Kto zostanie nowym prezesem Pogoni Oleśnica?

  • 30.12.2020, 09:12
  • ws
Kto zostanie nowym prezesem Pogoni Oleśnica?
Pogoń Oleśnica szuka kandydata na prezesa. Można domniemywać, że właściciel klubu Micha Krej chce na tym stanowisku menadżera, który odciąży go od pracy w klubie.

"Masz doświadczenie w piłce nożnej i szukasz nowych wyzwań w 2021 roku? Masz doświadczenie w zarządzaniu i chcesz poznać realia świata sportowego? Może chcesz zaangażować się z pasją w pracę na rzecz dzieci i młodzieży? Oferta pracy na stanowisku: Prezes Zarządu MKS Pogoń Oleśnica. Miejsce pracy: Oleśnica" - ogłoszenie tej treści zamieścił na portalu społecznościowym MKS Pogoń Oleśnica.

Do zadań prezesa ma należeć rekrutacja trenerów i organizacja pracy sztabu szkoleniowego, organizacja rocznego procesu treningowego, grafiku treningów oraz terminarza meczów ligowych i sparingowych, negocjacje w sprawie umów transferowych, prowadzenie księgowości klubu, kadr oraz pozyskiwanie dotacji, a także prowadzenie polityki informacyjnej klubu oraz mediów społecznościowych.

Nowy prezes powinien mieć wykształcenie średnie lub wyższe/studia podyplomowe (sport, zarządzanie, prawo, administracja, księgowość, finanse).

MKS oferuje "możliwość pracy i rozwoju w najstarszym klubie piłkarskim na Dolnym Śląsku". Umowa o pracę ma dotyczyć minimum 1/8 etatu (do negocjacji). Pracodawca nie wyklucza też umowy-zlecenia, a nawet wolontariatu. Proponuje wynagrodzenie minimalne 350 zł brutto (do negocjacji). Na CV z preferowanym wymiarem zatrudnienia oraz oczekiwanym wynagrodzeniem minimalnym klub czeka do 7 stycznia 2021 roku.

ws

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

grajek
grajek 11.01.2021, 23:40
Tak grałem z Grzesiem i faktycznie, dla niego zawsze liczyła się tylko kasa.
oldboj
oldboj 10.01.2021, 16:29
Na byłego prezesa pogoni Syców to nas nie stać! koleś musi mieć pełne kieszenie...

Pozostałe