KTO ZAPŁACI ZA DONOS NA SEKRETARZA?

  • 07.12.2020, 21:01
  • Źródło: Panorama Oleśnicka
KTO ZAPŁACI ZA DONOS NA SEKRETARZA?
Jutro nowe wydanie "Panoramy Oleśnickiej". W numerze między innymi:

TYLKO W PANORAMIE ZEMSTA NA DYREKTORCE?
Służby Ratownicze nie ustają w atakach na radnych, którzy zdemaskowali pseudoogrzewalnię. Czy stanowiskiem zapłaci dyrektor PCPR?

"LISTA HAŃBY" I LISTA WSPARCIA
Organizatorki manifestacji w Oleśnicy nie odpuszczają oleśnickim radnym, informują o przesłuchaniach na policji i wsparciu, które otrzymują.

TYLKO W PANORAMIE HAŁAS I ZANIECZYSZCZENIA
Mieszkańcy wnieśli skargę do władz miasta na działalność suszarni i magazynu zboża w Krzywoustego.

PO NAPADZIE W OLEŚNICY ODJECHALI... TAKSÓWKĄ
Kim byli sprawcy napadu? Jak się zachowywali? Co ukradli? Czy znaleziono przy nich narkotyki? Co ich łączy? Jakie mają zarzuty?

TYLKO W PANORAMIE GMINY RUSZYŁY NA RATUNEK SPÓŁCE W OLSZOWEJ
Co ustalono na nadzwyczajnym walnym zebraniu udziałowców w Olszowej? Ile poszczególne gminy dołożą do spółki?

SIEDLECKI DO CHRZANOWSKIEGO: LUBIĘ CIĘ, ALE NIE KOMPROMITUJ SIĘ JESZCZE BARDZIEJ...
Przewodniczący Rady Miasta Oleśnicy w sprawie sesji trwającej 17 godzin nie ma sobie nic do zarzucenia... Radny KO ostro go punktuje

TYLKO W PANORAMIE PRZYWITALI SIĘ Z SUMEM MIKOŁAJEM
Panorama asystowała przy odłowie karpi i innych ryb w gospodarstwie w Cieślach.

JESZCZE 350 TON AZBESTU JEST W MIEŚCIE!
Niestety, od 2 lata recyklingowi nie poddano nawet kilograma trującego materiału.

TYLKO W PANORAMIE KTO ZAPŁACI ZA DONOS NA SEKRETARZA?
Radny opozycji pyta o donos na eks-sekretarza Zbigniewa Rybaka i konsekwencje tego, że został on zmiażdżony przez prokuraturę i sąd.

TYLKO W PANORAMIE MEDALIONY DO WYMIANY?!
Nowy medalion na Kolumnie Złotych Godów powinien zostać wymieniony - uważa znawca historii Oleśnicy.

JAK ZAGOSPODARUJĄ KWADRATY?
Miasto chce nowego planu zagospodarowania Kwadratów na Zielonych Ogrodach. Co planuje?

TYLKO W PANORAMIE BIELAŃSKI DRĄŻY MIKOŁAJCZYKA
"Dlaczego usunięto dobrą i równą kostkę drogową?" - docieka radny opozycji.

ILE MIASTO DOŁOŻY DO FOTOWOLTAIKI?
Gorąca dyskusja na sesji Rady Miasta. Czy dotacja w wysokości 2.500 zł do instalacji, która kosztuje 25.000 zł, zachęci oleśniczan do jej montowania?

TYLKO W PANORAMIE BĘDZIE ULICA SUFRAŻYSTKI?
Czy życiowa partnerka Marii Konopnickiej będzie miała ulicę w Oleśnicy?

CO SIĘ DZIEJE W SZPITALU?
Radni powiatu dyskutują: Po co zatrudniono rzecznika? Czemu zwolniono kierownika Pogotowia? "Ludzie umierają w karetkach pogotowia" - twierdzi radny opozycji.

TYLKO W PANORAMIE SKARGA NA BURMISTRZA, CZYLI FATALNY SYGNAŁ DLA OLEŚNICZAN
Radnym, a tym samym mieszkańcom, będzie wolno coraz mniej. Czy sąd będzie tego samego zdania?

DRZEWO KONTRA DRZEWA
Radny Bronsia zaatakował radnych opozycji o przebieg obwodnicy wschodniej i wycinkę drzew pod te inwestycję.

TYLKO W PANORAMIE W KOLEJCE NA MROZIE
Czy w kolejce do diabetologa i kardiologa pacjenci muszą stać na mrozie?

TYLKO W PANORAMIE SESJA MOŻE TRWAĆ 30 MINUT
Sesja Rady Gminy trwała 30 minut. Można? Można! - mówi Panoramie jeden z samorządowców.

PANORAMA SYCOWA
Najtańsza gmina - jakie podatki płacą sycowianie?
A kiedyś tętnił życiem - tak upadał dworzec PKP
Pulsyksometry od Aglomeracji - seniorzy się ucieszą
Ostatnia inwestycja - oczywiście ostatnia w tym roku
Centrum Kultury - historia, wspomnienia i perspektywy
Czy uzbierali podpisy - czy referendum się odbędzie?

 

Źródło: Panorama Oleśnicka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (58)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Joanna
Joanna 14.12.2020, 08:22
Bronś musi odejść
Abakumow
Abakumow 14.12.2020, 09:32
Joanna i ty też ale wpierw zmień nocnego pampersa bo capisz !
Zgaduj Zgadula
Zgaduj Zgadula 12.12.2020, 18:01
Czy TW Anna mieszka na Klonowej?
w pis_du
w pis_du 10.12.2020, 09:16
Gabryś ty potomku podwarsiawskich szabrowników i sekciarzu radyjo-maryjny!
.
. 10.12.2020, 08:14
Jeżeli to kłamstwo co napisałem o TW Anna proszę zgłosić komentarz, może Redakcja go wy***? Szczerze? Wątpię.
Bezcenne
Bezcenne 10.12.2020, 00:33
Chamskie wpisy parakatolickiego oszołoma Gabrysia!
"...."
"...." 10.12.2020, 07:47
Alfa- Omega Wczoraj, 23:45
Motto: „I ty za młodu niedorżnięta megiero, co masz taki tupet, że szczujesz na mnie swe szczenięta...”

Julian Tuwim

Jak się kreuje "autorytety moralne" na portalu Milicji Obywatelskiej??? „Bierze się do tego celu , starego pryka z mięsistym nosem. Starego pryka, jak TW "Anna". Sadza się go na fotelu, daje kompa i pozwala mu się na to by bluźnił na katolików i Kościół. oraz poważane osoby w Oleśnicy! ..” A, że siedzi wysoko to widać jego małość! Oraz widać głupotę zleceniodawcy?!
tw. Balbina
tw. Balbina 10.12.2020, 08:57
Nie zły z ciebie dojny sygnalista !
Alfa-Omega
Alfa-Omega 10.12.2020, 09:07
Niezła z TW "Anny" megiera!

megiera - z ukrainy: відьма, potocznie pogardliwie: kobieta stara, brzydka, kłótliwa
proszę zwrócić uwagę na zapis ві-дь-ма gdzie zapis дь ma specyficzną wymowę miękkiego "-d", inaczej górne -d,
megiera/megera - mitologia grecka: bogini zawiści, zemsty i zdrady zrodzona z krwi boga nieba
Forum
Forum 09.12.2020, 17:57
Panie Kaleciński oczernianie człowieka jest naganne zarówno z punktu widzenia ateistów jak i katolików. Takie obrzydliwe postępowanie nie mieści się w żadnych kategoriach moralnych. Sądzę, że z Pana punktu widzenia, Bronś w celu utrzymania się przy władzy, zawierając sojusz z PIS stracił swoją wiarygodność. Czytelnicy oczekują w tej sprawie jednoznacznego stanowisk.
"..."
"..." 10.12.2020, 00:06
O Rety!!dzisiaj o 00:04Brykwczoraj o 23:51Polska jest z papieru toaletowego?!!" pisze TW "Anna"?! Jeśli tak, to można wnioskować, że TW "Anna" pierd.... Polskę?! A, że to Stary Pryk to idzie to mu bardzo ch....owo?!
...,
..., 10.12.2020, 08:50
TW "Anna" widzi Polskę jako papier toaletowy! Czyli s..a na Polskę! |Ostatnio ma zatwardzenia i dlatego idzie mu to ch....wo?!
Tylko z dykty
Tylko z dykty 10.12.2020, 08:50
do".." To że normalni pisza prawde to cie was ubodło ? a gdzie słowa waszego pana " Weto albo śmierc" czekam z utesknieniem na to drugie spełnienie z filcowani gieroju !
"...,"
"...," 10.12.2020, 08:58
TW "Anno" Tylko Ty i zleceniodawca widzi w Twoich działaniach normalność! Sfilcowany agencie!
.
. 09.12.2020, 16:43
Prawda , że Oleśnica jest na dnie? Były sprzedawczyk, donosiciel ,szpicel TW "Anna" poucza internautów. Szambo nie perfumeria.
Alfa- Omega
Alfa- Omega 09.12.2020, 23:45
Motto: „I ty za młodu niedorżnięta megiero, co masz taki tupet, że szczujesz na mnie swe szczenięta...”

Julian Tuwim

Jak się kreuje "autorytety moralne" na portalu Milicji Obywatelskiej??? „Bierze się do tego celu , starego pryka z mięsistym nosem. Starego pryka, jak TW "Anna". Sadza się go na fotelu, daje kompa i pozwala mu się na to by bluźnił na katolików i Kościół. oraz poważane osoby ..” A, że siedzi wysoko to widać jego małość! Oraz widać głupotę zleceniodawcy?!
Mosze
Mosze 10.12.2020, 08:55
Alfa Omega-lubujesz sie w zydowskich wypocinach ?
Alfa- Omega
Alfa- Omega 10.12.2020, 09:00
Masz urojenia Mięsisty Nosie!
zośka
zośka 09.12.2020, 20:12
Gratulacje "." ! Edmundowicz poruszony i dotknięty do żywego - faktem jest, że prawda boli najbardziej :-)

na kolana
na kolana 10.12.2020, 08:53
do zoska zmien pampersa bo capisz dojnymi !
ucho
ucho 09.12.2020, 18:33
@ . - jesteś jednym zasmarkanym ***em. Cuchnie od ciebie strachem. Podpisz się gnoju z zapadłej dziury
Conefał
Conefał 09.12.2020, 17:45
Ty " . " Panu E.Kalecińskiemu do pięt nie dorastasz i to cie denuncjatorze i sygnalisto z urzedu boli ! Jeszcze sie doigrasz
.
. 09.12.2020, 14:07
Edmundowiczu, ale to nie temat o waszych fobiach, choć po trosze dotyczy nienawiści, kłamstwa i.t.p. Temat tyczy się obrzydlistwa które Bronś zrobił panu sekretarzowi Rybakowi zwalniając go dyscyplinarnie bezpodstawnie jak oceniła Prokuratura i Sąd, do tego opłaca swoja prywatną wojnę z panem Zbigniewem z waszych podatków, choć zdaje się , że wy nie bardzo rozumiecie w czym rzecz pisząc o rzeczach poza kontekstem.
zw-kowalski
zw-kowalski 09.12.2020, 20:23
Mylisz się. Prokuratura nie oceniała czy został zwolniony z naruszeniem prawa. Prokuratura stwierdziła, że sekretarz nie popełnił czynu zabronionego. A sąd oddalił zażalenie miasta na postanowienie prokuratury.
Cwaniak w Polsce
Cwaniak w Polsce 09.12.2020, 23:21
Oddziały intensywnej terapii w Sztokholmie z powodu dużej liczby pacjentów z Covid-19 są zapełnione niemal w 100 proc. W środę dostępnych było jedynie 8 na 159 łóżek z respiratorami. Władze regionu zwróciły się do rządu o pomoc.
wakacje w pandemii
wakacje w pandemii 10.12.2020, 01:36
hahaha. On cieszy się teraz tropikami. Wygrzewa pod palmami. Pływa wśród raf koralowych i poddaje się delikatnym dłoniom masażystek.
Edmund Kaleciński
Edmund Kaleciński 09.12.2020, 16:51
kropka jesteś tylko kropką - Zbigniewa Rybaka znam bardzo dobrze. I Bronsia Jana też. Wielokrotnie na forach wyrażałem swoją negatywną ocenę tego zdarzenia. Od początku nie wierzyłem w zarzuty, bo uznałem je za bardzo wątpliwe. Spodziewałem się ostatecznego zachowania Prokuratury i Sądu. Po co wtrącacie się anonimowo w całą tę sprawę udając "przyjaciół" albo współczujących. Zbyszek jak słyszę i widzę zachowuje się "tak jak trzeba".
""Niech pochwalone będą wątpliwości" (B.Brecht).
niestety
niestety 09.12.2020, 14:32
Tak jak piszesz, oleśnicki samorząd jest na dnie, do tego jest społeczne przyzwolenie na podobne działanie burmistrza, nie wspominając o najbliższych współpracownikach Bronsia, którzy to wszystko widzą i rozumieją, bo idiotami nie są? To znaczy, że Oleśniczanie już pogodzili się z tym i nic się nie zmieni w najbliższym czasie, będziemy tkwić w najczarniejszym okresie w najnowszej historii Oleśnicy jeszcze długo.
Taką mamy demokrację
Taką mamy demokrację 09.12.2020, 06:38
Nieomylny może zatrudnić 5 adwokatów na koszt podatnika i nikt mu nie podskoczy.
uprzejmie donoszę
uprzejmie donoszę 08.12.2020, 20:33
Najlepszym 'donosicielem' w tym pierdziszewie jest nasz Herr Christo!
zw-kowalski
zw-kowalski 09.12.2020, 09:12
Sprzeciw. Na mnie zawiadomienie złożyli 20 lat temu burmistrz, marszałek Burmistrza, skarbnik, sekretarz, radca prawna oraz wszyscy naczelnicy wydziałów. Prokurator Bylicka wysmarowała akt oskarżenia. Do tej pory nie zostałem przez nich przeproszony. Polska i chrześcijańska norma ?
Edmund Kaleciński
Edmund Kaleciński 09.12.2020, 11:34
Panie Zbyszku, to jest katolicko-polska norma. To katolictwo - kościelna sekta (mafia), a chrześcijaństwo to religia. Obie mają krwawe i zbrodnicze korzenie.
"Przez osiemnaście wieków płynie rzeka krwi, a na jej brzegach mieszka chrześcijaństwo" - pisał w XVIII wieku Ludwig Boerne, niemiecki filozof i pisarz (1786–1837).
I to nazywamy dziejami zbawienia!!!
zw-kowalski
zw-kowalski 09.12.2020, 12:31
Panie Edmundzie. To dla mnie oczywiste. Ale gdyby Pan był w grocie narodzenia Chrystusa i w Grobie Pańskim to uważnie obserwując zobaczyłby Pan jak te odłamy Chrześcijaństwa ze sobą walczą. Jak mowa nienawiści między nimi. Spory o każdy centymetr i każdą minutę przydzieloną poszczególnemu wyznaniu.
Edmund Kaleciński
Edmund Kaleciński 09.12.2020, 13:48
Historia religii dowodzi, że one są zrodzone z kłamstwa, nienawiści, zbrodni, podłości i innych najgorszych instynktów człowieczych. A w Polsce tego szamba jest wystarczająco, po szyję. To kościelny biznes, a głównym mentalnym składnikiem tego stanu jest ludzka ciemnota.
Kościelni zbrodniarze przebrani w kolorowe zeszmacenie zachowują się bezkarnie. Przykładów w Polsce nie brakuje. Gwałcą nam dzieci w dalszym ciągu, dzięki postawie polskiego "świętego ojca świętego JP2", a ludziska lgną do tej bandyterki na kolanach, w świątyniach, w których nie ma żadnego Boga. O czym w Biblii napisano. "Marność nad marnościami..." (Kohelet).
zośka
zośka 09.12.2020, 14:37
Uwaga : zagadka ! Kto to powiedział : " Chrześcijaństwo jest najgorszym nawrotem ciemnoty, jaki ludzkość kiedykolwiek przeżyła". Nie będę trzymać w niepewności : Adolf Hitler. Gratuluję towarzystwa Panie Edmundzie :-)
zw-kowalski
zw-kowalski 09.12.2020, 20:21
A żołnierze Wehrmachtu mieli na pasach "Gott mit uns".
Edmund Kaleciński
Edmund Kaleciński 09.12.2020, 16:35
@zośko - nie wybieraj mi towarzystwa, tylko się doucz. A tak na prawdę, to jest judeochrześcijaństwo. Np. poczytaj "Kryminalną historię chrześcijaństwa" Karlheinza Deschnera. Tego jest 10 tomów, po czterysta stron. Albo przemyśl słowa wielkiego polskiego uczonego prof. Tadeusza Kotarbińskiego, znanego w świecie filozofa: "W obliczu ogromu zła na świecie, byłoby bluźnierstwem posądzać Boga o istnienie". O, takie towarzystwo jakbyś mi proponowała, to byłoby coś. Ale ja nie oślepiam się autorytetami osób, a zdobywam wiedzę. Takie podejście mi odpowiada. Twoich gratulacji nie przyjmuję, bo są bezmyślne i obraźliwe. Trzymaj się.
:-))
:-)) 08.12.2020, 18:16
Za pocisk do łuku się zabrać, porządek z młotem zrobić
możecie mu......
możecie mu...... 08.12.2020, 16:58
Co mu zrobicie? Nic, to jego prywatne miasto jest więc robi co chce, z miejskimi funduszami też.
My Frajerzy!
My Frajerzy! 08.12.2020, 15:53
Kto zapłaci?
?
? 08.12.2020, 15:05
Szanowna Redakcjo, czekamy z niecierpliwością na tegoroczną Szopkę Noworoczną, tematów są setki, głównych bohaterów na pęczki. Nie mamy wątpliwości kto wystąpi w w roli wilka w owczej skórze, komu przypadnie zaszczytny laur Pinokia, kto z radnych został bohaterem oleśnickiej wersji filmu " Głupi głupszy" a kto przygarnął sakiewkę z judaszowymi srebrnikami? No i którzy z miejskich samorządowców zasługują na miano " Ostatnich sprawiedliwych"?
ehh
ehh 08.12.2020, 14:46
Trudna sytuacja dla Oleśnicy, kompromitująca samorząd lokalny w oczach mieszkańców, nie pozostaje nam nic innego jak trzymać kciuki za pana sekretarza Rybaka i liczyć na to, że pan sekretarz złoży pozew z powództwa cywilnego przeciwko Bronsiowi, wygra go i w ten sposób uwolni Oleśnicę od tego człowieka.
zw-kowalski
zw-kowalski 08.12.2020, 16:53
A nie widzisz kompromitacji sądu ? Kiedy sekretarz został zwolniony ? Kiedy wniósł pozew ? Ile to trwa. Dla mnie niezależnie od rozstrzygnięcia to największa kompromitacja sądu. Sądu w najgorszym sądownictwie w Europie.
Rathaus
Rathaus 08.12.2020, 14:00
Zapłacą Oleśniczanie, powinien utyty spocony.
olesniczanin
olesniczanin 08.12.2020, 13:42
A kto panie redaktorze zapłaci za donos na aktywistki, jak prokuratura umorzy sprawę.
Podatnik
Podatnik 08.12.2020, 13:37
Prywatna wojenka za społeczne pieniądze. Mam nadzieję, że radni, rzecznik dyscypliny finansów publicznych i Rybak dopilnują zwrotu kosztów.
o rzesz ty petunia
o rzesz ty petunia 08.12.2020, 13:19
Chyba nie macie wątpliwości , że za donos na sekretarza zapłacimy my wszyscy, ale nie to jest najśmieszniejsze, tragikomedią sytuacji jest to, że Bronś żyje w przekonaniu o słuszności swojego postepowania. Jest to i dobra i zła wiadomość. Dobra bo burmistrz kompromituje się dokumentnie takim postępowaniem zła, bo dzieje się to od lat i nic z tym nie można zrobić.
skarbnik tej wsi
skarbnik tej wsi 08.12.2020, 18:27
zapłacimy wszyscy - tak, jak wszyscy zapłacili za nowy łącznik ul. Mikołajczyka .....
Machiavelli
Machiavelli 08.12.2020, 13:34
Oszukiwanie innych, żeby oszukać siebie.
zw-kowalski
zw-kowalski 08.12.2020, 13:26
Ciekawe podejście Panoramy. Dwadzieścia lat temu po zawiadomieniu prokuratury i policji przez burmistrza, marszałka Burmistrza, sekretarza, skarbnik , radcy prawnej i wszystkich naczelników wydziałów Panorama na pierwszej stronie napisała "URZĄD ZNIESŁAWIONY". Nie potraktowała tego jako donosu. Gdy zostałem uniewinniony sprostowanie nastąpiło dopiero w 2012 roku małą normalną czcionką w środku. Dziś zawiadomienie Bronsia traktują jako donos a nie zawiadomienie.
Ślubowanie
Ślubowanie 08.12.2020, 12:46
Mamy obraz wierności , a nie rzetelności.
Petent
Petent 08.12.2020, 13:30
Fatalny przykład dla pracowników Urzędu.

Pozostałe