Uwaga czytelnicy - są nowe kody

  • 28.12.2018, 11:24
  • OAI
Uwaga czytelnicy - są nowe kody
Legimi w 2019 – nowe kody dostępu dla Czytelników e-booków

Biblioteka i Forum Kultury w Oleśnicy informuje Czytelników korzystających z platformy Legimi, że z końcem roku 2018 tracą ważność dotychczasowe  kody dostępu. Od 3 stycznia BiFK zaprasza do oddziałów bibliotecznych po nowe kody dostępu do platformy.

Biblioteka i Forum Kultury współpracuje z platformą Legimi od stycznia 2017 roku. Czytelnicy posiadający kod mają dostęp do 25 tysięcy e-booków, w tym do wielu nowości i bestsellerów, ale i starszych tytułów – z beletrystyki, literatury faktu i innych popularnych kategorii.

Zasady korzystania:
- wypożyczanie e-booków jest darmowe

- dostęp do e-booków może otrzymać każdy zarejestrowany w naszej bibliotece czytelnik po otrzymaniu specjalnego kodu (w tym celu od 3.01.2019 r. trzeba udać się do naszych placówek - Biblioteki Centralnej BiFK przy ul. Reja 10 lub Biblioteki „Pod Pegazem” przy ul. Kleeberga 4)

- kod należy aktywować, rejestrując się na bezpłatne konto Legimi na stronie http://www.legimi.com/dbpw/

- można wypożyczyć dowolną ilość książek

- urządzenie do odczytania e-booka musi mieć system operacyjny, dla którego dostępna jest aplikacja Legimi: iOS (iPhone, iPad), Android, Windows Phone, Windows 8 i 10, Kindle; każdy czytelnik może czytać w chmurze jednocześnie na 2 urządzeniach

- po pobraniu e-booki można czytać również offline; jeżeli czytelnik pozostaje offline przez 7 dni, otrzymuje powiadomienie o konieczności połączenia się z internetem w celu aktualizacji statusu swojego konta w Legimi.

OAI

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe