Mniej "wypierdalać"? Strajk Kobiet łagodzi swój język i redukuje wulgaryzmy na liście żądań

  • 29.10.2020, 11:55
  • kad
Mniej "wypierdalać"? Strajk Kobiet łagodzi swój język i redukuje wulgaryzmy na liście żądań foto: Krzysztof Dziedzic
Występowanie słowa "wypieradalać" na liście żądań Strajku Kobiet zostało dziś zredukowane z 3 do 1...

Publikujemy dzisiejszy komunikat Ogólnopolskiego strajku Kobiet zilustrowany załączonymi niżej planszami:

Od wtorku zbieramy wasze propozycje i uwagi do naszej wstępnej listy postulatów. Będziemy to robić codziennie, dlatego dalej piszcie do nas o tym, co jest dla Was ważne i co Waszym zdaniem powinno się zmienić w Polsce!

Poza tym co w grafice, pojawiła się też (wiele razy) uwaga, żeby z samych postulatów usunąć wulgaryzmy. Co o tym myślicie?

Wasz Strajk.

#ToJestWojna

kad

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (59)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

w pis+du
w pis+du 30.10.2020, 19:27
Kibol misiek się cieszy że łyse karki biją kobiety...jakie to parakatolickie!
misiek
misiek 30.10.2020, 19:00
W Warszawie narodowcy rozgonili lewacką hołotę na placu Zamkowym Lewaków broni policja.
fv
fv 30.10.2020, 18:25
Ta gruba co poprowadziła strajk dziś mówi płaczliwym, łamiącym się głosem. Tak mało dziś przyszło na marsz.
gdzie?
gdzie? 30.10.2020, 19:25
w Warszawie czy Oleśnicy?
fv
fv 31.10.2020, 15:07
W Oleśnicy
Zw-Kowalski
Zw-Kowalski 30.10.2020, 19:11
Ha.ha. Warszawa zablokowana. Na autobusach zamiast trasy napisy "Kobiety jesteśmy z Wami". Narodowcy zatrzymani za odpalenie racy w kierunku protestujących. A to różnica.
fit
fit 30.10.2020, 19:01
Gruba...ulana locha!
Stanislaw
Stanislaw 30.10.2020, 13:56
Z tych wulgaryzmów strajkujacych kobiet można wyciągnąć taki wniosek: reakcja łańcuchowa jak wychowana mama tak i córka a nastepnie wnuczka i td.
.
. 30.10.2020, 16:11
Słowa to jedyna ostra broń kobiet. To arsenał na czas wojny.
Zw-Kowalski
Zw-Kowalski 30.10.2020, 18:37
A co powiedziała wtedy posłanka a dziś sędzia TK Pawłowicz do marszałka Sikorskiego gdy ten zwrócił jej uwagę, że je na sali posiedzeń Sejmu RP ?
!!
!! 30.10.2020, 13:42
!!
Taka prawda
Taka prawda 30.10.2020, 12:54
Wrzeszczycie na Kaczyńskiego, a to on zabrał złodziejom(m.in. mafia paliwowa) i rozdał rodzinom !
Zw-Kowalski
Zw-Kowalski 30.10.2020, 18:35
Wskaż mi tych złodziei ? Za Banasia wjeżdżały całe pociągi ze spirytusem jako płyn do spryskiwaczy. Teraz jest prezesem NIK.
O, Q!
O, Q! 30.10.2020, 08:32
"Sam miewam krótki lont, więc wiem, jak to jest" - odpisał Szymon Hołownia. To dlatego oleśnickie |" wściekłe kobiety" noszą kartony z hasłem "Je...ć? One są niedopieszczone??
wujek dobra rada
wujek dobra rada 29.10.2020, 23:02
Deja vu...1981!?
alf
alf 29.10.2020, 22:02
Po prostu chołota i wulgarny język. Bezmyślność to tylko skromny dodatek
belfer
belfer 30.10.2020, 07:52
do alf - nie znalazłem w Polskim jezyku dosadniejszego slowa okreslające zgubne poczynania dojnej, pazernej i fałszywsj zmiany ! Użycie innego słowa uważał bym za profanacje słowa " ***ac"
ciekawy
ciekawy 29.10.2020, 22:19
Czyżbys miał na myśli łyse karki kibolskie kartoflu?
w pis_du
w pis_du 29.10.2020, 21:56
Alfaoszołomie gabrielu, nie idźcie tą drogą sekciarzu radio-maryjnym!
zw-kowalski
zw-kowalski 29.10.2020, 23:18
I to za wasze pieniądze pompowane w radio Rodzina.
Jarek Skrzeczyna
Jarek Skrzeczyna 29.10.2020, 21:46
Obecny „strajk wściekłych kobiet” został rozpropagowany przez Violę słowem "k...a" . Dzieci zachęcone tym słowem przez Violę sprawiającej wrażenie osoby niedopieszczonej niosły kartony z innymi także pięknymi słowami i określeniami jak "wyp....laj", "je...ć" i innymi członkami. Co miało znaczyć takie hasło "Je...ć"? Czy takie hasło to rodzaj zaproszenia od wściekłych kobiet, a nawet prośby, do mężczyzn??
Uryna
Uryna 30.10.2020, 07:55
Zmien pampersa bo śmierdzisz !
zw-kowalski
zw-kowalski 29.10.2020, 22:50
Zwróć uwagę na ból tych protestujących. I poza tym po plakatach widać, że to spontan. Nie jak grafika wiadomego przedsiębiorcy w Oleśnicy.
Jarek Skrzeczyna
Jarek Skrzeczyna 29.10.2020, 23:01
O jakim bólu mówicie zw?? Tylko Tobie hasło "Je...ć" kojarzy się z bólem? Nie rob tego na mrozie z reniferem to nie będzie bolało!
Fructowin
Fructowin 30.10.2020, 12:11
Jarek twuj stary też to zrobił z pijaczka w bramie i teraz jabolowy owoc plecie co mu na jezor przypadnie !
Wenerolog
Wenerolog 30.10.2020, 12:24
Widzę fructowin syfilityku, że kiła tobie mózg zżera.
zw-kowalski
zw-kowalski 29.10.2020, 23:16
Gabryś. Przekleństwo jest wyrażeniem bólu z powodu bezsilności. Polacy w całej Europie znani są z tego. W mojej wsi ostatnio były ekipy montujące farmy wiatrowe. I Anglicy do Polaków zwracali się "***" i dopiero dalszy tekst.
Jarek Skrzeczyna
Jarek Skrzeczyna 29.10.2020, 23:20
Co Ty zw możesz powiedzieć o seksie?? Riksdag przyjął regulację, zgodnie z którą za gwałt uznaje się także taki kontakt seksualny, na który jedna ze stron nie wyraziła zgody w sposób nie budzący wątpliwości, słowem lub gestem.zw! Przed każdym zbliżeniem - nawet z reniferem - powinieneś mieć zgodę na piśmie bo inaczej będziesz posądzony o gwałt!
Zw-Kowalski
Zw-Kowalski 30.10.2020, 18:32
Jareczku. Za to w Polsce jak kobieta nie wrzeszczy, nie drapie i nie kopie to sąd uznaje że sama chciała. Nie bierzecie pod uwagę, że strach może sparaliżować ofiarę.
dr hab.Lewatywa
dr hab.Lewatywa 29.10.2020, 23:05
Alfaoszołom gabriel (aka jarek) proszony do gabinetu! Siostro podwójna lewatywa jak zywkle!
Pozdrawiam
Pozdrawiam 29.10.2020, 21:46
Julia idzie w ślady taty
pisioludka
pisioludka 29.10.2020, 20:33
Precz z pisokuminstycznymi trolkami!
pisio-ko-lewico-ludka
pisio-ko-lewico-ludka 29.10.2020, 20:48
Używających mowy nienawiści dorastających panienkom ze Strajku Kobiet mówię: wara od kobiet!
pisolożka
pisolożka 29.10.2020, 21:01
Coś z ciebie jakaś fałszywa kobieta?
Do pisolożki
Do pisolożki 29.10.2020, 22:20
Pisz kobietożka, pisz Strajk Kobietożek. Właśnie o kobietożkach opowiada proroczy film "Seksmisja" Machulskiego. Polecam go wszystkim wojującym feministkom, które twierdzą: "To jest wojna".
pisolożka
pisolożka 29.10.2020, 22:28
Ty chyba nie kumata/y, to była komedia a nie film dokumentalny TVSram!
Cynizm rewolucjonistek
Cynizm rewolucjonistek 29.10.2020, 20:29
Najpierw rewolucjonistki, czyli polityczne aktywistki Strajku Kobiet (na szczęście jest to tylko Strajk Części Kobiet, głównie bardzo młodych, by nie powiedzieć nastolatek) cynicznie wprowadziły wulgaryzmy, a teraz cynicznie pytają, czy usunąć te wulgaryzmy. Historia uczy, że każda rewolucja pożera własne dzieci. Rozpętana przez podstarzałą kobietę LGBT Martę Lempart rewolucja pożre również i ją – szefową Strajku Kobiet.
zw-kowalski
zw-kowalski 29.10.2020, 22:52
Tak. Za wolną Polskę walczył Kuroń, Michnik, Wałęsa i Frasyniuk oraz wielu innych. A Polskę przejęli ci co stan wojenny przespali do południa u mamy.
dr hab.Lewatywa
dr hab.Lewatywa 29.10.2020, 22:59
Jak możesz @zw, przecież każde pislamskie dziecko wie ze przez mur w stoczni skakali dwaj mali bracia a antoś ich jeszcze podsadzał?!
pisolożka
pisolożka 29.10.2020, 21:01
W pis_du!
A mamusia z 500+ sobie tatuażyk zafundowała
A mamusia z 500+ sobie tatuażyk zafundowała 29.10.2020, 18:20
Jak czwartoklasistki z mamusią wykrzykują j....ć PiS to wszystko na ten temat.
Ona
Ona 29.10.2020, 16:19
To dopiero za 7-10 dni okaże się jaki będzie wzrost zachorowań.Organizatorzy poniosą karę i taki będzie epilog.Nie jest to dobry moment na takie protesty.Jest jeszcze nadzieja, że Rząd nie opublikuje tej ustawy!!!Chrońcie siebie i Waszych bliskich!!!
zw-kowalski
zw-kowalski 29.10.2020, 22:54
To była nieodpowiedzialność PiS i TK aby w takim momencie orzekać. Prezes wszystkich prezesów się przeliczył. Widziałem z drona jak to wyglądało w Warszawie. Kilkukilometrowe pochody. Robi wrażenie.
Ano
Ano 29.10.2020, 17:00
Jakich zachorowań, myslisz samodzielnie??
Od kiedy to pozytywne wyniki pseudo testów (ze względu ich niewłaściwe zasysowanie) rt PCR, które pobierają materiał genetyczny człowieka, przez co zafałszowują wynik na poziomie min. 80%, wskazują zachorowania? Wyłącz TV, włącz myślenie!
Rodzic
Rodzic 29.10.2020, 15:37
Rodzicdzisiaj o 15:13Natychmiast pozwolić imbecylom maszerować bez przerwy! Zajmie się nimi koronawirus. A organizatorkami w końcu zajmie się prokuratura. Zajmie się też organizatorską funkcją Milicji Obywatelskiej. Ludzie jak stracą bliskich sami wymierzą im karę. Na końcu "pod gilotynę" pójdą dzieci rewolucji .Każda rewolucja zjada swoje dzieci.
zibi
zibi 29.10.2020, 15:27
dzisiaj 35 nowych przypadków. Z tego , Uwaga 19 ludzi młodych! Chodzą na marsze i się zarażają.
zw-kowalski
zw-kowalski 29.10.2020, 22:56
A jaki jest przebieg choroby ? Ile czasu od kontaktu z wirusem są objawy ?
Hela
Hela 29.10.2020, 19:04
To siedz capie w domu !
ibiz
ibiz 29.10.2020, 17:00
Bla bla bla...
cb
cb 29.10.2020, 15:15
sąsiadka przez kilka dni chodziła na marsze. Do szkoły nie chodziła bo jest na zdalnym. Dziś się dowiaduję, że ma koronę. To gdzie ją złapała jak nie na marszu? Naraża rodziców i dziadków.
somsiad
somsiad 29.10.2020, 17:02
Moja sąsiadka zakaziła się oglądając TVP info i WSI24.
Zasmucony
Zasmucony 29.10.2020, 15:03
Oto tak wygląda młodzież chowana na kulturze popularnej, a celem ich mentorów jest rozwalenie rodziny, kościoła i Polski.

Pozostałe