Miasto Oleśnica kupiło namiot cyrkowy

  • 19.11.2020, 08:56
  • kad
Miasto Oleśnica kupiło namiot cyrkowy UM Oleśnicy
To realizacja Oleśnickiego Budżetu Obywatelskiego

Urząd Miasta Oleśnicy zakomunikował:

"Duży cyrkowy namiot jest już w OLEŚNICY . Dla zapominalskich mała przypominajka. W ramach Oleśnickiego Budżetu Obywatelskiego na 2020 głosowaniem mieszkańców wygrał m.in. projekt kupna namiotu cyrkowego. Jak Wam się podoba?

Wszyscy chyba mocno tęsknimy już za festiwalem OFCA  prawda? Może powspominamy? Pokażcie jedno zdjęcie z OFCY, które lubicie .

Ps. Namiot będzie również używany na inne okazje".

kad

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (22)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

jasiu
jasiu Wczoraj, 18:27
kiedy będzie występować artystka klasy gminnej Beata K . z Sycowa ?
bileterka
bileterka Wczoraj, 18:35
A co ma syców do tego? To namiot dla oleśnickich cyrkowców na linie.
OFCA fuj
OFCA fuj Wczoraj, 11:12
nic ciekawego na OFCY nie było, niektore wystepy żenujace, np. chwytanie odbytem butelki przy zgromadzonych dookola dzieciach, ohyda
mieszkaniec
mieszkaniec 2 dni temu, 16:44
PO co nam drugi cyrk jak jeden mamy w ratuszu
Obserwator
Obserwator 21.11.2020, 00:48
Dla błaznów cyrk jest niezbędny.
<,,./\\|||?>,<<M???
<,,./\\|||?>,<<M??? 20.11.2020, 21:16
Kto jest dyrektorem tego cyrku?? Jan Omylny?
gBur
gBur 19.11.2020, 20:35
na emeryturze będzie pokazywał jakie sztuczki z uszami można zrobić.Pionowo -wiatraczek,poziomo-poidełka dla kaczek itp.
Artysta cyrkowy
Artysta cyrkowy 19.11.2020, 18:45
To jest hit .Oleśnica ma własny namiot cyrkowy. Bareja miałby gotowy materiał na kolejny film.
   ?
? 19.11.2020, 18:13
za ile?
Olek Festyniarz
Olek Festyniarz 19.11.2020, 16:30
Festyny ..... wróć - sesje rady miasta w namiocie cyrkowym ....
konował
konował 19.11.2020, 16:26
Teraz Kołaciński i spółka może otworzyc szpital na Covida 18 a nie wiecznie dawac przytiki burmistrzowi Bronsiowi ! Do dzieła Michał !
Joanna
Joanna 19.11.2020, 19:34
Bronś musi odejść - to Kołaciński spokojnie sobie poradzi -wiem bo współpracowałam z Panem Michałem
uryna
uryna 19.11.2020, 20:30
Joanna juz ci ktoś odpisał żebys zmieniła mokrego pampersa chba że lubisz te klimaty !
Zw-Kowalski
Zw-Kowalski Wczoraj, 19:07
Nie uważasz, że przesadzasz ?
Rathaus
Rathaus 19.11.2020, 13:55
Gwoździem każdego programu oczywiście arcymistrz groteski utyty spocony.
clown
clown 19.11.2020, 13:37
Cyrk Oleśnica.
mamy komplet
mamy komplet 19.11.2020, 13:25
Cyrk w Ratuszu już jest, brakowało tylko namiotu.
?
? 19.11.2020, 10:27
Od kogo UM go kupił???
spacerujący
spacerujący 19.11.2020, 10:24
Czy burmistrz Bronś będzie w nim występował ? chyba się tylko do tego nadaje buduje sobie lewacki elektorat a ten namiot za parę lat będzie zgnity i używany tylko raz w roku dla ofcy . ofca oprócz "występów" prowadzi także działalność handlową sprzedając np. koszulki - czy to normalne i zgodne z prawem ?
Klaun z gwizdkiem
Klaun z gwizdkiem 19.11.2020, 10:20
Cyrk już jest to i namiot się przyda.
obserwator
obserwator 19.11.2020, 10:09
OFCA- to badziewie!
Dyrekcja cyrku w tej kadencji
Dyrekcja cyrku w tej kadencji 19.11.2020, 10:08
Cyrk w mieście mamy na okrągło. Brakowało tylko namiotu.

Pozostałe