Przebite opony w aucie antyaborcyjnym

  • 12.01.2021, 09:48
  • OAI
Przebite opony w aucie antyaborcyjnym
Nie po raz pierwszy...

Po raz kolejny nieznani sprawcy przebili opony w polonezie pro-liferów. Antyaborcyjne auto stoi obecnie na ulicy Lwowskiej, tuż przy skrzyżowaniu z ulicą ks. Sudoła w Oleśnicy.

Zdjęcie nadesłał czytelnik portalu oleśnica24.com.

OAI

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ja się pytam
ja się pytam 14.01.2021, 08:58
Dlaczego to pierdziszewo jest tak zdewociałe i sPisiałe?
Gosia
Gosia 13.01.2021, 23:12
Aborcja to tylko zabieg, taki sam jak wyrwanie zęba czy usunięcie wyrostka robaczkowego. I o co to wielkie halo? Nikogo to przeciez nie boli.
ProAbo
ProAbo 13.01.2021, 22:21
Aborcja byla jest i bedsie robiona niezaleznie od bzdur wypisywanych przez płodofili. W tym samym czasie rzad odmawia refundacji badan przesiewowych na SMA typ I, nie wspoera psychiatrii dzieciecej i onkologii. Ochrona zycia pocsetego konczy sie na modlitwie i haslach
rthn
rthn 13.01.2021, 19:37
A czego się spodziewać po ludziach, którzy są za zabijaniem bezbronnych? Przecież to prymitywy.
ala
ala 14.01.2021, 06:35
Ciekawe komu zależy na osłabieniu społeczeństwa i gospodarki, zamiast pieniądze przeznaczać na rozwój państwa przeznacza się na ratowanie przypadków nie uleczalnych!
A tak szczerze mówiąc to decyzję powinna podejmować kobieta a nie stado starych panien, i bespłodnych feministek
Proabo
Proabo 13.01.2021, 22:19
Aborcja to zabieg medyczny.
Jk
Jk 13.01.2021, 23:12
Polegający na zabiciu osoby ludzkiej
Kot Jolanta
Kot Jolanta 14.01.2021, 08:33
Legalna aborcja prawem człowieka.
Iza
Iza 13.01.2021, 15:43
I to jest mądre podejście? Żałosne zachowanie.. Zero inteligencji
Kamil Drucik
Kamil Drucik 14.01.2021, 08:33
Żałosne jest to co robią ci plodofile
zw-kowalski
zw-kowalski 13.01.2021, 16:18
Ta fundacja ma osobę chorą psychicznie, która nie odpowiada za swoje czyny. Osoba ta jest wykorzystywana do prowokacji. Przeciw tej osobie prokuratura wszystko umarza. Wystarczy dotknąć tej osoby gdy cię atakuje a masz paragraf z nietykalności cielesnej. Polska w pigułce.
zw-kowalski
zw-kowalski 13.01.2021, 09:52
Dziwne podejście rządu, który finansuje tę organizację i lokalnego samorządu. Te plakaty są drastyczne i nie odzwierciedlające prawdy. Kilkanaście lat temu zamknięto czasopismo ZŁY, które też zamieszczało drastyczne sceny i teksty. Ale jak zwykle w Polsce prokościelni mogą więcej i cały czas pod parasolem.
oleśniczanin
oleśniczanin 12.01.2021, 19:01
zawsze znajdzie się jakaś świnia której prawda przeszkadza!
Lucek
Lucek 13.01.2021, 14:23
Jaka prawda jeżeli mają dowody na to że w naszym szpitalu dochodzi do aborcji nielegalnie to niech to zgłoszą do prokuratury
Aborcja na żądanie
Aborcja na żądanie 13.01.2021, 09:09
Problem w tym ze te plakaty nie pokazuja prawdy.
mms
mms 12.01.2021, 15:35
POlityka miłości

Pozostałe