Od poniedziałku przerwa w czytelni Oleśnickiej Biblioteki Publicznej

  • 24.10.2020, 08:53
  • Stanisław Król, specjalista ds. promocji biblioteki i czytelnictwa, Oleśnicka Biblioteka Publiczna
Od poniedziałku przerwa w czytelni Oleśnickiej Biblioteki Publicznej
Zgodnie z najnowszymi wytycznymi i w trosce o bezpieczeństwo użytkowników Oleśnicka Biblioteka Publiczna im. Mikołaja Reja wprowadza dodatkowe zasady funkcjonowania, które obowiązywać będą od 26.10. (poniedziałek).

Jednocześnie chcielibyśmy w tym miejscu PODZIĘKOWAĆ NASZYM CZYTELNIKOM za dotychczasowe odpowiedzialne i przemyślane korzystanie z naszej oferty. Dziękujemy, że wyrozumiale dostosowujecie się do wytycznych obowiązujących w naszej instytucji! Cieszymy się, że w tak trudnym dla wszystkich czasie udowadniacie jak ważna jest książka i kontakt z nią – zarówno w formie tradycyjnej jak i w formie elektronicznej.

To m.in. dzięki Wam i Waszym decyzjom udało się naszej Bibliotece sprawnie i bezpiecznie powrócić do funkcjonowania i bez przeszkód realizować naszą podstawową misję.

A teraz pierwsza, ważna i nowa informacja dla użytkowników korzystających z usług CZYTELNI KSIĄŻEK i PRASY. Wprowadzamy od poniedziałku stałą przerwę w funkcjonowaniu czytelni w godzinach od 12.00 do 12.30 na WIETRZENIE i DEZYNFEKCJĘ POMIESZCZENIA! Pamiętajcie o tym planując swoją wizytę w tym miejscu .

Kolejne info, w sprawie limitu osób, które jednocześnie mogą przebywać w Bibliotece już jutro na naszej stronie www.biblioteka.olesnica.pl oraz na naszym facebookowym profilu @Biblioteka w Oleśnicy!

Stanisław Król, specjalista ds. promocji biblioteki i czytelnictwa, Oleśnicka Biblioteka Publiczna

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe