Ferie na sportowo z Judo Tigers

  • 14.01.2021, 14:11
  • kad
Ferie na sportowo z Judo Tigers foto: Judo Tigers
Wrocławski klub judo prowadzi treningi online.

KS Judo Tigers na czas ferii zimowych przeniósł swoją działalność do sieci. Treningi judo dla dzieci prowadzone są w serwisie YouTube w formie transmisji na żywo. Dostęp do materiałów jest darmowy. 

Judo Tigers to jeden z największych klubów judo w województwie dolnośląskim. Na co dzień trenuje w nim blisko 700 młodych zawodników i zawodniczek. W związku z sytuacją pandemiczną zajęcia w czasie ferii zimowych zostały przeniesione do świata wirtualnego. Treningi odbywają się w każde środy i piątki od godz. 16:30 na kanale YT wrocławskiego klubu.   

- Aktywność fizyczna jest bardzo ważnym aspektem w rozwoju dzieci. Z tego powodu, na czas zawieszenia zajęć stacjonarnych, zmieniliśmy ich formę, aby zapewnić młodym judokom odpowiednią dawkę ruchu. Korzystamy ze sprawdzonego wiosną ubiegłego roku modelu online. Trenerzy na treningach live wykonują z zawodnikami serię ćwiczeń ogólnorozwojowych z elementami judo. Są one na tyle uniwersalne, że z powodzeniem mogą wykonywać je dzieci, które nie miały wcześniej styczności z tym sportem. – mówi Michał Zamęcki, trener i prezes klubu Judo Tigers.

Zajęcia w formie online będą prowadzone o wyznaczonych porach do końca ferii zimowych, jednak w zależności od sytuacji epidemicznej istnieje możliwość ich przedłużenia o kolejne tygodnie. Osoby, które w danym dniu nie będą uczestniczyć w treningu na żywo mogą obejrzeć go z odtworzenia.  Zapis wszystkich zajęć dostępny jest na kanale YouTube Judo Tigers. Znajdziemy tam również rozmowy z ciekawymi postaciami ze świata judo, poradniki judoki czy gry i zabawy dla dzieci.

kad

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe