Beata Kempa została przeproszona za publikację o plecakach

  • 18.11.2020, 18:24
  • OAI
Beata Kempa została przeproszona za publikację o plecakach
Oto post, który zamieściła dzisiaj na portalu społecznościowym Beata Kempa, eurodeputowana z Sycowa (powiat oleśnicki):
"Publikacja pani redaktor Beaty Hadas, wymierzona we mnie i w organizacje, które niosą pomoc potrzebującym, od początku była nierzetelnie napisana, a przede wszystkim nieprawdziwa. W wyniku tego kłamliwego artykułu ucierpiało wielu niewinnych ludzi. Cieszę się, że prawda w końcu triumfowała!
 
Proszę aby ci, którzy tak ochoczo przystąpili do powielania nierzetelnych i kłamliwych informacji pod moim adresem, teraz również zamieścili poniższe sprostowanie":
 
OAI

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (43)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Janusz
Janusz 21.11.2020, 16:59
Czy przeprosiny są wynikiem wyroku sądu ? Może redakcja poszuka tego wyroku i go opublikuje
Brocha
Brocha 20.11.2020, 09:25
A kiedy ona odpowie za nie opublikowanie wyroków TK.
Wujek dobra rada
Wujek dobra rada 20.11.2020, 04:54
Mam dosyć tego zdewocialego i sPisialego pierdziszewa. Bye, Bye!
...
... 19.11.2020, 18:08
Teraz za to w nowej gazetce wydanej przez UMiG można prawdę przeczytać o wspaniałych osiągnięciach burmistrza i vice. Niedlugo cały Urząd Marszałkowski i Oleśnica będzie w Sycowie robił.Teraz czas na Żonę vice co w wydziale ds.osob niepełnosprawnych głòwnym specjalistą jest. No przydała by się tu bo braki straszne.
?
? 19.11.2020, 17:59
Sycowska napisała że sprawa jest w toku i nie będzie się wypowiadać.To teraz nie wiadomo bo jak artykuł się ukazał to plecaki ponoć leżały w Sycowie, później niestety je transportowali. Wszystkich trzeba przepraszać.
Mama
Mama 19.11.2020, 17:15
Dobrze ale ja jako matka kupująca te plecaki dalej nie wiem czy dzieci je otrzymały. Sorry ale czuję się oszukana i w żadnej zbiórce ani ja ani moje dzieci nie weźmiemy udziału.
Tata
Tata 19.11.2020, 19:07
A kto cię oszukał? Jak płacisz Owsiakowi to wiesz czy twoja kasa idzie na sprzęt czy coś innego? Chyba że w tych zbiórkach też nie bieżesz udziału.
zw-kowalski
zw-kowalski 20.11.2020, 12:00
Uprawiasz demagogię. WOŚP jest najbardziej przejrzysta. Dokładnie rozlicza środki. Są podane koszty zarządu i pozostałe. To jedna z niewielu organizacji gdzie współczynnik przekazanych środków w stosunku do otrzymanych jest największy. Spytaj w Caritas o takie rozliczenie. W Caritas masz więcej kont bankowych niż pracowników Caritas. Pisał o tym tygodnik ogólnopolski.
Amos
Amos 19.11.2020, 12:53
I bardzo dobrze.. Oszczerstwa są straszne. Kardynała Gulbinowicza też beda przepraszać.
zw-kowalski
zw-kowalski 20.11.2020, 12:01
Pewnie jeszcze sam papież Franciszek ma to zrobić twoim zdaniem ?
;-)
;-) 19.11.2020, 13:34
Zboczony kardynał smaży się w piekle, jeśli takowe istnieje !
zw-kowalski
zw-kowalski 20.11.2020, 12:02
Istnieje ale tylko dla tych co wierzą w piekło.
na pohybel
na pohybel 19.11.2020, 13:31

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Czarna macica
Czarna macica 19.11.2020, 19:10
Tęczowy buraku , idź i się wyskrob a zaraz poczujesz ulgę.
Taki mamy klimat
Taki mamy klimat 19.11.2020, 10:19
A o Mikołajczyka też cicho sza.........
oleśniczanin
oleśniczanin 19.11.2020, 10:12
Edmund K - nie bój się swojego nazwiska towarzyszu Kaleciński rozglądaj się lepiej za drewnianą "jesionką" bo na ciebie już czas ,belzebub czeka
sprawiedliwy
sprawiedliwy 19.11.2020, 16:18
olesniczan nie zycz nikomu co tobie nie milo ! a nie pomyslałes że ty predzej zdechniesz kanalio pod płotem ?
Waldek
Waldek 19.11.2020, 10:06
Nie można kogokolwiek szkalować bezkarnie a przepraszać po wielu miesiącach Beata Hadas za szkalowanie uczciwych ludzi powinna zapłacić kwotę przynajmniej 10000zł na szczytny cel to może by jej rozum wrócił do pustego łba!
ryś
ryś 19.11.2020, 19:18
Nie należy zapominać o postawie tej Pani oraz zawołanej na pomoc "dziennikarki" TVN , w sprawie rzekomego wykorzystywania niepełnoletnich przez nauczyciela. Gdyby wszyscy konsekwentnie robili co Pani Kempa "dziennikarze" milion razy by się zastanowili czy warto za parę srebrników łżeć.
zw-kowalski
zw-kowalski 20.11.2020, 12:07
To w TVP nie mieliby co pokazywać. Tam potrafią nawet usunąć serduszka WOŚP z ubioru.
*
* 19.11.2020, 09:15
Kłamstwa gazety sycowskiej i wyborczej zdemaskowane
https://pkwp.org/newsy/plecaki…
pisiolud
pisiolud 19.11.2020, 08:40

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Rycho
Rycho 19.11.2020, 05:42
Oooo a na Moja Oleś. Głucha cisza w tym temacie co się stało?
Oels
Oels 19.11.2020, 08:05
Nurt ściekowy MilicjiObywatelskiej nie porusza takich tematów.
Obcisłe g a c i e
Obcisłe g a c i e 19.11.2020, 10:17
Czyli jakich ???
Oels
Oels 19.11.2020, 14:54
Obnażających ich cynizm i zakłamanie!!!
zw-kowalski
zw-kowalski 20.11.2020, 12:05
Jak zauważyłeś w Oleśnicy nie ma prawdziwie niezależnych mediów. Media utrzymują się z reklam. A klient jak płaci to wymaga. W każdym medium w Oleśnicy czuć do jakiej bramki gra.
xyz
xyz 19.11.2020, 07:35
O pierdołach nie ma co pisać.
Niewiniątka
Niewiniątka 18.11.2020, 22:05
Nie wszyscy przeprosili jak widzę.
Edmund K.
Edmund K. 18.11.2020, 20:47

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Edmund K.
Edmund K. 18.11.2020, 20:41

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Milicja Obywatelska
Milicja Obywatelska 18.11.2020, 20:33
"Nie ma takiego artykułu lub został przeniesiony do archiwum" - dlatego nie przeprosimy!
Edmund
Edmund 18.11.2020, 20:28
Przepraszam.
Robert D
Robert D 18.11.2020, 19:27
Przeciez plecaki zginęły. Tak działaja pisowskie sady
ryś
ryś 19.11.2020, 19:27
Jednak debili wśród lewaków nie brakuje. A przecież to wyborcy PiS-u mieli być patologią. Robercie -tęczowy gamoniu, plecaki leżały ale Pani Kempa nie miała z tym nic wspólnego , wbrew temu co już nawet nie sugerowała a wręcz twierdziła Hadas, która po raz kolejny zmieniła nazwisko. Czy to dla ciebie jasne czy musisz usłyszeć to od Budki i Biedronia?
i wszystko jasne
i wszystko jasne 18.11.2020, 19:21