Bazylika w Oleśnicy oklejona plakatami

  • 25.10.2020, 10:13
  • OAI
Bazylika w Oleśnicy oklejona plakatami
Plakaty znalazły się też na pomniku Chrystusa.

Wierni, którzy przyszli na poranną mszę do bazyliki św. Jana Apostoła, zastali świątynię oklejoną plakatami. Widniał na nich napis: "Nie mów jak mam żyć", z podpisem: "kobieta".

Plakatów było kilkadziesiąt - na drzwiach i ścianach bazyliki. Przyklejono go też na Pomnik Serca Pana Jezusa od północnej strony świątyni. Plakaty pościągali siostra zakrystianka i wierni.

OAI

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (146)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Stanisławowi
Stanisławowi 14.11.2020, 18:54
Ci co malują po murach świątyń czy oklejaja plakatami koscioly figury pomniki i inne zabytki to wogole nie mają pojecia o demokracji i to nie są ludzie ,przykro mi to powiedzieć,ale użyje języka Lempard to poprostu jest holota bo nie szanuje własnego państwa i niewinnych wierzacych mieszkancow Olesnicy.
nie lubię podłości
nie lubię podłości 06.11.2020, 18:28
niech ta kobieta liczy się z tym , że jak zostanie złapana to się dla niej żle skończy i to na miejscu
terminator
terminator 03.11.2020, 09:29
Hasta la vista pisokomuchy!
Joter
Joter 28.10.2020, 19:54
To co PiS wyprawia w naszym kraju cofa nas mentalnie o dziesięciolecia. PiS to ludzie którzy zachowują się jak średniowieczny kościół. Walczą z postępem społecznym, z otwartością na ludzi którzy chcą żyć w zgodzie z własnymi przekonaniami. Starają się narzucać własne poglądy. Sprawa z ograniczeniami praw do aborcji dla kobiet z chorym nieuleczalnie płodem to już szczyt ich buty i arogancji. Świat zachodni zaczyna na nas patrzeć po ostatnich latach rządów PiS jak na trzeci świat. To trzeba zmienić. Trzymam kciuki za walczące kobiety.
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 28.10.2020, 15:01
To, co opisuje powyższy tekst jest tak samo barbarzyńskie, jak to, co czynią niektórzy przedstawiciele PiS.
w pis_du
w pis_du 27.10.2020, 22:20
A malutki dyktatorek kaczenko, grozi narodowi stanem wojennym!
zw-kowalski
zw-kowalski 27.10.2020, 22:11
Wielu z nas zapamięta tych ludzi (opozycję przypis mój).... ,jako bandę przygłupów .(...). Dla takich ludzi nie może być i nie ma miejsca w polityce. Ich właściwym miejscem aktywności powinny być kabarety, ale najlepiej takie jakie, które byłyby zakładane za więziennym murem.

ks. prof. Paweł Bortkiewicz, telewizja Trwam, 29 stycznia.
chrześcijanin
chrześcijanin 27.10.2020, 13:41
Katolikiem to wstyd być.
dr hab.Lewatywa
dr hab.Lewatywa 27.10.2020, 09:27
No bo malutki mesjasz rzucił kamyczkiem i spowodował lawinę!
Zw-Kowalski
Zw-Kowalski 27.10.2020, 07:21
To się zaczęło. KK był przekonany, że to PRL był jego wrogiem a tu się okazuje, że PRL nie ma od 30 km lat a przeciwników KK przybywa.
w pis_du
w pis_du 27.10.2020, 05:48
I bardzo dobrze, ciemny lud w końcu wstał z kolan i przestał się bać czarnych padalców!
tyhj
tyhj 27.10.2020, 15:16
i czołga się przed szatanem
tankju
tankju 30.10.2020, 07:58
do tyhj masz wprawe czołgać sie przed zejszczanym małym szatanem !
the same to you
the same to you 28.10.2020, 00:56
A czołganie przed czarną pedofilską mafią to niby co kartoflu?
Dagna
Dagna 26.10.2020, 19:58
Tym, kto zostaje zabity, jest istota ludzka u progu życia, a więc istota najbardziej niewinna, jaką w ogóle można sobie wyobrazić: nie sposób uznać jej za napastnika, a tym bardziej za napastnika niesprawiedliwego! Jest ona słaba i bezbronna do tego stopnia, że jest pozbawiona nawet tej znikomej obrony, jaką stanowi dla nowo narodzonego dziecka jego błagalne kwilenie i płacz. Jest całkowicie powierzona trosce i opiece tej, która nosi ją w łonie. Ale czasem to właśnie ona, matka, podejmuje decyzję i domaga się zabójstwa tej istoty, a nawet sama je powoduje.
bg
bg 26.10.2020, 19:55
To dopiero początek. Kanclerz III Rzeszy Adolf Hitler w 1935 r. podczas Kongresu Partii Narodowo-Demokratycznej w Norymberdze przedyskutował kwestię zabijania umysłowo chorych pacjentów w Niemczech, których uznano za ludzi bezużytecznie obciążających społeczeństwo. Życie tych ludzi zostało uznane przez innych za życie niewarte tego, by je przeżywać. Z podjęciem działań w tej sprawie czekano. Okazją stał się list wysłany do Hitlera w 1938 r. przez ojca dziecka urodzonego jako niewidome oraz umysłowo i fizycznie upośledzone. W liście tym ojciec wspomnianego dziecka prosił Hitlera o przyznanie jego synowi tzw. łaski śmierci. Wkrótce po tym wydarzeniu rozpoczęła się eksterminacja upośledzonych osób, które mordowano w zakładach psychiatrycznych, takich jakie istniały np. w mieście Hadamar w Hesji. Zgoda na uśmiercanie w pierwszym etapie osób przewlekle chorych fizycznie i psychicznie, wraz z rozszerzaniem się ideologii nacjonalizmu, szybko zaczęła obejmować inne osoby, które uznano za społecznie bezużyteczne, a z czasem za społecznie szkodliwe, niepożądane ideologicznie, rasowo czy wreszcie wszystkie osoby niebędące Niemcami. Wniosek jest bardzo prosty. Społeczeństwo, które samo zaczyna uznawać niektórych swoich członków za zbędnych, niepotrzebnych lub wyjętych spod ochrony prawa, zaczyna staczać się w jednym kierunku, w dół, ku własnej degradacji.
sędzia dred
sędzia dred 26.10.2020, 19:47
Dlaczego te aborcjonistki są zawsze tylko wściekle i smutne? Dlaczego brak im odwagi pod osłoną nocy wieszają plakaty? Boją się? Widocznie są pewne swoich racji.
Afrodyta
Afrodyta 26.10.2020, 10:46
Rece precz od mojej pochwy !
ki,
ki, 26.10.2020, 19:43
Nie uważam, że by twoja luźna pochwa była szczytem zachwytu dla kogokolwiek poza tobą.
broszka
broszka 26.10.2020, 20:27
do - ki, - jak lizałes to pajałeś z zachwytu !
KI
KI 26.10.2020, 23:50
Twoją miał kto chciał. Ja wzgardziłem. Nie pochlebiaj sobie
broszka
broszka 27.10.2020, 09:18

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

dr hab.Lewatywa
dr hab.Lewatywa 26.10.2020, 09:24
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...gdzie jest nasz Herr Christopher ***?
TT
TT 26.10.2020, 09:20
Czy Bronś zakończył już swoją koalicyjną żenadę z PiS-em??? Zawartą tylko po to by utrzymał się przy korycie???
pisiolud
pisiolud 26.10.2020, 06:37

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

ala
ala 26.10.2020, 06:32
To tylko upolować padalca i ukarać 1000 godz pracy na rzecz hospicjum
H2o
H2o 26.10.2020, 12:33
Narazie do pracy w hospicjum proponuję wysłać każdego obrońce płodów. Wtedy zdobędzie wiedzę praktyczną a nie tylko teoretyczną.
KKK 2273
KKK 2273 25.10.2020, 22:42
Tylko zacytuję:
"Niezbywalne prawo do życia każdej niewinnej istoty ludzkiej stanowi element konstytutywny społeczeństwa cywilnego i jego prawodawstwa:

"Niezbywalne prawa osoby winny być uznawane i szanowane przez społeczeństwo cywilne i władzę polityczną. Owe prawa człowieka nie zależą ani od poszczególnych jednostek, ani od rodziców, ani nie są przywilejem pochodzą*** od społeczeństwa lub państwa. Tkwią one w naturze ludzkiej i są ściśle związane z osobą na mocy aktu stwórczego, od którego osoba bierze swój początek. Wśród tych podstawowych praw należy wymienić... prawo do życia i integralności fizycznej każdej istoty ludzkiej od chwili poczęcia aż do śmierci" (Kongregacja Nauki Wiary, instr. Donum vitrae, III).

"W chwili, gdy jakieś prawo pozytywne pozbawia obrony pewną kategorię istot ludzkich, których ze swej natury powinno bronić, państwo przez to samo neguje równość wszystkich wobec prawa. Gdy państwo nie używa swej władzy w służbie praw każdego obywatela, a w szczególności tego, który jest najsłabszy, zagrożone są podstawy praworządności państwa... Wyrazem szacunku i opieki należnej mającemu urodzić się dziecku, począwszy od chwili jego poczęcia, powinny być przewidziane przez prawodawstwo odpowiednie sankcje karne za każde dobrowolne pogwałcenie jego praw" (Kongregacja Nauki Wiary, instr. Donum vitrae, III).

Reasumując.
NIKT nie ma prawa NIKOGO zabijać, tym bardziej bezbronnych dzieci a Państwo każdemu powinno zapewnić ochronę. Gwarantuje to konstytucja, którą tak wielu często cytowało a nawet nosiło koszulki... Trzeba czytać ze zrozumieniem.
dr hab.Lewatywa
dr hab.Lewatywa 26.10.2020, 06:17
Masturbacja też powinna być zakazana bo zabija plemniki...a to chyba pół życia albo więcej?!
kler
kler 26.10.2020, 09:35
natomiast dozwolone jest a nawet zalecane lanie niemca w hełm do !
Seba
Seba 25.10.2020, 22:59
Poczekajmy jeszcze troche to tacy jak ty stwierdzą że tasiemców też nie można usuwać operacyjnie gdyż również wytworzyły się w organizmie no i też mają prawo żyć.
Axel
Axel 25.10.2020, 22:54
Państwo powinno też zapewnić opieke matkom, które rodzą chore dzieci i co? Jedna wielka lipa. A ty zamiast prawić kazania rusz swój tylek i pomóż jakieś kobiecie, która wychowuje chore dziecko. Bo gadać to każdy jeden potrafi.

Pozostałe