Pięciu nowych funkcjonariuszy w KPP Oleśnica

  • 23.11.2020, 19:46
  • mł. asp. Izablela Michalska, KPP Oleśnica
Pięciu nowych funkcjonariuszy w KPP Oleśnica
19 listopada w Komendzie Powiatowej Policji w Oleśnicy miała miejsce uroczystość ślubowania nowo przyjętych policjantów do służby. Szeregi oleśnickiej Policji zasiliło pięciu funkcjonariuszy.

19 listopada 2020 roku w Komendzie Powiatowej Policji w Oleśnicy zabrzmiały wypowiadane z poczuciem odpowiedzialności słowa roty ślubowania: „Ja obywatel Rzeczypospolitej Polskiej, świadom podejmowanych obowiązków policjanta, ślubuję: służyć wiernie Narodowi, chronić ustanowiony Konstytucją Rzeczypospolitej Polskiej porządek prawny, strzec bezpieczeństwa Państwa i jego obywateli, nawet z narażeniem życia (…)”. Ślubowanie różniło się od tych z wcześniejszych lat, ponieważ przebiegało w reżimie sanitarnym związanym z ogólnoświatową pandemią.

Podczas uroczystości policjantom akty ślubowania wręczył Komendant Powiatowy Policji w Oleśnicy inspektor Robert Froń, który w swoim wystąpieniu gratulował wyboru służby w oleśnickiej komendzie. Mówił o tym, że służba w Policji to zaszczyt, ale też duża odpowiedzialność. Życzył im również satysfakcji z wykonywanych obowiązków oraz powodzenia podczas czekających ich w najbliższym czasie szkoleń.

Służba w Policji cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Nie tylko stabilizacja zatrudnienia oraz wysokie zarobki, bo już niemal 4 tys. złotych netto dla nowo przyjętych funkcjonariuszy, ale również możliwość rozwoju i awansu zachęca do wstąpienia w nasze szeregi. Policjant, to zawód dla ludzi z pasją. Dużo wymagający, ale i dający wiele satysfakcji.

SŁUŻBĘ W POLICJI MOŻE PEŁNIĆ :

  1. obywatel Polski o nieposzlakowanej opinii, który nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe i korzystający z pełni praw publicznych,

  2. posiadający co najmniej średnie wykształcenie,

  3. posiadający zdolność fizyczną i psychiczną do służby w formacjach uzbrojonych, podległych szczególnej dyscyplinie służbowej, której gotów jest się podporządkować.

Zatem wszystkich, którzy chcą się sprawdzić i czują, że Policja to jest właściwe dla nich miejsce zapraszamy w nasze szeregi. Policjant to zawód wyjątkowy i prestiżowy. Kolejny nabór już 30 grudnia tego roku

mł. asp. Izablela Michalska, KPP Oleśnica

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

3
3 24.11.2020, 15:05
Bezkarność zapewniona!
Eden
Eden 24.11.2020, 08:03
Współczuję, cały czas na rozkaz, wykonywać nielogiczne polecenia np. lanie niewinnych kobiet, mandaty za brak maseczek, użeranie się z żulerką, ganianie młodych za picie w parkach.
ale pieprzysz
ale pieprzysz 24.11.2020, 09:41
Niewinnych? Ha ha ha!
nauczyciel
nauczyciel 23.11.2020, 22:41
Do ,,A"porównaj to z pensją nauczyciela,pracującego 20 lat!Ha,ha,ha...
A.
A. 25.11.2020, 01:24
Nauczyciele niewiele potrafią. Jak w CV masz pracę w szkole to nikt Cię do innej pracy nie przyjmie.
A.
A. 23.11.2020, 20:21
4000 pln to wysokie zarobki???? Toście moi mili wysokich zarobków nie widzieli!

Pozostałe