Beata Kempa: Prezydent Biden powinien potępić takie praktyki

  • 09.01.2021, 13:17
  • Źródło: Polskei Radio24, dorzeczy.pl
Beata Kempa: Prezydent Biden powinien potępić takie praktyki
Europosłanka z Sycowa (powiat oleśnicki) oceniła na radiowej antenie, że prezydent-elekt Stanów Zjednoczonych powinien mocniej włączyć się w zażegnanie konfliktu w Waszyngtonie.

W środę zwolennicy Donalda Trumpa wdarli się do siedziby parlamentu USA, gdy ten zajmował się formalnym zatwierdzeniem wyniku wyborów prezydenckich. Zginęło 5 osób, w tym policjant

Wydarzenia w Waszyngtonie skomentowała na antenie Polskiego Radia 24 Beata Kempa.

– To były smutne obrazki z Kapitolu. Jednak Donald Trump apelował o powstrzymywanie przemocy, został też zablokowany w mediach społecznościowych. Joe Biden powinien potępić tego typu praktyki – 

oceniła europosłanka z Sycowa (powiat oleśnicki).

Sycowianka mówiła też o Narodowym Programie Szczepień.

- Jeśli chcemy ograniczyć pandemię, to musi być zaszczepiona w krótkim czasie jak największa populacja. Solidarność na poziomie Unii jest wskazana, oceniam to pozytywnie

– powiedziała.

Każda nowinka medyczna długo się przebija ze swoim dobrodziejstwem, potem staje się standardem. Ludzie mają prawo pytać o szczepionki, trzeba im rzetelnie odpowiadać

– dodała, odnosząc się do problemu dużej nieufności Polaków wobec szczepionek przeciwko COVID-19.

Źródło: Polskei Radio24, dorzeczy.pl

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ina
Ina 12.01.2021, 08:44
Odezwala sie ra co kleczy u rydzyka. Kim ty jestes, zeby pouczas prezydenta usa.
Jolanta Kowalska
Jolanta Kowalska 11.01.2021, 15:00
Legalna i bezpłatna aborcja bez granic, prawem człowieka.
fan beci
fan beci 11.01.2021, 09:08
Oj będzie kwiczenie, jak ten ryjek się odpiłuje od korytka w Brukselce!
chlopak z Albatrosu
chlopak z Albatrosu 11.01.2021, 19:18
Ide ostrzyć pile !
XXX
XXX 10.01.2021, 15:39
https://www.antykorupcja.gov.p…
Wszystko na NIE
Wszystko na NIE 10.01.2021, 11:17
A totalna opozycja już nie wie na czym skoncentrować krytykę rządu.
Koks
Koks 10.01.2021, 11:35
Trefny towar bierzesz zmień dilera !
Miłość widac w oczach
Miłość widac w oczach 10.01.2021, 09:23
Alez ona ma fałszywe spojrzenie i poczucie własnej niemocy i winy !
Ona
Ona 10.01.2021, 09:15
Komentować ta Pani będzie mogła gdy osiągnie wiek,doświadczenie życiowe i dorobek polityczny,a także szacunek jak Pan Prezydent .
pisiolud
pisiolud 09.01.2021, 19:08
Miss piggy becia obrończyni pomarańczowego pajaca...bezcenne!
Czym skorupka.....
Czym skorupka..... 09.01.2021, 18:41
Żałosny komentarz, prowincjonalnej dziewczyny
Beata z Albatrosa
Beata z Albatrosa 09.01.2021, 17:56
Ty kobieto bez krzty honoru nie wtykaj nosa w nie swoje sprawy czyjeś widzisz pod lasem a waszego dziadostwa pod nosemn już nie ? Przecież Duda wyrazil sie jasno że to są sprawy amerykańskie i nic nam do tego dotarło ?
Milot
Milot 09.01.2021, 17:28
Przecież Trump jeszcze dolewał oliwy do ognia i został za to zbanowany...No ale wiadomo - co by się u nas nie działo to "wina Tuska" - w USA do zamieszek doprowadził Trump ale "wina Bidena"
Janusz
Janusz 09.01.2021, 17:12
Panie Beato, proszę przeczytać chwilę wcześniejsze opublikowane tweety lub wpisy na Facebooku. To dopiero po świetnym wystąpieniu Bidena, zreflektował się i coś napomknął. A tak przy okazji, najwyższy przedstawiciel suwerena powiedział, że to wewnętrzna sprawa USA.
niestety
niestety 09.01.2021, 15:13
Pani Beto, wyborach parlamentarnych miał wystartować burmistrz Kołaciński który miał olbrzymie szanse na wygraną!!! Nie wiedzieć z jakiego powodu na liście PiS znalazł się pan Cezary Kempa który gdyby powiedzieć , że nie osiągnął żadnego wyniku, to jakby nic nie powiedzieć. Czy to jest właściwe postępowanie? No i to pani poparcie dla koalicji Bronś-PiS jest szokujące dla Oleśniczan. Powiem szczerze, Oleśniczanie są mocno zniesmaczeni takim obrotem sprawy.
Europosłanka Beata Kempa z Sycowa
Europosłanka Beata Kempa z Sycowa 11.01.2021, 06:56
W następnych wyborach jedynkę na liście PiS otrzyma Pan Jan Bronś ....
SIARA
SIARA 11.01.2021, 13:27
Aleś ty mi teraz zaimponiwała tym wpiaem!!!

Pozostałe