Odszedł nauczyciel WF z Oleśnicy

  • 19.11.2020, 09:58
  • rpr
Odszedł nauczyciel WF z Oleśnicy
Miał 68 lat.

Dzisiaj w nocy zmarł Antoni Pater, wieloletni nauczyciel wychowania fizycznego w szkołach w Oleśnicy i w gminie Oleśnica. Do rozwiązania placówki był nauczycielem WF w Zespole Szkół Medycznych w Oleśnicy. Później pracował w ZSZ Oleśnica, a także Szkole Podstawowej Gminy Oleśnica, Szkole Podstawowej w Ligocie Małej, a od 15 lat w Szkole Podstawowej w Ligocie Polskiej.

Był cenionym nauczycielem, bardzo lubianym przez uczniów.

 

 

rpr

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

J J Popławscy
J J Popławscy Wczoraj, 16:38
Odszedł jeden z nas,absolwent LO Słowackiego ,matura 70/71.Żegnaj ! Wyrazy współczucia Rodzinie składają Jola i Jan Popławscy
Takie niedzielne przemyślenie
Takie niedzielne przemyślenie 2 dni temu, 12:52
Niech każdy z nas postępuje tak, żeby zasłużyć na takie ***.
Zibi
Zibi 21.11.2020, 12:54
Fajny gościu ,szkoda :(((
To był gość!
To był gość! 20.11.2020, 21:20
Kiedy widziałem Antka, nie mogłem się nie zatrzymać, chwilę pogadać, pożartować.
ZygmundFreundschaft
ZygmundFreundschaft 20.11.2020, 18:45
To byłby zaszczyt, jeśli kiedyś pod moim nekrologiem znalazłyby się tak pozytywne słowa od znajomych... Byłeś wzorem, całkowicie na nie zasłużyłeś. Spoczywaj w Bogu, Antek.
Krystyna Szybiga
Krystyna Szybiga 20.11.2020, 17:00
Pragnę wyrazić najgłębsze uczucie żalu z powodu śmierci Antosia- Kolegi z klasy licealnej- wyjątkowej kultury i serdeczności.
Rodzinie składam wyrazy współczucia i życzę siły w tym trudnym okresie.
- Krystyna
Moi
Moi 20.11.2020, 00:39
Niewielu jest tak autentycznych, uczynnych, serdecznych i pogodnych ludzi, jakim był Pan Antoni. Brak słów na to, by wyrazić żal po Jego odejściu...
Ela
Ela 20.11.2020, 00:22
Byl moim nauczycielem w LM. Wyrazy wspolczucia. 😪
A. Chanusiak
A. Chanusiak 19.11.2020, 22:30
Jeden z najwspanialszych ludzi i mądry pedagog. Jest mi ogromnie żal, że tacy ludzie odchodzą - prawi, wspaniałomyślni i mądrzy życiowo. Panie Antoni będzie mi Pana brakowało. Dziękuję że mogłam z Panem współpracować.
Aby droga na drugą stronę była dla Pana ukojeniem. Dla rodziny wyrazy najgłębszego współczucia.
Ala
Ala 19.11.2020, 21:23
Wspaniały, dobry, uczynny człowiek.
Krystyna Kaciuba
Krystyna Kaciuba 19.11.2020, 19:46
Wyrazy współczucia Małgosiu, wiem jaki to ból i jaka strata.....
Ela Osip
Ela Osip 19.11.2020, 18:48
Żegnaj kolego. Byłeś wspaniałym, dobrym człowiekiem. Dzisiaj pozostają tylko wspomnienia. Spoczywaj w spokoju.
.
. 19.11.2020, 17:42
Przemiły, kulturalny sąsiad. Życzliwy człowiek, zawsze otwarty na kontakt, rozmowę. Będzie go nam brakowało... Wyrazy współczucia dla rodziny.
Niech spoczywa w pokoju
Niech spoczywa w pokoju 19.11.2020, 16:51
Odszedł dobry, przyzwoity człowiek.
Igor
Igor 19.11.2020, 16:09
Wspaniały Człowiek i Nauczyciel
Greta