Canorus w sali obrad

  • 29.12.2018, 12:36 (aktualizacja 29.12.2018 12:41)
Canorus w sali obrad K.Dziedzic
Chór Oleśnickiego Uniwersytetu III Wieku wystąpił przed rozpoczęciem III sesji Rady Miasta Oleśnicy.

Nim formalnie rozpoczęła się III sesja Rady Miasta Oleśnicy w piątek 28 grudnia, zebranym w sali obrad zaprezentował się chór Canorus. Dyrygent Iwona Wróbel przygotowała krótki program kolędowy. Podkład instrumentalny puszczano z odtwarzacza.

Po występie prezes OUTW Zuzanna Szponarska wręczyła radnym świątecznie przybrane jabłka.

_

Zdjęcia (11)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Jan
Jan 2.01.2019, 09:20
Jaro kim ty jesteś - typowym zerem umiejącym tylko krytykować a co ty potrafisz ?
.
. 1.01.2019, 15:20
śpiewac każdy może...
Jaro
Jaro 1.01.2019, 15:11
Klasa tego zespołu to 0 jedynr co można pochwalić to zaangażowanie. Ale wykonanie to dno
Ania
Ania 31.12.2018, 08:44
Kukłami są tu wszystkie osoby, które tylko umieją krytykować osoby chcące coś jeszcze robić w tym wieku. Moja babcia nie siedzi w domu tylko jeszcze w tym wieku jest aktywna lubi komuś pomagać a nie narzekać.
WSTYD
WSTYD 31.12.2018, 05:53
Zaczadzeni bulgotem spoconego nieomylnego dyktatora Bronsia! KUKŁY!
Jan
Jan 30.12.2018, 23:38
Moja Oleśnica nie działa ! To taka sama tuba propagandowa jak ten chór !
on
on 30.12.2018, 23:34
Bojówki Jana B
nie mam wątpliwości
nie mam wątpliwości 30.12.2018, 11:43
To wina m.in. tych starszych osób że nieomylny wygrał wybory. One również ponoszą odpowiedzialność za to co w tej chwili dzieje się w Oleśnicy.
czy nie?
czy nie? 30.12.2018, 11:15
Babcie dobrze dreptały agitując za Nieomylnym. Wtedy nogi nie bolały? Teraz po wyczynach spoconego pewnie im wstyd?
dziadek
dziadek 30.12.2018, 00:54
Widać jak zakuta pała (Juniwerek V wieku) w poglądach bezsilnego .... reaguje na czyjejś umiejętności a sama tylko potrafi krytykować tak jak jego koledzy a nic nie potrafi robić tylko wyć z zazdrości - pokaż co umiesz, na pewno nic, tylko krytykować !
edi
edi 30.12.2018, 08:23
Dziadku, trochę kultury. Szefowa UIIIW, badź co bądź osoba publiczna, nie powinna publicznie tak żarliwie nawoływać do głosowania na Bronsia. I stąd spadła krytyka na nią i na chór.
Juniwerek V wieku
Juniwerek V wieku 29.12.2018, 18:46
MOherowe beretki nieomylnego gbura, jako nadworny chór będzie teraz wył przed rozpoczęciem każdej sesji RM...

Pozostałe

Redakcja Oleśnica24.com

Olpress s.c. 56-400 Oleśnica, ul. Młynarska 4B - zobacz szczegóły

Redaktor naczelny: Krzysztof Dziedzic - [email protected] | tel. +48 601 785 165