UWAGA!! Dziś odnotowano niepokojący rekord zakażeń w Oleśnicy i powiecie oleśnickim!

  • 24.10.2020, 22:01
  • kad
UWAGA!! Dziś odnotowano niepokojący rekord zakażeń w Oleśnicy i powiecie oleśnickim!
W ciągu ostatniej doby wykryto aż 27 nowych zakażeń wśród mieszkańców Oleśnicy!

Powiatowy Zespół Zarządzania Kryzysowego
oraz Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Oleśnicy informują:


Na dzień 24.10, od początku pandemii, łącznie odnotowano w powiecie oleśnickim 763 chorych na COVID-19.

Liczba aktywnych zakażeń wynosi 297 (tyle jest osób faktycznie zarażonych).


Od wczoraj odnotowano:

- 77 nowych zakażeń: 27 mieszkańców miasta Oleśnica, 17 gminy Twardogóra, 12 gminy Oleśnica, 10 gminy Bierutów, 6 gminy Syców, 4 gminy Dobroszyce oraz 1 gminy Międzybórz

Zakażeni w poszczególnych gminach: miasto Oleśnica - 110, gmina Oleśnica - 36, gmina Twardogóra - 48, gmina Syców - 39, gmina Dobroszyce - 19, gmina Bierutów - 34, gmina Międzybórz - 8, gmina Dziadowa Kłoda - 3

kad

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

zw-kowalski
zw-kowalski 02.11.2020, 23:17
Przez przypadek trafiłem na artykuł w Polityce. Premier skłamał co do sytuacji w innych państwach. Kiedy wy zarzucaliście Szwecji brak działania ta przekazała Włochom ok. 500 respiratorów. Prorządowe media w Polsce kłamały twierdząc o zapaści służby zdrowia w Szwecji. Rzekomo była zapaść i przy zapaści przekazano 500 respiratorów. Gdzie sens gdzie logika. Ale ciemny lud to kupował a mnie linczowano gdy broniłem Szwecji.
Pochodzeniowiec
Pochodzeniowiec 02.11.2020, 15:40
A co na to Janek ?
Beata S
Beata S 02.11.2020, 03:41
nie ma grypy,nowotworow,cukrzycy,wylewow,zawalow tylko jest jedno- koronka .
przezywalnosc na c19 w grupach wiekowych
0-19 - 99.997 -49 - 99.98P-69- 99.5p- 94.5%
dziennie w Polsce umiera okolo 1100 ludzi
na dzien dzisiejszy szpitale we wroclawiu sa prawie puste info. od znajomych lekarzy i pielegniarek
56
56 25.10.2020, 18:45
Maseczki na twarzy rozumie, ale dystans 2 m, to po h... Te maseczki
Przechodzień
Przechodzień 25.10.2020, 17:17
Noooo, tyle zakażeń niby. A przechodziłem przez szybowcowa w Oleśnicy i jest impreza w garażu u jednego typa XD siedzą chłopy, walą wódę. To się pytam gdzie ta kwarantanna???!!!
Kot
Kot 25.10.2020, 17:42
Elo, no też widziałem właśnie tą ekipę. Ku... Stolik jakiś zaciagneli do garażu i impreza. Co za bezmózgi ***... Ale jak widać równi i równiejsi
obiektywna
obiektywna 25.10.2020, 17:15
I będzie jeszcze więcej zakażonych bo to co słyszę o maseczkach i mówi to osoba która jest dodatnia covid ( jak to podkreślił jestem 3-krotnym magistrem) nie ma się co dziwić,tylko te pustaki nie wiedzą że przez nich wiele osób nie będzie miało szansy przeżyć,gdzie w innych okolicznościach żyli by
Ech
Ech 25.10.2020, 17:02
Wzrośnie liczba zakażeń , to powiedzą że to wina marszów , a nie braku wcześniejszych przygotowań i testów.
arek_wrc
arek_wrc 25.10.2020, 15:43
Jestem katolikiem ale uważam, że nie usunięcie" wadliwego" płodu, to większe cierpienie dla dziecka i rodziców niż usunięcie. W takim przypadku usunięcie ciąży potraktował bym jako zło konieczne i uważam, że jest to bardziej humanitarne.
sd
sd 02.11.2020, 15:32
Jesteś za śmiercią a nie katolikiem.
Pochodzeniowiec
Pochodzeniowiec 02.11.2020, 15:42
Wielu duchownych takie usuniecie plodu bez mozgu czy serca nazywa milosierdziem bozym.
Beata von Schlohen
Beata von Schlohen 25.10.2020, 15:55
do arek_wrc - pozytywna ocena stanu faktycznego ! Ale czy do ograniczonych wyznawców prezesa to nie dociera !
Xxx
Xxx 25.10.2020, 12:58
Ciekawe ile będzie po sobotnim marszu gdy szli zwartą grupą jeden przy drugim
Pochodzeniowiec
Pochodzeniowiec 02.11.2020, 15:43
Zobaczymy jak bedzie po marszu narodowcow 11 listopada.
szczepan
szczepan 25.10.2020, 14:29
dokladnie tyle samo co po niedzielnych mszach?

Pozostałe