"One zasługują na życie". Europosłanka z Sycowa Beata Kempa komentuje wydarzenia w Polsce

  • 27.10.2020, 21:02
  • kad
"One zasługują na życie". Europosłanka z Sycowa Beata Kempa komentuje wydarzenia w Polsce
Oto jest wpis na Twitterze, zilustrowany zdjęciem różańca.

"Nie poniewieraj, proszę, świętościami. Chroń, proszę, wszystkie Dzieci. Bo One zasługują na ŻYCIE. Na to, żeby Ciebie - Mamo, Tato - ujrzały..Chociażby na chwilę...One zawsze dziękują za dane Im życie.Tak jak potrafią

Mój osobisty... Polecam wszystkim...".

Do tego tweeta dołączone jest zdjęcie różańca europosłanki, które publikujemy niżej.

kad

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Mira.
Mira. 29.10.2020, 17:23
Zasługują na życie jak każdy człowiek ale czy dziękują?--Wątpię w to.🤔
Wierzący bez rozglosu
Wierzący bez rozglosu 29.10.2020, 10:18
Nie wiem po co ta kobieta chwali się różańcem . Chyba chce powiedzieć, że my zwykli ludzie takich paciorków nie mamy na swoich, ale też nie modlimy się na pokaz i zysku tylko dla wiary. Zamiast zabierać głos w wiadomej sprawie niech przypomni sobie jak wywiązała się z zadań humanitarnych i może popracuje jako wolontariusz w hospicjum .
Miki
Miki 28.10.2020, 14:33
Czy do tej przekwitłej kobiety dotrze w końcu, że jest posłanka, czyli została "posłana" przez obywateli do reprezentowania ich w parlamencie? 87% obywateli nie popiera orzeczenia pseudotrybunału konstytucyjnego. A ona w zaparte prezentuje własne poglądy 🤦‍♂️ Różaniec piękny, tylko nie wiem w jakim celu. Mamy podziwiać? Może do rady parafialnej powinna się zgłosić??
Plonna Ewa
Plonna Ewa 28.10.2020, 12:50
A kto to Beata Kępa ?
Jola
Jola 28.10.2020, 09:46
Rzeczniki Kurii milczy tak jak kardynał Dziwisz w rozmowie w Kraśką. Nic nie wiem, nic nie wiedziałem i takie tam.
anarchia
anarchia 28.10.2020, 07:10
Kilka rzeczy w tej całej zadymie zastanawia. Po pierwsze widzieliśmy wiele przypadków łamania prawa i porządku publicznego. Bierność naszej policji jest porażająca. co na to ich zwierzchnicy? Druga rzecz to to że w tłumie kontestujących nie brakowało osób ze środowiska LGBT ( tęczowe flagi na każdym miejscu). To geje i lesbijki też są za aborcją..? Trzecia rzecz, taka lokalna.
Czekam na oświadczenie rzecznika wrocławskiej Kurii . Przecież był marsz na Katedrę. Czy rzecznik Kurii ma dylemat ? Wszyscy wiedzą o co chodzi.
h
h 28.10.2020, 08:04
widać policja odmówiła ochrony i pilnowania porządku -z wielu źródeł ludzie piszą że policja się przygląda i nie reaguje
zw-kowalski
zw-kowalski 28.10.2020, 10:23
Prezydent Krakowa zakazał straży miejskiej ochraniania na polecenie policji budynków partii politycznych, kościołów itp. Stwierdził, że straż miejska ma być tylko używana w walce w epidemią.
w pis_du
w pis_du 28.10.2020, 08:37
Reaktywować 'ZOMO' pisokomuchy!
pisiolud
pisiolud 28.10.2020, 07:17
Spoko, już mówiłem że tfuj malutki dyktatorek kaczenko planuje stan wojenny!
santa subito
santa subito 27.10.2020, 22:12
świnta miss piggy becia...i wszystko jasne!
zw-kowalski
zw-kowalski 27.10.2020, 21:59
Becia. Masz kasę i kochasz bliźniego swego. Adoptuj takie jedno dziecko. Zobaczysz jakie to poświęcenie. W styczniu-marcu państwo polskie pokazało jak traktuje Frania i Tosię. Koncerny od społeczeństwa polskiego pobrały po ponad 9 mln za dziecko. Gdzie wtedy byłaś jak trzeba było pomóc. Panikarze pisali wtedy posty, że bez tej kasy rzekomo dzieci umrą.
Przypominam
Przypominam 27.10.2020, 22:08
Zbigniew Kowalski wydawał nienawistne pismo „Donosiciel Oleśnicki”, w którym lżył samorządowców. Kamuflując się, miotał pomówieniami, obelgami i kłamstwami. We wniosku złożonym Radzie Miasta domagał się „zastosowania przez Radę Miasta głównych kanonów wiary rzymskokatolickiej”. Wcześniej w Urzędzie Miasta złożył wniosek o zarejestrowanie agencji towarzyskiej z usługami erotycznymi.
nienasycona Beata
nienasycona Beata 28.10.2020, 12:49
Nota-bene w naszym miescie powinien funkcjonowac przybytem z usługami towarzyskimo pań i panów ! Kto za tym stoi, komu natym zależy żeby wladz nie miala baczenia na tego typu usługi Burmistrzu idz z duchem czasu !
w y k o l e j o n y k o w a l
w y k o l e j o n y k o w a l 28.10.2020, 08:25
Do dzisiaj pluje jadem *** bez pracy zw.
zw-kowalski
zw-kowalski 27.10.2020, 22:56
Jesteś nawiedzony. Nigdy nie składałem wniosku o usługi erotyczne. Zrobiliśmy sobie jaja i zarejestrowaliśmy podmiot o nazwie AGENCJA ALE JAJA SC. Wojewódzki Sąd Administracyjny uchylił decyzję SKO utrzymującą w mocy decyzję burmistrza Oleśnicy. W ten sposób pokazaliśmy środkowy palec marszałkowi Burmistrza. Wezwanie rady dotyczyło pensji Jana Bronsia. Cytowałem radnym biblię, że łatwiej przejść wielbłądowi przez ucho igielne niż bogaczowi dostać się do nieba. Jeśli niebo jest to Rydzyk i jemu podobni nie trafią do tego nieba w myśl tego cytatu. To nie ja wymyśliłem ale biblia więc się ....
zw-kowalski
zw-kowalski 27.10.2020, 22:48
"Zniesławienia nie było. Wracamy do sprawy sprzed 12 lat. " W lipcu 2000 roku opublikowaliśmy w Panoramie Oleśnickiej artykuł pod tytułem "Urząd zniesławiony" Informowaliśmy w nim, że aktywny wówczas publicznie oleśniczanin Zbigniew Kowalski został oskarżony przez Prokuraturę Rejonową w Oleśnicy o zniesławienie burmistrza, wiceburmistrza i urzędników Urzędu Miejskiego w Oleśnicy oraz zniesławienie wiceburmistrza. Akt oskarżenia zarzucał mu, że że w lutym 2000 na łamach gazety Oleśniczanin pomówił naczelnik Wydziału Spraw Obywatelskich Urzędu Miejskiego Małgorzatę Panek, poniżył ją w opinii publicznej i naraził na utratę zaufania potrzebnego do zajmowanego stanowiska. Zdaniem prokuratury pomówił także burmistrza Jana Bronsia, wiceburmistrza Janusza Marszałka, sekretarza Zbigniewa Rybaka, skarbnik Marię Young , naczelników Tadeusza Salika, Ryszarda Boguckiego, Andrzeja Miśkiewcza, Ryszarda Gąsiora, radcę prawnego Haline Susidko, przez co poniżył ich w oczach opinii publicznej i naraził na utratę zaufania. Sprawa była rozpatrywana przez Sąd Rejonowy w Strzelinie. Biegli stwierdzili, że oskarżony jest zdrowy i może odpowiadać za swoje czyny. Sad I instancji oczyścił jednak Zbigniewa Kowalskiego z zarzutów prokuratury w stosunku do wszystkich poza naczelnik Wydziału Spraw Obywatelskich. Z zarzutów wobec Małgorzaty Panek oczyścił oskarżonego Sąd Apelacyjny. Panorama Oleśnicka nr 10, 7-13 marca 2012 roku.

"

Pozostałe