Tak w Bierutowie protestowano przeciwko orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego

  • 28.10.2020, 16:30
  • hag
Tak w Bierutowie protestowano przeciwko orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego Grzegorz Huk
Około 200 osób wzięło udział w proteście w Bierutowie (powiat oleśnicki). Trwał on 30 minut.

Około 200 osób, w przeważającej mierze młodzież szkolna, wzięło udział w proteście przeciwko orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji. Były też kobiety, w tym mamy z wózkami.

Manifestanci przeszli z Rynku w stronę kościoła Świętej Katarzyny i z powrotem. Przed świątynią stała grupa wiernych.

Wznoszono okrzyki: "Wolny wybór", "Prawa kobiet", "Kto nie skacze, ten za PiS-em", "Jeb... PiS". Ten ostatni okrzyk skandowały też kilkuletnie dzieci.

Z głośników puszczano utwór Maanamu "Krakowski spleen".

Protestujący byli pod dyskretną obserwacją policji. Było spokojnie, nie doszło do żadnych incydentów.

hag

Zdjęcia (15)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (37)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ciekawy
ciekawy 29.10.2020, 20:12
Czy ta @renia to nie czasem oszołom gabriel albo ktoś z jego zaczadzonej kadzidłami rodziny?
Renia
Renia 29.10.2020, 20:05
Rude lewaczki praczki.Do burakow tam poskakac.Zabrac im 500zł.Robimy liste do wojewody
pisiolud
pisiolud 29.10.2020, 19:32
Precz z oszłomem alfaniołem gabrielem z sekty radyja maryja!
Rr
Rr 29.10.2020, 19:19
. Prawda boli.Lewaczki
J24
J24 29.10.2020, 17:45
Ale to prawda
.
. 29.10.2020, 17:15
Mieszkańcy, Rodzice, Jurek i Ala, to jedna i ta sama osoba te bździny pisała.
Bierutowianka
Bierutowianka 29.10.2020, 12:06
Mirka.na drugi raz jak przyjdziesz to umyj te tłuste włosy i ogol te kłaki na gebie.Bo wstyd.Jedzie slwdziem
Ela
Ela 29.10.2020, 08:55
Popiramy mieszkanca w100%.Podpiszemy sie.
Mieszkancy
Mieszkancy 29.10.2020, 08:52
Tam by£y ma£e dzieci takie przeklestwa narazaja dzieci na dodatkowy stres .Rozliczyc te matki z dziecmi i na£ozyc finansowe kary.Wystosujemy takie pismo na policje.Narazaja na chorobe .Nie odpowiedzialne matki.Wstyd i zenada jak ma£e dzieci nios£y tabliczki.Co w. tych pustychtych. g£owach siedzi .Opieka powinna sie tym zajac jak sa dzieci wychowywane w tych rodzinach
I kropka
I kropka 29.10.2020, 08:31
. Aborcja skazuje dzieci na śmierć w męczarniach. Aborcja skazuje te matki na cierpienia. To wciąż matki tylko martwych dzieci, które nie miały możliwośi przytulić swoich dzieci i wypłakać się na ich grobie. To matki które do końca życia będą się zastanawiały czy rzeczywiście skazały na śmierć chore czy może zdrowe dzieci. To matki które będą wciąż zastanawiały się rzeczywistoście nie dałyby rady. To matki skazane niestety często na silną depresję. To ojcowie którzy stracili bezpowrotnie swoje dzieci. To często siostra i brat. To babcie i dziadkowie.....ABORCJA TO NIE LEKARSTWO! ABORCJA TO KARA ŚMIERCI!!!




BB
BB 29.10.2020, 08:37
Wspaniale że masz takie zdanie, czy ja mogę mieć swoje, czy tylko TY masz racje? Dla mnie aborcja chorego dziecka to wyraz miłosierdzia. Dajmy ludziom wolny wybór. Każdy według SWOJEGO sumienia.
Rodzice
Rodzice 29.10.2020, 08:27
Jak osoba o pogladach lewicowych pracuje w gminie.Zachowanie tej pani budzi niepokoj zadamy wyjasnienia i nie wyobrazam sobie zeby ta pani udziela£a sie tak emocjonalnie do wykonania obs£ugi.
Jurek
Jurek 29.10.2020, 08:09
A madzi ruda corka lata£a na oko£o koscio£a tylko tam byli ludzie pilnujace koscio£.Grubaska chcia£a nakleic strza£ke.Naklej to swojej mamie.Emocjonalnej.Rozczepana.
Ala
Ala 29.10.2020, 08:02
Tatus komuch by£by zadowolony
Kasia
Kasia 29.10.2020, 07:50
Umyc sklejone włosy.Ogolic te zarosty ikłaki z. Ry...Obrzydliwe.Smierdziało zgniłym WIATREM.
Ola
Ola 29.10.2020, 07:44
To po co lewaczko rodziłas dzieci.Zdradzone
Wiaterek
Wiaterek 29.10.2020, 07:38
To sa resortowe dzieci z pogladami skrajne lewicowe.Ale dlaczego one lataja z dziecmi do koscioła .To po co były te chuczne wesela .Cudaki lewaki.jezeli ja was spotkamy w kosciele to my was wyprowadzimy za szmaty Pamietajcie .
Zgroza
Zgroza 29.10.2020, 07:07
Jeśli 6 letnie dziewczynki pod okiem mamy wykrzykują je........ć PiS to ja czegoś tu nie rozumiem.
w pis_du
w pis_du 29.10.2020, 07:20
Ja czegoś nie rozumiesz' to zadzwoń do radyja maryja...ociec rodzynek ci wytłumaczy!
Pozdro
Pozdro 28.10.2020, 23:38
@Ola Można nie patrzeć jak się komuś nie podoba. I pisz jakoś składnie i gramatycznie chociaż, bo widać z polskim na bakier jesteś
Juzek