. W Ovik nie mamy bezdomnych. Ale mamy kilku ludzików o czerwonych nosach. I parafia co sobotę pojawia się na rynku głosić ewangelię a jednocześnie ma dla nich kawę, herbatę i ciasto. zapraszają ich do siebie i rozmawiają. tak to wygląda w pogańskim kraju jakim jest Szwecja. A jak w katolickiej Polsce to sami , lepiej ode mnie , widzicie.
Mieczysława
Mieczysława 22.01.2021, 20:28
zw-kowalski, do bezdomnych nie trzeba wychodzić z zupą, bo chodzą na obiady do stołówki MOPS-u.
zw-kowalski
zw-kowalski 24.01.2021, 10:51
To napiszę ci coś co napisałem kiedyś debilom z SKO i WSA. Czy bezdomni mają inny żołądek niż Jan Bronś, marszałek Burmistrza, radny Bartnik i setki innych katolików? Stołówka nie pracuje w soboty i niedziele. Słyszałaś o czymś takim jak śniadanie, kolacja. Chociaż teraz nie macie zimy. Trawa jest zielona i bezdomni mogą się wypaść na trawnikach. Marszałek Burmistrza ogłosi, że Oleśnica jest pierwszym miastem w Polsce które wykorzystuje do końca trawę.
Kaktus
Kaktus 22.01.2021, 20:40
Ale wiecozrem tez by cos zjedli. Dlaczego nie bylo paczek dla bezdomnych seniorow???
ministrant
ministrant 22.01.2021, 20:58
Spoko, księżulkowie się wyżywią..wystarczy popatrzeć na ich brzuszki!
Jan
Jan 21.01.2021, 16:08
I bedzie umierało wiecej. W budynku przy Lotniczej 27b od rana spalanie smieci non stop, choc temperatura 7-8 na plusie. Pokazuje to niemozność UM, Policji i reszty. Szok.
Eko
Eko 24.01.2021, 10:50
Zwroc sie do radnego z tamtego okregu np kasprzyszaka lub kamaszylo. Albo Bielanskiego, to on pokaze jak sie skutecznie robi
ociec rodzynek
ociec rodzynek 21.01.2021, 08:35
Spoko, żąd pisokomunistyczny się wyżywi!
Antoni Kosiba znachor
Antoni Kosiba znachor 21.01.2021, 08:02
Polska w ruinie jak mawiała swego czasu B. Szydło sezonowa polityk dojnej i pazernej zmiany ! co tam suwerem ważne że władz ma sie dobrze nawet gen. dyrektor szpilala MSW w Warszawie swego czasu osobiscie przywiózł kule swemu panu z Zoliborza tak sie dba o swoich !
Witold
Witold 20.01.2021, 23:32
Czekamy na jakies dzialania ze storny radnych. Bo olesnica jet kobieta. Zabdajcie o swoje kobietoy.
fakt
fakt 20.01.2021, 22:24
"W wojnie z pandemią ponosimy sromotną klęskę. W zeszłym roku zmarło o ponad 70 tys. więcej Polaków niż zazwyczaj, a lekarze często przyznawali się do bezradności.

Jeden z nich, dr M., anestezjolog, pisał do nas w połowie grudnia wprost z dyżuru na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym: „Pacjentka ma 82 lata i jest w ciężkim stanie. Modlę się, żeby miała COVID. Wtedy będę mógł ją przekazać na Oddział Intensywnej Terapii. Jeśli nie jest zakażona, zostanie tutaj i szansa, że przeżyje, jest niewielka. "....
smutna prawda
smutna prawda 20.01.2021, 22:21
"W 2020 r. zmarło 477 tys. Polaków, o 70 tys. więcej niż średnio w ciągu ostatnich lat. To tak jakby nagle wyparowało miasto wielkości Inowrocławia, Lubina czy Suwałk.



Liczba zgonów w Polsce w 2020 r. jest o 70 tys., czyli prawie 20 proc., wyższa niż średnia z ostatnich czterech lat. Tylko niecałe 30 tys. ofiar to ludzie, którzy zmarli z powodu zakażenia koronawirusem czy w związku z nim. Pozostałe 40 tys. miało inne choroby, a ich śmierć to efekt zapaści polskiego systemu ochrony zdrowia. Rozmowa z dziennikarzem „Polityki” Pawłem Reszką, autorem artykułów oraz książek o służbie zdrowia i lekarzach.
"
O
O 20.01.2021, 21:47
Bronś to emeryt, ma wszytko gdzieś
Ehhh
Ehhh 20.01.2021, 13:24
Brak karetek, ale będzie skate park.
Oleśnicki Radny Semafor
Oleśnicki Radny Semafor 22.01.2021, 13:30
A co będzie Bronś na emeryturze robił???
Będzie skejtem ....
Ptak
Ptak 20.01.2021, 23:33
I pamptrak!!!
niestety
niestety 20.01.2021, 15:31
Bronś mógł z godnością i szacunkiem odejść z samorządu, teraz to już chyba niemożliwe?
obserwator
obserwator 20.01.2021, 12:10
do tych krytykujących osób piszę, a co Wy zrobiliście z tą sprawą, jeśli nic to morda w kubeł.
w pis_du
w pis_du 22.01.2021, 07:28
Tylko po co ta chamska odzywka, typowa dla zdewociałego parakatolika!
Helena
Helena 20.01.2021, 11:14
To ci bezdomni nie wpuszczeni do ogrzewalni miejskiej?
Paprotka
Paprotka 22.01.2021, 13:31
Bo nie mieli wejściówek z MOKiSu ....
Amatorzy u władzy
Amatorzy u władzy 20.01.2021, 10:56
....i nie ma winnych. Służby miejskie, kościoły, stowarzyszenia wszyscy są z siebie zadowoleni.
dobre
dobre 20.01.2021, 10:10
Hmm...w takim parakatolickim zdewociałym pierdziszewie, ludzie umierają na ulicy!?
zw-kowalski
zw-kowalski 20.01.2021, 10:44
Bo w Polsce kościół na wszystko ma receptę ( z wyjątkiem pandemii). Modlitwa. Nawet burmistrz Kołaciński przysłał mi ze służbowej poczty urzędu, informację, że będzie się za mnie modlił.
zw-kowalski
zw-kowalski 20.01.2021, 09:37
To dowód na to jak w Oleśnicy działa opieka społeczna oraz służba zdrowia. W Ovik nie mamy takich zdarzeń.
Anus
Anus 20.01.2021, 23:34
A macie skrzybeczki z tamponami? Ha, nie macie. A moglbys sobie wzoac jednego
Karol Gustaw cieciem był
Karol Gustaw cieciem był 20.01.2021, 10:11
Zdradziłeś Polske tow. Kowalski wiesz co z tymi co zdradzili Polske gen.T.Kościuszko zrobił ? zastanów sie .
sąsiadka
sąsiadka 20.01.2021, 12:43
To sfrustrowany nieudacznik i mitoman rodzina go przepędziła i przeklęła jest toksyczny i wadliwy.
Fakt
Fakt 20.01.2021, 21:55
Trep okrągły to nie rodzina.
Sąsiad
Sąsiad 20.01.2021, 12:45
Sąsiadko. Pewnie masz problem z przekwitaniem lub Zbychu dał ci kosza. Żaden z synów nie podniósł na niego ręki. Poza tym Zbychu był w Oleśnicy. Odwiedził kilku sąsiadów a nie odwiedził swojej bratanicy. Robisz się bardzo nudna ale jak nie bierzesz odpowiednich hormonów to taki efekt przekwitania.
Kaka
Kaka 20.01.2021, 23:34
Zbychu wstawaj, zasłałes łozko, a to bałdzo niedobrze
zw-kowalski
zw-kowalski 20.01.2021, 10:41
Gen Kościuszko zrobił to samo co inni. Walczył o wolność USA. Może wiesz gdzie był pochowany. Ja Polski nie zdradziłem. To Bronś i jego ludzie starali się ze mnie zrobić przestępcę. Karol Gustaw był wielkim królem. Tak wielkim, że szlachta gdy król Polski zwołał pospolite ruszenie wolała być pod królem Szwecji Karolem Gustawem. A król polski, podobnie jak polskie wojsko i rząd w 1939, uciekł na Śląsk. Kukliński też uciekł z Polski i wiesz co KGB zrobiła jego synowi i jemu samemu. Zastanów się.
SIARA
SIARA 21.01.2021, 09:26
Zbyszek, ale ty mi tym wpisem zaimponowałeś !!! A tak a propos co KGB zrobiło Kuklińskiemu i jego synowi? Napisz wszystkowiedzący uchodźco.

Pozostałe