DYREKTOR DOSTAŁ TRZY ZARZUTY SEKSUALNEGO MOLESTOWANIA. I JESZCZE DWA INNE!

  • 14.12.2020, 12:29
  • Źródło: Panorama Oleśnicka
DYREKTOR DOSTAŁ TRZY ZARZUTY SEKSUALNEGO MOLESTOWANIA. I JESZCZE DWA INNE! pixabay.com
Co nowego jutro w "Panoramie Oleśnickiej"? Do poczytania między innymi:

TYLKO W PANORAMIE TRZY ZARZUTY SEKSUALNEGO MOLESTOWANIA DLA DYREKTORA!
Prokuratura Rejonowa w Oleśnicy dała wiarę zeznaniom nauczycielki. Dyrektor ma już postawione zarzuty. Jest ich łącznie pięć. Czego dotyczą? Czy podejrzany przyznał się do winy?

TYLKO W PANORAMIE  DYREKTOR MOPS WSADZIŁ BURMISTRZA OLEŚNICY NA MINĘ!
"Panorama" ujawnia kolejne bulwersujące fakty w sprawie umowy zawartej przez MOPS Oleśnica ze Służbami Ratowniczymi. "Ta oferta powinna trafić do kosza!" - ocenia "Oleśnicka".

KODY PROMOCYJNE - DOBRY POMYSŁ
Oleśnica powinna iść z duchem czasu i wcielić ten pomysł w życie.

TYLKO W PANORAMIE DO CZEGO BYŁA POTRZEBNA SIEDZIBA PCK?
Najpierw mówiono, że nie spełnia wymagań przeciwpożarowych. Potem miała być na archiwum MOPS. Teraz jest nowa wersja...

TYLKO W PANORAMIE GDYBY NIE WALKA, PRZEDSZKOLE BY UPADŁO
Władze przyznały, że dotacja się należała. Wypłaciły ją z odsetkami. Rozżaleni właściciele przedszkola uważają, że gdyby nie ich walka o te pieniądze, placówka by upadła.

TYLKO W PANORAMIE  CO ZE SKARGĄ NA RADNYCH?
Służby Ratownicze wciąż ścigają radnych, którzy zdemaskowali ich ogrzewalnię. Co na to Komisja Skarg Rady Miasta Oleśnicy?

PRZEJŚĆ NIE BĘDZIE
Sekcja Dróg Miejskich negatywnie odpowiada na postulat radnego Jana Mandata.

TYLKO W PANORAMIE ATOL, CZY TO SIĘ OPŁACA?
A może lepiej zamknąć kompleks, bo wtedy straty byłyby mniejsze i może nie trzeba byłoby zwalniać pracowników? Co na to prezes?

TYLKO W PANORAMIE CZY RADNI POMOGĄ MIESZKAŃCOM W SPRAWIE SUSZARNI?
"Panorama" ujawniła skargę mieszkańców na suszarnie i magazyny zbożowe na Krzywoustego. Co na to radni miejscy?

TYLKO W PANORAMIE EMOCJONUJĄCE 12 MINUT
"Panorama" relacjonuje przebieg emocjonującego przetargu na działkę, sprzedaną za 2,2 miliona złotych. Czy nabywca przepłacił? Znawca rynku uważa, że tak...

TYLKO W PANORAMIE ZBRODNIA NA SPALICACH
Tak wielu mieszkańców określa wycinkę drzew pod obwodnicę.

KONIEC DMUCHAW DO LIŚCI?
Radny KO postuluje, aby zająć się dmuchawami do liści. W wielu miastach ich używanie jest zabronione.

TYLKO W PANORAMIE SENIOR ZAPŁACI WIĘCEJ
Oleśnica Razem krytykuje władze za dwukrotną podwyżkę ceny usług opiekuńczych dla seniorów. MOPS tłumaczy, że dotknie ona tylko najzamożniejszych, a dla reszty będą ulgi.

TYLKO W PANORAMIE ZASZCZEPIĘ SIĘ PIERWSZY!
...deklaruje 92-letni mieszkaniec Oleśnicy.

100 ZDARZEŃ MNIEJ
Komendant powiatowy straży pożarnej ocenia, że obecny rok jest spokojniejszy od poprzedniego.

TYLKO W PANORAMIE PARKINGOWA SYPIALNIA
Kolejny wrak zamienił się w legowisko dla bezdomnych. Wolą go od ogrzewalni?

TYLKO W PANORAMIE CO POWIE RADA MIASTA O STRAJKU KOBIET?
Tak jak ujawniła wcześniej "Oleśnicka" - samorząd przyjmie stanowisko autorstwa ORS, czyli dawnego klubu Bronsia, a nie Koalicji Obywatelskiej. To drugie było zdecydowanie mocniejsze.

NAGRODA ZOSTAJE U KARDYNAŁA
Tak jak prognozowała "Panorama" Rada Miasta Nagrody kapłanowi nie odbierze. Dlaczego?

TYLKO W PANORAMIE RATUJMY PLATANA!
To okazałe drzewo czeka na pomoc!

TYLKO W PANORAMIE RZĄD WSPOMAGA SAMORZĄDY PiS?
"Panorama" sprawdza, czy słowa wicemarszałka Sejmu o tym, że rządowe dotacje trafiają tylko do samorządów, w których rządzi PiS, są prawdziwe w odniesieniu do gmin powiatu oleśnickiego.

RADNY KO KRYTYKUJE BURMISTRZA
"Gdy skumplował się z PiS-em, stał się cieniem samego siebie" - ocenia radny z klubu Koalicji Obywatelskiej w Radzie Miasta Oleśnicy.

PANORAMA SYCOWA
Klęska organizatorów referendów, czyli Syców w referenda nie umie. O spektakularnej klapie wypowiadają się burmistrz, przewodniczący Rady Miejskiej i sycowianie.
Czterdziestolatek, czyli auto OSP
Wczoraj pocztowcy, dzisiaj aktywiści
Chodnik dla szczodrowian
Dyplom za książkę
Szare Szeregi do przebudowy

BIERUTÓW
Trudny, ale i dobry - podsumowanie roku pracy lokalnego samorządu
Ta eksplozja wstrząsnęła miastem

Źródło: Panorama Oleśnicka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (29)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ciekawy
ciekawy 16.12.2020, 09:28
Czy miękiszon Herr Christo już doniósł na nas do zbysia zero?
Joanna
Joanna 16.12.2020, 09:09
Bronś musi odejść
Psychiatra
Psychiatra 16.12.2020, 10:12
Joanna zmień dilera !
Psychiatra
Psychiatra 16.12.2020, 10:45
Psychiatra czekam na Ciebie. Wizyta gratis.
Czytelnik
Czytelnik 15.12.2020, 18:51
Panoramę się czyta i się wie.
o rzesz ty petunia
o rzesz ty petunia 15.12.2020, 18:40
Krzysztofie masz rację, niestety bublowate pomniki które postawił Bronś będą się nam odbijać czkawką przez dziesięciolecia, dopóki ktoś ich nie zburzy i postawi wreszcie coś, co będzie spełniać wymogi i odpowiednią rolę. Przez brak wyobraźni oleśnickich decydentów nasze miasto straciło po wielokroć niepowtarzalną szanse na promocję i sukces, tak było kiedy przedstawiciele World Games stwierdzili, że w Oleśnicy nie mają czego szukać, bo z tą beznadziejną bazą sportową NIE DA SIĘ NIC ZROBIĆ!!! Kto jest temu winien? Wszyscy doskonale wiedzą, ale humor tego pana nie opuszcza, nie wiedzieć dlaczego?
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 15.12.2020, 18:08
Przy temacie "Atol" polecam: https://mojaolesnica.pl/40631,…
Joanna
Joanna 15.12.2020, 12:53
Bronś musi odejść
Urolog
Urolog 15.12.2020, 13:21
do Joanna Dalej sie moczysz idz w końcu do specjalisty !
Psychiatra
Psychiatra 16.12.2020, 09:18
Urolog musisz bardzo cierpieć, codziennie skacząc z poziomu swoich ambicji, na poziom swojego intelektu.
Oels
Oels 16.12.2020, 09:29
Wszystko mu się miesza, to zwykła uryna, przypadek kliniczny.
Gratulacje
Gratulacje 15.12.2020, 11:13
Jestem po lekturze i zachęcam do czytania. Najlepsze media w powiecie.
a
a 15.12.2020, 10:19
Zdumiewiające jak reszta lokalnych mediów zakłamuje rzeczywistość . Tuby propagandowe ratusza to jawna kpina z mieszkańców.
Oels
Oels 16.12.2020, 08:56
Bo to medialna gnojowica nurtu ściekowego MilicjiObywatelskiej.
.
. 15.12.2020, 22:04
Śmieciowe media nurtu ściekowego.
Ochotniczy Redaktor MO
Ochotniczy Redaktor MO 15.12.2020, 14:53
Petunia non olet !!!!
Szok
Szok 15.12.2020, 08:50
Warta was czytać! Przynajmniej wiemy co się naprawdę dzieje w mieście.
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 15.12.2020, 00:37
"ATOL, CZY TO SIĘ OPŁACA?" Wielokrotnie zwracałem uwagę, przekazywałem analizy, symulacje przychodów kompletnego kompleksu. Kompletnego, czyli z obiektem o charakterze hotelowo-konferencyjno-gastronomicznym. Gdyby Atol był kompletnym kompleksem - nie byłoby problemów finansowych i konieczności milionowych dotacji każdego roku. Niestety, na te argumenty był głuchy Jan Bronś już w fazie projektowania. Gdy inni zwracali jemu uwagę na konieczność budowy ośrodka łącznie z hotelem, ten ich zbywał, ignorował. I powstał budowalny bubel, będący ciężarem. Do tego sportowo wyjałowiono otoczenie, wylewając asfaltową jezdnię wokół stawów. Gdy pojawił się Michał Kołaciński - mógł naprawić kardynalny błąd Jana Bronsia. Nie uczynił tego. Wolał wydać dziesiątki milionów na "stary szpital". To, co poszło w "stary szpital" uratowałoby oleśnicki kompleks rekreacyjno-sportowy. Wystarczy spojrzeć na Twardogórę. Ośrodek tętni życiem i zdobywa atrakcyjnych partnerów. Ba, mają hotel i mają halę z pełnym prawem do organizowania meczy piłki siatkowej w obsadzie międzynarodowym. Oleśnica tego nie ma. Ma basen, ale niestety ułomny. Wiesław Kiryk, gdy żył, mówił Janowi Bronsiowi co należy i jak budować, lecz ten go wyśmiewał. Cóż, Jan Bronś sam nie wypełniłby Oleśnicy tymi bublami, które obciążają oleśnicki budżet i teraz głowią się nad tym, co z nimi zrobić. Tak, sam tego by nie uczynił, gdyby nie równie bezmyślni, krótkowzroczni radni, którzy na to pozwolili. Obwiniam także lokalne media, które były bierne wówczas, gdy należało wytykać błędy.
I. Daszyński
I. Daszyński 15.12.2020, 08:05

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 15.12.2020, 18:04
Autor powyższego wpisu naruszył uczucia religijne, które są dobrem osobistym w rozumieniu art. 23 k.c., a zatem ich naruszenie, czy też zagrożenie, powoduje możliwość skorzystania z instrumentów prawnych zawartych w art. 24 k.c. Osoba pokrzywdzona może także w takim przypadku dochodzić zadośćuczynienia za doznaną szkodę niemajątkową, czyli krzywdę (art. 448 k.c.). Administrator jest prawnie zobowiązany do czynności, które powinien wykonać.
Ulotka gratis, a potem się zobaczy
Ulotka gratis, a potem się zobaczy 14.12.2020, 21:22
Januszek z Tomeczkiem się znają od lat
Westa
Westa 18.12.2020, 07:32
Pamiętam jak Janusz był agentem Westy. I jak był niezadowolony bo nie dopuścili go do likwidacji szkód. A on zazdrościł im kręcenia lodów.
Drukował , drukował
Drukował , drukował 14.12.2020, 21:18
Czy pewien Pan wieczny derektor nie drukował ulotek wyborczych w firmie, którą tak teraz dzielnie wspiera?
proszę państwa
proszę państwa 14.12.2020, 22:24
Mój mąż jest z zawodu dyrektorem.
Ala
Ala 14.12.2020, 19:58
To kto w tym MOPSie zarządza? Burmistrza na minę? On jest pracodawcą ? Tak?
Oleśniczanka Anka
Oleśniczanka Anka 14.12.2020, 19:50
Panorama jak zwykle interesująca.
Rattatuj
Rattatuj 14.12.2020, 18:20
No no z tym MOPSEM niezły KLOPS
Tymek